МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як в НАНУ вшанували вчених-ліквідаторів аварії на ЧАЕС ?

12/16/2010 | Рентген
Як в НАНУ вшанували вчених-ліквідаторів аварії на ЧАЕС ?

Відповіді

  • 2010.12.16 | науковець

    Re: Як в НАНУ вшанували вчених-ліквідаторів аварії на ЧАЕС ?

    Ніяк.
  • 2010.12.16 | kmu.gov.ua

    Звернення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова

    Звернення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди Дня ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
    14.12.2010 | 08:00 | Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ


    Дорогі співвітчизники!

    Більше 24-х років минуло з часу аварії на Чорнобильській АЕС – катастрофи планетарного масштабу, яка за декілька секунд назавжди змінила долі сотень тисяч людей. Внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС забруднено радіонуклідами більше ніж 145 тисяч квадратних кілометрів території України, Білорусі та Російської Федерації. В Україні статус постраждалих мають понад 2,2 мільйона осіб, з яких майже 261 тисяча – учасники ліквідації наслідків аварії.

    Самовідданий подвиг ліквідаторів не згасає від плину часу, не забувається під натиском нових інформаційних потоків.

    Люди йшли на подвиг, не думаючи про нагороди, відзнаки, пільги. І ми повинні пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над стихією.

    Віддаючи данину пам’яті, ми низько схиляємо голови перед тими, хто жертовно віддав за нас своє життя, перед усіма, хто всього за півроку героїчними зусиллями звів унікальну споруду – об’єкт «Укриття».

    Уряд приділяє велику увагу подоланню наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема щодо фінансування необхідних заходів у постраждалих регіонах, піклується про життя і здоров’я, соціальний та медичний захист ліквідаторів.

    Від усього серця бажаю від себе особисто і від Уряду Вам і Вашим сім’ям здоров’я, достатку, добра та злагоди, мирного неба і щастя на рідній українській землі.

    З повагою

    Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ

    http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=243910582
  • 2010.12.17 | Буквоєд

    Re: Як в НАНУ вшанували вчених-ліквідаторів аварії на ЧАЕС ?



    ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
    ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ
    НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
    ПОСТАНОВА
    19.04.06 р. м. Київ № 119

    Про нагородження Почесною грамотою
    Президії НАН України і Центрального комітету
    профспілки працівників НАН України — учасників
    ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

    Президія Національної академії наук України і Центральний комітет профспілки працівників Національної академії наук України постановляють:
    за визначний особистий внесок у ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи, виявлені при цьому високий професіоналізм і мужність нагородити Почесною грамотою Президії Національної академії наук України і Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський атомній електростанції – працівників установ НАН України:

    по Відділенню інформатики НАН України:
    Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова:
    Комольцева Володимира Костянтиновича — охоронця;
    Марченка Петра Леонідовича — машиніста насосного устаткування;
    Мацюка Федора Павловича — охоронця;
    Федотову Любов Семенівну — головного інженера-програміста.

    Інститут проблем математичних машин та систем:
    Білана Миколу Олександровича — помічника директора;
    Васильєва Валерія Павловича — старшого наукового співробітника;
    Хливнюка Миколу Івановича — заступника завідувача відділу.

    Інститут програмних систем
    Сєдлова Миколу Федоровича — токаря VІ розряду.

    Інститут проблем реєстрації інформації
    Седун Оксану Василівну — головного бухгалтера;
    Стельмах Людмилу Семенівну — завідувача господарчим відділом.

    Інститут проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України:
    Бобришева Олександра Йосиповича — водія автомобіля;
    Землемєрова Олександра Борисовича — спеціаліста;
    Пильова Сергія Михайловича — охоронця;
    Полякова Сергія Івановича — фахівця;
    Симбірцева Юрія Миколайовича — медичного працівника.

    по Відділенню механіки НАН України
    Інститут технічної механіки НАН України і НКА України:
    Різниченка Миколу Павловича — наукового співробітника.

    Інститут геотехнічної механіки:
    Лапіна Сергія Миколайовича — провідного інженера;
    Ігнатовича Юрія Миколайовича — головного технолога проекту.

    по Відділенню фізики і астрономії НАН України
    Інститут фізики
    Жабровця Леоніда Борисовича — слюсаря;
    Кернажицького Леоніда Анатолійович — снс, кфмн
    Колендрицького Дмитра Дмитровича — наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Маленко Олену Сергіївну — інженера;
    Пестрякова Георгія Михайловича — наукового співробітника;
    Погребняка Сергій Валентиновича — молодшого наукового співробітника;
    Скубенка Павла Андрійовича — наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Старкова В’ячеслава Миколайовича — провідного наукового співробітника, доктора фізико-математичних наук;
    Шуплецова Костянтина Георгійовича — молодшого наукового співробітника.
    Інститут металофізики ім.Г.В.Курдюмова
    Шинкаренка Михайла Петровича — заступника директора з загальних питань.
    Гімадєєву Тетяну Габрахманівну інженер
    Журавльова Бориса Хомича с.н.с., к.ф.-м.н.
    Кадун Ніну Миколаївну техн. ЦО
    Павінову Галину Андріївну зав.відд.
    Сича Івана Федоровича нач.охор.
    — інженера
    с.н.с., к.ф.-м.н.
    техніка ЦО
    завідувача відділу
    начальника охорони

    Інститут фізики напівпровідників ім.В.Є.Лашкарьова
    Артамонова Віктора Васильовича — головного наукового співробітника, доктора фізико-математичних наук;
    Корицького Миколу Івановича — провідного інженера;
    Мацаса Євгена Петровича — старшого наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Попова Вадима Борисовича — старшого наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Сіднєва Олександра Борисовича — старшого наукового співробітника;
    Турчанікова Віктора Івановича — наукового співробітника;
    Шапаря Володимира Миколайовича — старшого наукового співробітника.
    Інститут магнетизму НАН України та МОН України
    Давиденка Бориса Михайловича — головного інженера;
    Засядчука Миколу Йосиповича — головного енергетика;
    Канюку Анатолія Юхимовича — заступника директора з загальних питань.

    Головна астрономічна обсерваторія
    Оніпченка Станіслава Миколайовича — робітника вищої кваліфікації;
    Рахубовського Анатолія Сергійовича — завідувача науково-технічним архівом.
    Інститут радіофізики і електроніки ім.О.Я.Усикова
    Гонтарь Яну Володимирівну — бухгалтера;
    Зикова Віктора Володимировича — техніка;
    Капустенка Олександра Івановича — техніка;
    Луценка Владислава Івановича — старшого наукового співробітника;
    Малюка Михайла Михайловича — токаря VI розряду.
    по Відділенню наук про Землю НАН України
    Інститут геологічних наук
    Аксьома Сергія Дмитровича — старшого наукового співробітника, кандидата геолого-мінералогічних наук;
    Антонова Олександра Миколайовича — молодшого наукового співробітника;
    Гульєва Бориса Івановича — водія автомобіля;
    Крашеніннікову Тетяну Михайлівну — інженера;
    Марченка Миколу Григоровича — водія автомобіля;
    Марчук Валентину Володимирівну — провідного інженера;
    Онищенка Ігоря Петровича — старшого наукового співробітника, кандидата геолого-мінералогічних наук.
    Інститут географії
    Давидчука Василя Сергійовича — провідного наукового співробітника.
    Центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук
    Бабія Володимира Олексійовича — охоронця;
    Ігнатенка Володимира Миколайовича — водія автомобіля;
    Петрова Олексія Михайловича — водія автомобіля.
    Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення
    Батієвського Бориса Олексійовича — старшого наукового співробітника, кандидата геолого-мінералогічних наук;
    Єгорова Олега Сергійовича — старшого наукового співробітника, кандидата геолого-мінералогічних наук;
    Решетнікова Віктора Леонідовича — водія автомобіля;
    Самчука Анатолія Івановича — головного наукового співробітника, доктора хімічних наук;
    Чебаненка Сергія Івановича — наукового співробітника.
    Морський гідрофізичний інститут
    Обходімова Сергія Миколайовича — техніка;
    Нікольського Ігоря Степановича — фотографа.
    Відділення морської геології та осадочного рудоутворення
    Гребельнікову Єлизавету Семенівну — головного бухгалтера.
    по Відділенню фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України
    Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона
    Александрова Володимира Миколайовича — електромеханіка;
    Гаврилка Анатолія Костянтиновича — провідного інженера;
    Ковтуненка Віктора Олексійовича — завідувача лабораторії, кандидата технічних наук;
    Петрученка Анатолія Антоновича — старшого інженера;
    Шестопала Анатолія Миколайовича — заступника завідувача відділу;
    Яшкіра Георгія Олексійовича — водія автомобіля.
    Інститут проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича
    Ткаченка Миколу Степановича — інженера-технолога I категорії.
    Науково-технологічний алмазний концерн "АЛКОН"
    Дехтяренка Віктора Івановича — механіка;
    Олейника Василя Федоровича — начальника дільниці;
    Побіта Олександра Миколайовича — пресувальника.


    Інститут надтвердих матеріалів ім.В.М.Бакуля
    Кириченка Олександра Івановича — оператора УСА вищої кваліфікації;
    Мацкевича Олександра Євгеновича — начальника дільниці;
    Семенова Олександра Івановича — провідного інженера;
    Сільченка Ярослава Леонідовича — провідного інженера-технолога.
    Фізико-технологічний інститут металів та сплавів
    Кравця Володимира Андрійовича — заступника директора;
    Христинка Вадима Володимировича — старшого наукового співробітника.
    Фізико-механічний інститут ім.Г.В.Карпенка
    Кезика Богдана Михайловича — інженера-сантехніка I категорії.
    Науково-технологічний комплекс "Інститут монокристалів"
    Плотникова Юрія Вікторовича — столяра-будівельника ІV розряду.
    по Відділенню фізико-технічних проблем енергетики НАН України
    Інститут технічної теплофізики
    Базєєва Євгена Трифоновича — провідного наукового співробітника, кандидата технічних наук;
    Демченка Володимира Георгійовича — головного конструктора;
    Кіржнера Дмитра Аврамовича — інженера.
    Інститут проблем безпеки атомних електростанцій
    Августова Володимира Володимировича — завідувача сектором;
    Астахова Миколу Валентиновича — провідного інженера;
    Балана Олега Володимировича — завідувача відділу;
    Бараш Олену Іванівну — дезактиваторщицю;
    Березіна Олександра Олександровича — сторожа;
    Білодубровського Миколу Васильовича — старшого майстра;
    Ващенка Олександра Івановича — техніка I категорії;
    Вершиніну Світлану Савівну — інженера I категорії;
    Вороніну Олену Миколаївну — завідувача відділу;
    Григор'єва Володимира Петровича — водія автомобіля;
    Гринь Євдокію Єгорівну — сторожа;
    Гуржія Леоніда Анатолійовича — заступника директора;
    Денисенко Валентину Василівну — завідувача групи;
    Драчевського Василя Миколайовича — столяра V розряду;
    Дробота Олександра Анатолійовича — провідного інженера;
    Іванова Євгена Миколайовича — завідувача групи;
    Карташова Олександра Михайловича — інженера II категорії;
    Корчемного Миколу Ананійовича — провідного інженера - програміста;
    Косенка Юрія Івановича — головного юрисконсульта;
    Кубицького Миколу Миколайовича — радіометриста;
    Кудлая Георгія Володимировича — інженера II категорії;
    Кузьменка Василя Івановича — водія автомобіля;
    Кузьменко Катерину Федорівну — маляра-штукатура V розряду;
    Кучерука Володимира Івановича — водія автомобіля;
    Ларчук Галину Семенівну — провідного інженера;
    Лугіню Віктора Володимировича — оператора КММ;
    Максимович Світлану Романівну — інженера I категорії;
    Намясенко Тетяну Михайлівну — дезактиваторщицю IV розряду;
    Ненаглядову Наталію Анатоліївну — сторожа;
    Одинокіна Геннадія Ігоровича — завідувача сектора;
    Олексієнко Валентину Іванівну — дезактиваторщицю IV розряду;
    Павленко Тамару Олександрівну — бухгалтера I категорії;
    Павловського Леоніда Інокентійовича — заступника завідувача відділу;
    Паночеву Наталію Валентинівну — редактора;
    Передерія Анатолія Юхимовича — провідного інженера-електроніка;
    Повод Лідію Олексіївну — дезактиваторщицю IV розряду;
    Ренкаса В'ячеслава Томашевича — завідувача відділу;
    Рисовану Людмилу Василівну — завідувача складу;
    Роженка Дмитра Івановича — токаря VІ розряду;
    Семенютина Олександра Михайловича — завідувача групи;
    Толочина Анатолія Макаровича — водія автомобіля;
    Трикішу Сергія Миколайовича — водія автомобіля;
    Філіпова Олексія Васильовича — завідувача групи;
    Ціпун Олену Костянтинівну — вахтера;
    Шуміліна Геннадія Івановича — інженера II категорії;
    Якименко Галину Олександрівну — техніка I категорії.
    по Відділенню ядерної фізики і енергетики НАН України
    Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
    Андрєєва Дмитра Георгійовича — інженера ;
    Бабкова Євгена Борисовича — водія автомобіля;
    Без’язичного Сергія Михайловича — електромонтера;
    Василенка Андрія Івановича — водія автомобіля;
    Вдовенка Віктора Федоровича — електромонтера;
    Гладкого Леоніда Кириловича — водія автомобіля;
    Гончарова Петра Назаровича — водія автомобіля;
    Горбенка Юрія Васильовича — інженера;
    Донця Анатолія Івановича — інженера;
    Зеленського Віктора Федотовича — головного наукового співробітника, академіка НАН України;
    Кантемирова Володимира Володимировича — інженера-дослідника;
    Коломенського Владислава Миколайовича — радник при дирекції;
    Корнієвського Олександра Сергійовича — лаборанта;
    Кубрака Володимира Миколайовича — водія автомобіля;
    Лінника Юрія Олександровича — інженера-конструктора;
    Мазілова Олександра Валентиновича — начальника лабораторії;
    Малахова Івана Прохоровича — інженера-дослідника;
    Сивінського Юрія Петровича — старшого інспектора;
    Тимофєєва Олександра Федоровича — заступника начальника відділу;
    Тупицю Василя Михайловича — дозиметриста;
    Хованського Миколу Олександровича — інженера-технолога;
    Шевченка Олексія Миколайовича — водія автомобіля.
    Інститут ядерних досліджень
    Азарова Сергія Івановича — завідувача сектора;
    Арцимовича Михайла Васильовича — провідного наукового співробітника;
    Буканова Володимира Миколайовича — завідувача відділу, кандидата фізико-математичних наук;
    Васильєву Олену Георгіївну — старшого наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Власова Меркурія Федоровича — старшого наукового співробітника, доктора фізико-математичних наук;
    Гоменка Геннадія Сергійовича — начальника штабу цивільної оборони;
    Зарубіна Олега Леонідовича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Кібкала Юрія Васильовича — завідувача відділу, доктор фізико-математичних наук;
    Кісуріна Костянтина Костянтиновича — головного інженера відділу;
    Коломійця Миколу Федоровича — завідувача лабораторії, кандидата фізико-математичних наук;
    Ластовецького Володимира Францевича — заступника завідувача відділу;
    Литовченка Петра Григоровича — завідувача відділу, доктора фізико-математичних наук;
    Можевітіну Олену Іванівну — інженера;
    Музальова Павла Миколайовича — старшого наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Пугача Валерія Михайловича — завідувача відділу, доктора фізико-математичних наук;
    Савчука Володимира Івановича — головного інженера;
    Стрільчука Миколу Володимировича — старшого наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук
    Халова Володимира Григоровича — провідного інженера;
    Чурюмову Тетяну Олександрівну — завідувача відділу;
    Шевеля Валерія Миколайовича — заступника головного інженера.
    Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України
    Бухарєва Володимира Павловича — завідувача відділу, доктора геолого-мінералогічних наук;
    Власенка Володимира Івановича — головного фізика;
    Головцина Володимира Васильовича — охоронця;
    Доліна Віктора Володимировича — завідувача відділу, доктора геолого-мінералогічних наук;
    Злобенка Бориса Петровича — старшого наукового співробітника;
    Кирилюка Миколу Никифоровича — інженера ІІ категорії;
    Ковалюха Миколу Миколайовича — старшого наукового співробітника;
    Куліша Євгена Олексійовича — завідувач відділу, члена-кореспондента НАН України;
    Курганську Діну Петрівну — техніка;
    Лаврова Петра Івановича — молодшого наукового співробітника;
    Марченка Віталія Гнатовича — слюсаря-електрика VI розряду;
    Овсієнка Володимира Дмитровича — молодшого наукового співробітника;
    Полянського Володимира Дмитровича — провідного інженера;
    Пушкарьова Олександра Васильовича — провідного наукового співробітника, кандидата геолого-мінералогічних наук;
    Тищенка Юрія Євгеновича — старшого наукового співробітника, доктора геолого-мінералогічних наук;
    Федоренка Юрія Григоровича — наукового співробітника.
    по Відділенню хімії НАН України
    Інститут загальної та неорганічної хімії ім.В.І.Вернадського
    Бєлякова Володимира Миколайовича — завідувача відділу, доктора хімічних наук;
    Вакалова Вадима Павловича — водія автомобіля;
    Коцюбу Василя Степановича — водія автомобіля;
    Лісогор Наталію Мелентіївну — провідного інженера-технолога;
    Маліновську Ірину Леонтіївну — сторожа;
    Малолєтнова Юрія Івановича — слюсаря;
    Турчину Любов Олексіївну — сторожа.
    Інститут органічної хімії
    Костюка Олександра Миколайовича — старшого наукового співробітника;
    Куніна Віктора Івановича — токаря;
    Островерха Сергія Івановича — токаря;
    Федотова Костянтина Володимировича — наукового співробітника.
    Інститут хімії високомолекулярних сполук
    Денисенка Валерія Дмитровича — молодшого наукового співробітника;
    Коляду Валерія Михайловича — провідного інженера;
    Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім.Л.М.Литвиненка
    Єню Василя Івановича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук;
    Червинського Олександра Юрійовича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук.
    Інститут колоїдної хімії та хімії води ім.А.В.Думанського
    Архипчука Віктора Володимировича — провідного наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Васильєва Валентина Миколайовича — заступника директора;
    Косорукова
    Олександра Олександровича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук;
    Лутченка
    Олександра Михайловича — провідного інженера;
    Мєшкову - Клименко
    Наталію Аркадіївну — головного наукового співробітника, доктора хімічних наук, професора;
    Миролюбова
    Олександра Володимировича — провідного інженера;
    Остапенка
    Володимира Трохимовича — старшого наукового співробітника;
    Полякова
    Валерія Олександровича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук;
    Скубченка Володимира Федоровича — старшого наукового співробітника;
    Тарасевича
    Юрія Івановича — завідувача відділу, члена-кореспондента НАН України;
    Третинника
    Вікентія Юрійовича — провідного наукового співробітника, доктора хімічних наук, професора;
    Яременка Валентина Олексійовича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук.
    Фізико-хімічний інститут ім.О.В.Богатського
    Смульського Сергія Петровича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук.
    Інститут хімії поверхні
    Борисенка Миколу Васильовича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук;
    Волосовську Світлану Іванівну — завідувача планово-виробничим відділом;
    Ільченка Олександра Володимировича — старшого наукового співробітника, кандидата хімічних наук;
    Книш Ольгу Петрівну — заступника головного бухгалтера;
    Козирева Юрія Миколайовича — провідного наукового співробітника, кандидата фізико-математичних наук;
    Опанасенко Галину Петрівну — техніка І категорії;
    Петровича Миколу Володимировича — охоронця;
    Петрович Надію Миколаївну — охоронця;
    Юхименка Василя Дмитровича — провідного інженера.
    Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії
    Бойка Володимира Васильовича — старшого наукового співробітника;
    Бортишевського Валерія Анатолійовича — завідувача лабораторії, кандидата хімічних наук;
    Ляшенка Олександра Миколайовича — завідувача лабораторії, кандидата біологічних наук;
    Набоку Юрія Миколайовича — молодшого наукового співробітника
    Павленка Миколу Ілліча — завідувача лабораторії, кандидата біологічних наук;
    Попа Григорія Степановича — завідувача відділу, доктора хімічних наук;
    Руденка Леоніда Івановича — завідувача лабораторії, кандидата технічних наук;
    Христенка Юрія Степановича — провідного інженера;
    Шкарапуту Леоніда Миколайовича — завідувача відділу, доктора технічних наук.

    Науково-інженерний центр "Аксо" Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії
    Дульнєва Петра Георгійовича — старшого наукового співробітника.

    Інститут біоколоїдної хімії ім.Ф.Д.Овчаренка
    Каганова Валентина Яковича — провідного інженера.

    Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики
    Чернухіна Сергія Івановича — головного спеціаліста.
    по Відділенню молекулярної біології,
    біохімії, експериментальної та клітинної фізіології НАН України
    Інститут мікробіології і вірусології ім.Д.К.Заболотного
    Дульгерова Олександра Миколайовича — старшого наукового співробітника;
    Ковальчука Михайла Антоновича — водія автомобіля;
    Кривкіна Євгенія Михайловича — провідного інженера;
    Митрофанова Сергія Івановича — водія автомобіля;
    Некряча Миколу Калениковича — водія автомобіля;
    Оніщенка Василя Ігнатовича — слюсаря-ремонтника;
    Рокитка Павла Васильовича — старшого наукового співробітника.
    Інститут експериментальної патології,
    онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького
    Завелевича Михайла Петровича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Малінарі Світлану Тимофіївну — провідного інженера;
    Масляного Віталія Миколайовича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Ніколаєва Володимира Григоровича — завідувача відділу, доктора медичних наук.
    Інститут проблем кріобіології і кріомедицини
    Марченка Віктора Степановича — старшого наукового співробітника;
    Сівцева Вячеслава Івановича — сторожа.
    по Відділенню загальної біології НАН України
    Інститут ботаніки ім.М.Г.Холодного
    Мосякіна Сергія Леонідовича — завідувача відділу, доктора біологічних наук.
    Інститут зоології ім.І.І.Шмальгаузена
    Довгаля Ігоря Васильовича — завідувача відділу, доктора біологічних наук;
    Легейду Івана Серафимовича — наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Полуду Анатолія Михайловича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Пучкова Олександра Васильовича — завідувача. відділу, доктора біологічних наук;
    Стовбчатого Володимира Миколайовича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Таращука Сергія Володимировича — наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Титаря Володимира Михайловича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Францевича Леоніда Івановича — головного наукового співробітника, члена-кореспондента НАН України;
    Шувалікова Володимира Борисовича — наукового співробітника, кандидата біологічних наук.
    Інститут клітинної біології та генетичної інженерії
    Бережну Валентину Володимирівну — наукового співробітника;
    Бубряка Івана Івановича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Міхєєва Олександра Миколайовича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Овсяннікову Людмилу Георгіївну — провідного інженера;
    Туленінова Костянтина Леонідовича — інженера;
    Інститут гідробіології
    Бондаренко Ларису Михайлівну — старшого лаборанта;
    Волкову Олену Миколаївну — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Гошовську Галину Олександрівну — провідного інженера;
    Долинського Валентина Леонідовича — наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Ємельянову Людмилу Володимирівну — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Зубенко Ірину Борисівну — молодшого наукового співробітника;
    Кирилюк Ольгу Павлівну — молодшого наукового співробітника;
    Кірпенко Наталію Іванівну — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Коднер Еллу Ісаківну — провідного інженера;
    Короткевич Тетяну Миколаївну — інженера ІІ категорії;
    Майстрову Надію Володимирівну — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Малиновську Лідію Олексіївну — провідного інженера;
    Матчинську Сусанну Францівну — молодшого наукового співробітника;
    Машину Валентину Петрівну — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Низовську Людмилу Вікторівну — інженера;
    Оверчука Анатолія Феодосійовича — капітана-механіка науково-дослідного судна;
    Пахомову Марію Миколаївну — провідного інженера;
    Пашкову Оксану Вікторівну — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Плігіна Юрія Васильовича — старшого наукового співробітника, кандидата біологічних наук;
    Тронько Ніну Іванівну — інженера;
    Щербака Володимира Івановича — провідного наукового співробітника, доктора біологічних наук;
    Юрчук Людмилу Петрівну — молодшого наукового співробітника;
    Яворського Владислава Юрійовича — інженера І категорії;
    Ярмошенко Людмилу Петрівну — інженера І категорії.

    Національний дендрологічний парк "Софіївка"
    Волошина Василя Васильовича — водія автомобіля;
    Миронова Мирона Миколайовича — кухаря-бригадира.

    Дендрологічний парк "Олександрія"
    Береговенка Володимира Миколайовича — головного механіка;
    Зборовського Вiктора Iвановича — тракториста;
    Тіга Григорія Петровича — завідувача складу;
    Філімонова Євгена Аркадійовича — сторожа;
    Яцуна Віктора Яковича — муляра.

    по Відділенню економіки НАН України
    Інститут економічного прогнозування
    Ліра Віктора Еріховича — провідного наукового співробітника;
    Сакуна Юрія Васильовича — завідувача експлуатаційно-технічного та господарського відділу.

    Рада по вивченню продуктивних сил України
    Ворончука Михайла Михайловича — провідного наукового співробітника, кандидата технічних наук;
    Дишлевого Валерія Петровича — начальника штабу цивільної оборони;
    Пономаренка Миколу Захаровича — старшого наукового співробітника.

    по апарату Президії НАН України
    Кокойка Івана Михайловича — ученого секретаря Сектора спеціальних робіт Науково-організаційного відділу Президії НАН України, кандидата технічних наук;
    Лучника Марата Карповича — керівника Режимно-секретного відділу Президії НАН України, кандидата економічних наук;
    Таращенка Дмитра Трохимовича — ученого секретаря Відділення фізики і астрономії НАН України, кандидата фізико-математичних наук;
    Шевчука Олександра Володимировича — ученого секретаря Відділення хімії НАН України, кандидата хімічних наук.


    Президент
    Національної академії наук України
    академік НАН України

    Б.Є.Патон Голова Центрального комітету
    профспілки працівників Національної академії наук України

    А.І.Широков

    Перший віце-президент —
    головний учений секретар
    Національної академії наук України
    академік НАН України
    А.П.Шпак




    ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
    ПОСТАНОВА
    19.04.06 р. м. Київ № 133

    Про відзначення Подякою НАН України
    колишніх працівників НАН України — учасників
    ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС


    Президія Національної академії наук України постановляє:
    за визначний особистий внесок у ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи, виявлені при цьому високий професіоналізм і мужність відзначити Подякою НАН України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський атомній електростанції:
    Бабич Ларису Станіславівну — колишнього співробітника Інституту ботаніки ім.М.Г.Холодного НАН України;
    Балашова Лева Сергійовича — колишнього співробітника Інституту ботаніки ім.М.Г.Холодного НАН України;
    Булаха Анатолія Андрійовича — колишнього співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України;
    Волконського Віктора Георгійовича — колишнього співробітникова Інституту фізичної хімії ім.Л.В.Писаржевського НАН України;
    Грицая Сергія Івановича — колишнього співробітника Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України;
    Зезіну Наталію Вікторівну — колишнього співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України;
    Зінченко Олену Олександрівну — колишнього співробітника Інституту ядерних досліджень НАН України;
    Іваніщева Валерія Микитовича — колишнього співробітника Інституту фізіології рослин і генетики НАН України;
    Індика Володимира Митрофановича — колишнього співробітника Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України;
    Науменко Валентину Дмитрівну — колишнього співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України;
    Пастернака Віталія Васильовича — колишнього співробітника Інституту металофізики ім.Г.В.Курдюмова НАН України;
    Пінчук Людмилу Борисівну — колишнього співробітника Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України, доктора медичних наук, професора;
    Пукаса Миколу Дмитровича — колишнього співробітника Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України;
    Сакада Володимира Івановича — колишнього співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України;
    Серкіза Ярослава Івановича — колишнього співробітника Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України, доктора біологічних наук, професора;
    Сорочинського Бориса Володимировича — колишнього співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України;
    Фіалкову Олену Юріївну — колишнього співробітника Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України;
    Чумака Віталія Костянтиновича — колишнього співробітника Інституту ядерних досліджень НАН України, кандидата медичних наук;
    Шанаєва Жоржа Івановича — колишнього співробітника Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України;


    Президент
    Національної академії наук України
    академік НАН України Б.Є.Патон

    Перший віце-президент —
    головний учений секретар
    Національної академії наук України
    академік НАН України А.П.Шпак


    Крім того, за поданням НАН за участь в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було відзначено:

    Державними нагородами України - 11 працівників НАН України;

    Почесною грамотою, Грамотою та цінним подарунком Верховної Ради України - 70 працівників;

    Почесною відзнакою, Почесною грамотою та Грамотою МНС України - 20 працівників;

    Подякою та Почесною Грамотою КМДА - 19 працівників.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.12.17 | Буквоєду

      Никто даже не вспомнил

      Никто даже не вспомнил. А зачем. Свое они уже сделали.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.12.17 | Буквоєд

        Re: Никто даже не вспомнил

        Мы с Вами вспомнили. И не очередным казенным приветствием...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua