МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Невігласи та шахраї всіх країн - єднайтеся!

09/17/2010 | Трясця
Подивіться будь-ласка на шпальти щойно надрукованого останнього числа (18-166 за вересень 2010 року) журналу "Фізика в школах України", який видається у вотчині Гепи, Допи та ректора ХДУ Бакірова, а саме місті високої "російської" культури - Харкові. В онлайні рекламована мною стаття ще тільки має з"явитися, але все ж-таки даю посилання.

http://www.osnova.com.ua/magazines/10/archive/

Так-от на стор. 23-26 вміщено матеріал Н. О. Екало " Вплив музики та води на проростання насіння та вегетативний ріст рослин пшениці". Статтю варто читати повністю, уголос та в колі, яке розуміється на гуморі. Я зазначу тільки, що там пропагуються ідеї Курика (без посилання - плагіат!) про метафізичні явища. Посилання проте існують на американську дурепу Мері Джафф, яка за допомогою музики збільшила проростання зерна до 90%, та японського дурника Масару Емото, який вважає, що позитивні слова та емоції впливають на структуру води.

Грунтуючись на маячні попередників, автор разом з учнями (МАН!) проводив звуковегетативні досліди в Умані. Все збіглося! Важкий рок - бяка, а класична музика - цяця (для озимини). Чудеса нині відтворено на українській землі.


Звертаю увагу, що журнал читають учителі фізики та обдаровані діти. Тобто шкідливий вплив публікації забезпечено.

Соромно має бути Ігорю Нєнашеву, освіченій людині, головному редакторові журналу. Ігоре Юрійовичу, спростуйте публікацію, бо інакше гріх громадянина Екало впаде на Вашу голову!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua