МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Таки "переконали" ректора (л)

01/28/2011 | sama

Відповіді

 • 2011.01.28 | Трясця

  Завдяки противсіхам

  так згодом переконають усю країну.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.28 | sama

   Re: Завдяки противсіхам? -Хто в.... (винен)? Невістка!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.01.28 | Трясця

    Re: Завдяки противсіхам -Хто в.... (винен)? Невістка!

    Ви з логікою знайомі? Якщо б противсіхи проголосували за Тимошенко, Янукович не був би президентом. Тоді ректором була б інша людина (не кажу, краща, але інша). Тобто не треба зітхати, що ректорами стають креатури влади. Так і повинно бути. Коли Вас до в"язниці поведуть, теж не волайте, бо так хотів народ. Спокійно влаштуйтеся в куточку біля параші. Згодом, набравши певний стаж, пересунетеся до вікна.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.01.28 | простий науковець

     "Ви з логікою знайомі?" - А Ви?

     Трясця пише:
     > Тоді ректором була б інша людина (не кажу, краща, але інша).

     Тим більше, якщо навіть інша, але не краща - це значить, що вони (Я. & Ю.) однакові, ні?
    • 2011.01.28 | псевдоквази

     Є така от думка:

     "Она, кстати, такая же. Я уверен - если бы Тимошенко выиграла президентские выборы, было бы то же самое: Янукович бегал бы по тюрьмам, Межгорье бы конфисковали, конфисковали бы "Венко", газ у Фирташа…

     Разница была бы только в одном: Янукович на тему арестов помалкивает, не комментирует ничего. А Тимошенко сама бы все комментировала, и в тюрьму попадали бы случайным образом из числа тех, кто сегодня не приглянулся."

     Це звідси (депутат від БЮТу С. Олійник, до речі!) - http://www.pravda.com.ua/articles/2011/01/25/5832054/

     Оф-топ: раджу таки прочитати від... до...
     До речі, там є таке дуже цікаве:
     "- Какой срок жизни этого режима?

     - Я считаю, что очень быстро он развалится. Быстрее, чем кажется. Во-первых, мы живем в совсем другом информационном мире. Во-вторых, этот исторический процесс нужно пройти. Потому что даром ничего не дается.

     Нам в 1991 году все далось даром – территория, государственность и независимость. Никто не потратил на это ничего, мы эту независимость не выбороли. Досталась, как маленькому ребенку наследство, и он его "транжирит", как может.

     Сейчас нам придется заплатить. Мы полностью потеряем внешний имидж в этом году. Нарушение принципа верховенства права, которое тотально происходит в стране – это основание для приостановления членства Украины в Совете Европы. Третье – это экономические последствия.

     Не представляю, как все это понравится большей части населения! Диктаторы выплескивают эту ненависть на внешнего врага. А нынешние руководители Украины этого не понимают. Они думают, что будут показывать по телевизору, как Тимошенко по генпрокуратуре таскают, и люди будут радоваться этому факту? Но так не сработает! Куда-то надо народную ненависть направлять, иначе она съест саму же власть. И это очень скоро произойдет, в этом году.

     - Что произойдет?

     - Это может быть то, что они называют "божьей карой". Остановка сердца, печени, что-то еще..."
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.28 | простий науковець

      I така (/):

      Лисиче _ 28.01.2011 22:32

      Ану Б"ЮТонуті! Чим проєкт зграї Б"ЮТ відріжняється від проєкту зграї ПР? Б"ЮТ голосував за святкування 90 річниці Комсомола,за рос. мову обов"язкову,Гінзбург займалась архівами,була дружба з коммі,2005 рік Маруха пообіцяла Росії Севастопіль,2009 рік державна Зрада Злодійки,Пакт ВаНая -Путлєр,Матковський -українофоб,Слюньков-українофроб....

      http://blogs.pravda.com.ua/authors/gnap/4d42d3f6b4f85/
    • 2011.01.28 | sama

     Re: Завдяки противсіхам? -Хто в.... (винен)? Невістка!

     Трясця пише:
     > Ви з логікою знайомі? Якщо б противсіхи проголосували за Тимошенко, Янукович не був би президентом. Тоді ректором була б інша людина (не кажу, краща, але інша). Тобто не треба зітхати, що ректорами стають креатури влади. Так і повинно бути. Коли Вас до в"язниці поведуть, теж не волайте, бо так хотів народ. Спокійно влаштуйтеся в куточку біля параші. Згодом, набравши певний стаж, пересунетеся до вікна.

     Шановна Трясця!
     Я знайома з логікою і, на відміну від Вас, з етикою.
     Завдяки пильному критиканству, ми перед виборами детально обмазали всіх, окрім двох запропонованих добрими сусідами кандидатур, які являють собою ті самі яйця, тільки в різних ракурсах. Вибір противсіхів не причина нашого сьогоднішнього стану, а наслідок суспільної байдужості та інертності на передвиборному етапі.
     Ваші парашні алегорії ( Фрейд би знайшов цьому якесь пояснення) людей мого віку вже не лякають. Принаймні, Вам сидіти доведеться довше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.01.29 | Трясця

      Логіка - не політика

      Не лайтеся, заспокойтеся, зокрема, старого Фрейда всує не згадуйте. Те, що було б, залишиться назавжди в плюсквамперфекті, іншими словами, ми це проїхали. Тому критикувати Кравчука, Кучму, Ющенка, Тимошенко будуть історики, а Янукович буде "критикувати" нас, спочатку економічно, а потім повсякденними репресіями.

      Йдеться про сьогодення. Будуть такі ректори в університетах, які довподоби владі. В країнах без усталеної демократії - це завжди так. Тому я й казав, що інший президент примусив би погодитися з іншим ректором, але теж поганим, бо хороших немає, в принципі. Де я тут підтримав Тимошенко?

      Проголосувавши так, як проголосував, український народ посадовив собі на карк бандитську владу. Відома причина - відомі наслідки. В цьому логіка. Ще раз підкреслюю, говорити на тему, що було б коли..., не варто, бо воно нездійсненне. Більше того, чим більше в наших ЗМІ переймаються Тимошенко, Кучмою, Щербицьким, Петром Першим, Сталіним, Бандерою та Мазепою (історики цим, навпаки, повинні займатися!), тим більше шансів для цієї влади вцілілти ще на нічку або годиночку.

      Завершую свій скромний внесок у дискусію про ректорів. Реальні вибори з різними кандидатами, які сповідують різні методи керівництва закладом, не проводяться у нас ніде. Тому ВНЗ з кожним роком стають ще гіршими. Точка неповернення залишилася позаду. За великим рахунком навіть ректор-мавпа не дуже б зашкодив нашій освіті.
     • 2011.01.30 | thinker

      Re: Завдяки противсіхам? -Хто в.... (винен)? Невістка!

      "сама" - Молодчинка, тверезо, виважено і витримано етично!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua