МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Растьот процент жиров у маслє

10/04/2010 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/10/4/5443843/

[Віце-ПМ українського уряду] Колесніков [...] похвалився: - Я открою небольшой секрет - в этом году два украинских вуза войдут в 500 лучших вузов мира из шанхайского рейтинга.

**********************

Цікаво - скільки ця Потьомкінська дєрьовня коштуватиме Ахметову.

Відповіді

 • 2010.10.05 | Almodovar

  Re: Растьот процент жиров у маслє

  Прочитав всю статтю за лінком. Воно варте того. Маразм і ще раз маразм. Враження, як у фільмі жахів в останніх кадрах, де монстра начебто вбито, він лежить мертвий, головний герой нахиляється над ним і раптом, виявляється, не зовсім мертвий монстр кидається на героя. Щоби тепер бути вбитим остаточно.
  СРСР випригнув з могили.

  Да, а стосовно Шанхайського рейтингу посміявся, посміявся. Боря-палестинець вже домовився з китайцями? Борюсіку вже пояснили, що за хабар китайсів чекає привселюдна куля з калашнікова? То китайці все одно погодилися? Цікаво... Скільки ж запропонували? Невже дорожче за кулю?

  Ось дайте вгадаю, які це будуть два вузи... Ага. КНУ та Донецький - ось що? Національний? Ну, подивимось!
 • 2010.10.05 | Игорь

  Re: Растьот процент жиров у маслє

  "В рейтинге ценятся прежде всего успехи на поприще академических исследований в области точных наук, а гуманитарной сфере не уделяется никакого внимания, что и вызывает подозрения в неадекватном отражении деятельности вузов. О качестве образования — главной задаче вузов — тоже судят весьма косвенно. Среди основных критериев — количество Нобелевских премий и медалей Филдса, полученных преподавательским составом и выпускниками, число широко цитируемых исследователей на борту и сумма статей, опубликованных журналами Nature и Science."
  Если и войдут, то уж никак не усилиями Ахметова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.05 | Almodovar

   Re: Растьот процент жиров у маслє

   А шо, Нобелевський комітет того... не бере? І шо, зовсім не бере? І шо, Віхтару Хфвьодричу ні фіга не світить? Він же наукові відкриття робить! І про мову, і про Чехова, і про Ахмєтову? І нічо?
   Казли... Ані мішают нам жить!
 • 2010.10.05 | Игорь

  Re: Растьот процент жиров у маслє

  Реально было бы поднять вузы сначала по рейтингу webometrics.
  "Испанские исследователи запустили проект webometrics.info, представляющий собой рейтинг университетов и научных центров, рассчитанный по качеству их присутствия в сети. В качестве главной цели рейтингования декларировано стимулирование ученых выкладывать свои публикации в открытом доступе, но кроме этого сайт дает вполне адекватную картину общего уровня Интернет-сайтов научных учреждений. В основе подсчета лежит формула Rank (position) = 4*RankV + 2*RankS + 1*RankR + 1*RankSc, где V – общее число уникальных внешних ссылок, S – общее число страниц, R – число файлов в популярных у ученых форматах pdf, doc, ppt и ps, и, наконец, Sc – число статей, найденных Google Scholar. В своей работе помимо Google система опирается на данные поисковых ресурсов Yahoo, MSN Live Search и Exalead."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.10.05 | Shooter

   Re: Растьот процент жиров у маслє

   так.

   питання інакше - зачєм? webometrics - це, скоріше, з одвічного питання "Що краще? Кока-кола чи квас?"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.10.05 | Мацяльця

    Що ж тут одвічного?

    Якщо пити - звісно, квас. А якщо мити, скажімо, сантехнічне причандалля з фаянсу - то, кажуть, Кока-кола поза конкуренцією.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.10.05 | Shooter

     Маркетинґ

     як і у випадку webometrics
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.10.07 | Безробітний

      Так тримати, Шутере!

      Мені сподобалась Ваша критика неолібералізму та ліберастії на так званому "Вільному форумі".

      Оскільки доступ до отого кагалу прищиків мені закрито, дозвольте саме тут, на форумі "Освіта", побажати Вам подальшого успіху у боротьбі з прищелепкуватими адептами абсолютно вільного ринку!

      Хто б міг років вісім тому такий кульбіт припустити???
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.10.08 | Shooter

       Дякую борцю за світле майбутнє во всьом мірє

       Але я НІКОЛИ не робив жодних кульбітів - я щиро зневажав і зневажаю як совіцьких комуняк, так і постсовіцьких комуняк перефарбованих на бандитів.

       Та, а ліберали - це, наприклад, в Англії. Яким не подобається ідея підвищення ПДВ, оскільки цей податок, згідно них, одинаковим чином стосується як багатих, так і бідних


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua