МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У квартирі нового ректора Донецького університету проводять обшу

12/15/2010 | unian.net

15.12.2010 12:18 , ОСТАННІ НОВИНИ

У квартирі нового ректора Донецького університету проводять обшук

Сьогодні вранці в Донецьку в квартирі професора Юрія ЛИСЕНКА, якого 10 грудня конференція трудового колективу Донецького національного університету обрала претендентом на пост ректора, міліція проводить обшук.

Про це пише “Острів” з посиланням на інформацію, одержану від дружини Ю.ЛИСЕНКА - Тетяни ЛЕВ і адвоката Катерини КУТНЬОЇ, які зараз знаходяться разом в квартирі.

За словами адвоката, з обшуком прийшли співробітники УБЕЗ. «У квартирі ЛИСЕНКА зараз проводиться обшук співробітниками УБЕЗ за постановою Ворошиловського райсуду м. Донецька. Вони пред`явили постанову суду. Прокуратурою Донецька порушено кримінальну справу», - сказала К.КУТНЯ.

У постанові суду сказано, що справу порушено «щодо посадовців Донецького національного університету», - зазначила адвокат. «Конкретних прізвищ в постанові не вказується», - додала вона.

За інформацією «Острову», зараз також проводиться обшук у квартирі Віктора БОНДАРЕНКА, колишнього проректора ДонНУ по адміністративно-господарській частині. Професор Ю.ЛИСЕНКО перебуває зараз у відрядженні в Києві.

Як повідомляв УНІАН, 10 грудня конференція трудового колективу Донецького національного університету обрала Ю.ЛИСЕНКА для затвердження Міністерством освіти, науки, молоді і спорту на посаду ректора вузу. За наслідками таємного голосування, Ю.ЛИСЕНКО набрав 46% голосів, тобто подолав необхідні 30%.

Конкурс на посаду ректора ДонНУ було оголошено 23 листопада. На посаду ректора свої кандидатури спочатку подали Петро ЄГОРОВ, Володимир ШЕВЧЕНКО і Ю.ЛИСЕНКО.

За наслідками конкурсу П.ЄГОРОВ набрав 29,67% голосів. За нього проголосували 89 осіб, а за Ю.ЛИСЕНКО – 138 осіб.

29 липня міністр освіти Дмитро ТАБАЧНИК, не одержавши від ректора Донецького національного університету В.ШЕВЧЕНКА добровільної згоди на звільнення з посади, звільнив його своїм наказом.

В.о. ректора було призначено проректора Андрія КУЧКА, але 23 вересня його також було звільнено, а на його місце призначено П.ЄГОРОВА.

6 грудня В.ШЕВЧЕНКО зняв свою кандидатуру, заявивши, що одержує від органів місцевої влади і з Міносвіти непрямі загрози і вимоги не брати участь у конкурсі.

http://www.unian.net/ukr/news/news-411480.html

Відповіді

 • 2010.12.15 | Shooter

  Ще би

  Перейти дорогу підарам (в поганому сенсі цього слова) з МОНу, в т.ч. пахану іхньому.

  Який фашист потерпить, щоб йому перечили?
 • 2010.12.15 | igorg

  Звична хамська практика. Знадуть чи не знайдуть чогось

  не має значення, але працювати не дадуть.
  Ризиковий професор.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua