МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А що тоді робить інститут під керівництвом академіка Мачуліна?

12/16/2010 | KVANT
Микола Азаров: Україна зацікавлена у налагодженні виробництва світлодіодів на своїй території
15.12.2010 | 16:30 | Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ


Прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував корейській компанії POSCO LED співпрацювати в сфері виробництва світлодіодів в Україні. Про це Глава Уряду заявив сьогодні під час зустрічі з представниками корейської компанії POSCO LED.

"Ми знаємо про успіхи вашої компанії. Ми зацікавлені в налагодженні повноцінного інвестиційного співробітництва з вами", - зазначив Микола Азаров.

За його словами, Україна здійснює дуже вагомі кроки з підвищення енергоефективності національного виробництва, працює над зниженням енергозатратності.

"Особливо гостро стоїть питання з освітлювальними приладами. У нас практично всюди використовуються лампи розжарювання, які споживають значно більше електроенергії ніж, наприклад, світлодіодні", - зауважив Глава Уряду. Він додав, що в Україні є декілька підприємств, які випускають освітлювальні прилади з використанням світлодіодів, але самі світлодіоди доводиться закуповувати за кордоном.

Разом з тим, Микола Азаров переконаний, що зараз є всі можливості організувати власне виробництво світлодіодів: "Саме тому Уряд України готовий підтримати цей інвестиційний проект. Якщо ваша компанія готова такий інвестиційний проект у нас впроваджувати, то ми, зі своєї сторони, готові розглянути всі необхідні механізми, з допомогою яких можна буде допомогти організувати таке виробництво".

Прем'єр-міністр звернув увагу представників корейської компанії на привабливі податкові умови, які будуть надані компанії, що займатиметься впровадженням енергозберігаючих технологій в Україні: "Зокрема, у нас діє закон, згідно з яким на 50% зменшується оподаткування прибутку для тих підприємств, які реалізовуватимуть такі технології. Також є цілий ряд інших податкових пільг, про які можна вести розмову тоді, коли ми будемо обговорювати конкретні проекти".

У свою чергу виконавчий віце-президент компанії POSCO LED Джонг Дай Йонг подякував Прем'єр-міністру за можливість обговорити перспективу співробітництва на такому високому рівні. За його словами, у даний час інтерес до виробництва світлодіодів у світі постійно зростає і, відповідно, співробітництво у цьому напрямі є досить перспективним. "Наша компанія дуже уважно розглядає перспективу розширення співробітництва саме з Україною", - зазначив він і додав, що POSCO LED найближчим часом вивчить пропозицію українського Уряду щодо спільного виробництва світлодіодів в Україні.

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=243922686

Відповіді

  • 2010.12.23 | thinker

    Re: А що тоді робить інститут під керівництвом академіка Мачуліна?

    нічого, тобто те, що не робив чи робив завше....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua