МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

неприпустима поведінка проректора

11/02/2010 | buytur
Шановні колеги!
Перед Вами лист колективу факультету інформаційних технологій та біомедичної кібернетики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Справа в тому, що в університеті вирішили скоротити штати и розпочали з тих викладачів, що не мають вченого ступеня. На нашому факультеті таких виявилось 6 осіб. В середині вересня в.о. ректора Андріяко Ю.В. не підписував їм продовження чергового терміну трудової угоди. Тобто люди вже приступили до виконання своїх обов’язків а їм всупереч законам України пропонували звільнитися. Голова студради факультету Волкова Н.С. за власною ініціативою та за підтримки студентів факультету зверталась з цього приводу до в.о. ректора, на що отримала брутальні образи на адресу факультету. На зборах трудового колективу факультету за цим інцидентом було прийнято одностайне рішення звернутись до ректора університету щодо цього інциденту. Вже пройшло два тижні з моменту подання звернення, але ніякої реакції поки що немає.
Хочу додати особисто від себе, що 20 вересня я випадково зустрівся приблизно о 17-00 з викладачем кафедри політології Галушко М.А., яка мала розмову з в.о. ректора щодо продовження своєї угоди. З її слів він на неї накричав і сама вона перебувала у пригніченому стані. Повернувшись з відрядження наступного дня, я був дуже вражений передчасною смертю викладача Галушко М.А. На прощальній церемонії в.о. ректора був відсутній. Вважаю, що подібна поведінка Андріяко Ю.В. є неприпустимою і він має бути усунений з посади проректора.

З повагою декан факультету
інформаційних технологій та
біомедичної кібернетики
Черкаського національного університету
імені Богдана Хмельницького Салапатов В.І.

02.11.2010 р.

Відповіді

 • 2010.11.03 | Макс

  Re: неприпустима поведінка проректора

  Шановні, на що ви жалієтесь? Хіба так відстоюють свою честь? Якщо вас образили, то в той же день або не пізніше другого факультет у повному складі повинен стояти у ректора під вікном. А ви збираєте збори, як у кращі радянські часи, пишете звернення. Ви ж бачите, що вашому керівництву начихати на ваше звернення. І майдан тут не допоможе.
 • 2010.11.03 | Сосед

  Re: неприпустима поведінка проректора

  Ректор ПР-дун, а в той компании это обычный стиль общения. А вы "казлы, которые мешают им жить". Неужели не понятно?
 • 2010.11.04 | псевдоквази

  Детсад на колесиках за бюджетные деньги!

  buytur пише:
  > ...Справа в тому, що в університеті вирішили скоротити штати и розпочали з тих викладачів, що не мають вченого ступеня. На нашому факультеті таких виявилось 6 осіб. ...

  > ... з викладачем кафедри політології Галушко М.А., яка мала розмову з в.о. ректора щодо продовження своєї угоди. З її слів він на неї накричав і сама вона перебувала у пригніченому стані. Повернувшись з відрядження наступного дня, я був дуже вражений передчасною смертю викладача Галушко М.А. ...

  Еще раз: МОН ликвидировать, все ВУЗы на самоуправление без бюджетных дотаций, нехай сами считают грошики, на них живут как хотят: соращают техъ, кто без степени, со степенью, рыжих или лысых, или набирают двойной штат. Пусть сами решают, нужно ли в их богадельне преподавать политОЛУхию и прочие нужнейшие наВуки ... и кому они они вообще нужны.

  Но ПэРэ нужно стойло для выборцив, поэтому этого не будет. А будут панегирики враженых и ображеных. По сути детский сад. Обидно только, что за деньги бюджета.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.11.04 | Shooter

   Re: Детсад на колесиках за бюджетные деньги!

   псевдоквази пише:

   > Еще раз: МОН ликвидировать, все ВУЗы на самоуправление без бюджетных дотаций

   Гм...і багато Вам відомо в світі університетів "без державних дотацій"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.11.04 | Трясця

    Re: Детсад на колесиках за бюджетные деньги!

    Головне визначити, скільки університетів, скільки спеціальностей, за що платити. А то в нас на душу населення університетів забагато.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.04 | псевдоквази

     Re: Детсад на колесиках за бюджетные деньги!

     Трясця пише:
     > Головне визначити, скільки університетів, скільки спеціальностей, за що платити. А то в нас на душу населення університетів забагато.

     Якщо скільки чого і яке саме залишиться будуть визначати у МОНі, а не на ринку освітніх послуг, то нічого доброго ніколи не вийде...
   • 2010.11.04 | псевдоквази

    Re: Детсад на колесиках за бюджетные деньги!

    Shooter пише:
    >
    > Гм...і багато Вам відомо в світі університетів "без державних дотацій"?
    Спершу треба, щоб выдсотків 70-90% наших вишів здохло, бо ВСІМ цим "юніверситетам" ніяких дотацій не вистачить, щоб довести їх до путя, хоч би туди кинули 90% витратної частини держбюджету. Отаке.

    А проти ліквідації МОНу, бачу, заперечень нема?

    Втім, хто ж його ліквідує... Тобто буде й далі отой дитсадок.
 • 2010.11.06 | Ветеран

  Re: неприпустима поведінка проректора

  Пройшли часи, коли університет був осередком культури, у спілкуванні також. Приходять люди із влади і приносять з собою весь її негатив.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.11.10 | Ex-Student

   Re: неприпустима поведінка проректора

   Проректор так поводиться з підлеглими, у тому числі студентами, як ректор поводиться з ним. Вони не знають іншого стилю поведінки. І так зверху донизу. Стиль влади через своїх повноважних представників - членів ПР - проникає в усе життя суспільства. І це ще тільки початок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.11.10 | простий науковець

    "І це ще тільки початок." - Не згоден. Ця традиція має

    тисячолітню історію. Це феодалізм, який у наших палестинах лише змінює форму (комунізм, республіка), але не міняється по суті. Світовий досвід показує, що зникає він лише з розвитком капіталізму - тобто вільного ринку. Тому-то проти цього і виступають усі наявні політичні сили: бо за лаштункаму усі вони виражають інтереси і політику феодалів.
   • 2010.11.11 | псевдоквази

    Re: неприпустима поведінка проректора

    Ex-Student пише:
    > Проректор так поводиться з підлеглими, у тому числі студентами, як ректор поводиться з ним. Вони не знають іншого стилю поведінки.

    А знали бы Вы, как "строит" ректоров в МОНе какая-нибудь министерская мелкая чиновница... (подозреваю, также и освитоминистры поступают с ними, а с освитоминистрами - премьер...)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.21 | кнукім

     Re: неприпустима поведінка проректора

     Вам потрібно побувати в "поплавку" и подивитись на манери спілкування там. Тоді ви таких питань не ставили б. Образились на "отстой"!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua