МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавських студентів виганяють з гуртожитків

09/15/2010 | Тарас Токар
Студентам 4-5 курсів Полтавського техуніверситету тепер немає де жити — їх виганяють на вулицю

До редакції «Полтавщини» надійшов лист від студентів ПНТУ. У ньому описується ситуація подвійних стандартів у навчальному закладі щодо проживання у гуртожитках. Далі — текст листа без змін або правок.

«Ми студенти технічного університету. Нещодавно для нас виникла неприємна ситуація — студентів 4-5 курсів виселяють з гуртожитків. Причиною для цього стало те що для поселення першокурсників не вистачає місця.

Поселення ж першокурсників — це те що гарантовано при вступі цьогорічним абітурієнтам. І раніше намагались виселяти зайвих студентів з гуртожитків, знаходячи кучу приводів та аргументуючи тим що вуз вам нічого не винен.

Але в цьому році цинізм керівництва вузу (обіцяють все найкраще а потім відбирають останнє) і масовість цього процесу переткнули допустиму межу.

Нещодавно до нас студентів 4-5 курсу факультету інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем прийшов наш декан з такою розмовою: «Ректор сказав вас треба виселити», коротко пояснивши чому. У старшокурсників інших факультетів що проживають у гуртожитках теж така ситуація.

На жаль, більшість з тих хто зараз має піти з гуртожитку не можуть дозволити собі знайти та оплатити квартиру. Це досить не дешево, навіть на декількох чоловік. Вартість квартири яку складно знайти складає 1200-1500 грн., адже зараз попит на них дуже великий. Зі стипендіями всі знають яка складна ситуація, про це вже писали на форумі «Полтавщини».

Попри те що нібито все в нашому тех. університеті «робиться» для студентів (включаючи спорткомплекс який упав...) відкритим залишається питання — де жити студентам національного технічного університету, на вокзалі?

PS Не зважаючи на те що гуртожитки перенаселені і те що за останні 3 роки трапилося аж 3 пожежі — ми не маємо альтернативи... Нам немає де жити навчаючись в ПНТУ!»

Студенти 4-5 курсів ФІТТС ПолтНТУ ім. Кондратюка.

Джерело: "Полтавщина".

Відповіді

  • 2010.09.15 | Студет ФІТТС 4 курсу

    Re: Полтавських студентів виганяють з гуртожитків

    дана стаття не відповідає реальності і не має підстави бути оголошена !! це чійсь жарт !!!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua