МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Азаров,здається,не вірить у найкращуі у світі радянську освіту(л

09/20/2010 | простий науковець
http://www.unian.net/ukr/news/news-396811.html
"Уже в наступному році ми більше 300 чоловік відправимо на навчання в провідні західні вузи», - зазначив М.АЗАРОВ.

При цьому він підкреслив, що в даний час фінансові можливості держави дозволяють навчати за кордоном лише 300 осіб. «Але з кожним роком ми поступово збільшуватимемо їх кількість», - зазначив прем`єр-міністр.

Відповіді

 • 2010.09.20 | ziggy_freud

  три питання

  1) мається на увазі 300 дітей "донецької" номенклатури, чи 300 розумних студентів, яких оберуть за відносно об*єктивними критеріями?

  2) "ми відправимо" означає що КабМін дасть гроші на їх навчання, чи просто дозволить вчитись тим, хто сам знайшов грант?

  3) 300 студентів - це скільки з мільйона? Якось воно... для України маловато будєт. Як уважно почитати документи, стосовні (о)Болонського процесу, має бути на два порядки більше.

  Та й про прийом іноземних студентів в Україні варто потурбуватись. А ми їм пропонуємо що? Розширений курс рос. літератури, який в Росії однаково ще ширший, та історію КПSS. Звичайно, в такій ситуації до нас їхатимуть мало, більше від нас...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.09.20 | Dr. A. Cula

   Re: три питання

   Риторичні питання! :)
  • 2010.09.20 | Iryna_

   про навчання у нас я тут вже писала, але нагадаю

   були бажаючі іноземці у нас вчитися, в аспірантурі
   з грантами

   але для того, щоб це реалізувати, ми повинні були: написати програму навчання детально, перекласти англійською, затвердити в інстанціях; забезпечити перекладача на екзаменах з усяких філософій; організувати житло, реєстрацію і всякі візи-дозволи; гроші за власне навчання забрала б НАНУ або міністерство, хтозна, факт що нам - 0 за всю ту величезну роботу

   жодних чиновників які те роблять для іноземних студентів в НАНУ нема
  • 2010.09.20 | sama

   Туди- то вони поїдуть...

   Я знаю хороший навчальний заклад, з якого за роки незалежності своїми силами отримали гранти на навчання в закордонних університетах співмірна кількість молодих розумних людей. Вони отримали там стипендії, закінчили аспірантури і стали кваліфікованими спеціалістами, а деколи експертами в своїх галузях.
   Правда це прості люди, а не представники "талановитих родин", і тому повернення таких в Україну нікого не цікавить.А умови роботи, перспективи зарплати і національні особливості керівництва науковими кадрами їх не приваблюють .
   А вони могли б стати основою для створення сучасних наукових груп.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua