МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

новий конкурс програми Марі Кюрі

10/28/2010 | Olena Koval
Європейська Комісія опублікувала новий конкурс програми Марі Кюрі Міжнародний обмін науковими кадрами у рамках РП7 робочої програми «Люди».

Обмін кадрами – діяльність, спрямована на посилення наукової співпраці між європейськими дослідними організаціями і організаціями з країн, які підпадають під Європейську політику добросусідства або мають Договір про науково-технологічне співробітництво з ЄС.

Країни, які мають Договір про науково-технологічне співробітництво з ЄС: Алжир, Аргентина, Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Чилі, Єгипет, Індія, Японія, Йорданія, Корея, Мексика, Марокко, Нова Зеландія, Росія, Південна Африка, Туніс, Україна та США.

Країни, які підпадають під Європейську політику добросусідства: Алжир, Арменія, Азербайджан, Білорусь, Єгипет, Грузія, Йорданія, Ліван, Лівія, Молдова, Марокко, Палестина, Сирія та Україна.

Порівняно з індивідуальними заходами Марі Кюрі, ця ініціатива забезпечує підтримку дослідних організацій для встановлення або посилення довготривалого наукового дослідження через спільну програму обміну дослідниками на короткий період.

У рамках цієї програми консорціум повинен складатися принаймні з двох незалежних учасників з двох різних країн ЄС або асоційованих країн, а також однієї або більше дослідних організацій з третіх країн. Мобільність з країн-членів ЄС або асоційованих країн повинна бути спрямована на треті країни і навпаки. Тривалість обміну науковцями сягає максимум 1 року.

Бюджет конкурсу складає 30 млн. євро.
Публікація конкурсу на сайті CORDIS від 20 жовтня 2010 року:
http://cordis.europa.eu/fp7/dc/index.cfm?fuseaction=UserSite.FP7CallsPage&rs

Деталі конкурсу:
http://cordis.europa.eu/fp7/dc/index.cfm?fuseaction=UserSite.FP7DetailsCallPage&call_id=382


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua