МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що відомо про епохальну зустріч Гундяєва з ректорами?

07/28/2011 | Кандидатський іспит з релігійної догматики?
Знайома зателефонувала й у екстазі розповіла, що чула по Ері про подяку Гундяєва Табачнику мов би за введення четвертого кандидатського іспиту. Зрозуміло якого.
Хтось має достовірну інформацію? Що відбувалося на цій зустрічі? Яка реакція наших найкращих у світі ректорів?
Якщо це правда, то подякуємо ясновельможним панам Ющенку, Вакарчуку та Мариничу. Але стосовно пана Кириленка не знаю – відомого листа до Вакарчука не підписав (http://nauka.in.ua/news/archive/article_detail/4781), а зараз щось верзе про відокремлення церкви від держави. Мов не ті попи поєднують церкву та державу.

Відповіді

 • 2011.07.30 | свободный прессарио

  в красном корпусе КИНО и рядом

  http://www.svpressa.ru/society/photo/46228/2#f

  http://www.svpressa.ru/society/photo/46228/9#f

  В своем выступлении Святейший Владыка поделился размышлениями о значении церковной традиции в истории, культуре и науке
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.07.30 | Уверенный

   Re: в красном корпусе КИНО и рядом

   Потрясающий изобразительный ряд.
   Как видно, ученики Иисуса внимали ему с меньшей любовью, чем наши ректоры гостю. См., например, фото № 8.
   Дело высшего образования в Украине в надежных руках.
   Думаю, нет, уверен, что украинские вузы будут в числе 100 лучших в мире гораздо раньше, чем через оставшиеся 18,5 лет. Если наши ректоры после такой встречи и вселения в них бесконечной духовой энергии не добьются этого, то сотворят смертный грех.
   Хотелось бы ознакомиться со стенограммой выступлений и особенно последовавшей дискуссии.
  • 2011.07.31 | В.Хаврусь

   Дякую, знудило

   Було б на часі перейменувати універ на "Київський національний університет імені Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила". Он навіть пам"ятник йому на березі Дніпра стоїть. Не розумію, навіщо в назві цей холоп Шевченко, коли такий вельмиповажний пан мав за честь відвідати цей осередок просвітництва та духовності.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.07.31 | ziggy_freud

    Киевского института народного образования вполне хватит.

    тому що патрірхом завтра призначать когось іншого, міністром теж, а символічна споруда червоного кольору залишиться. Тільки невідомо, що вона надалі символізуватиме.

    Губерський ризикує догратись, конструюючи альтернативну ідентичність. Приблизно як Пилипишин з Шевченківським районом. Де зараз Пилипишин? Там і Губерський буде з такою політикою...

    колись один мудрий викладач французької з КНУ казав своїй студентці, що поміняла прізвище після шлюбу:
    "Мужья приходят и уходят. А вы остаетесь"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.07.31 | В.Хаврусь

     Тим не менше, ректори успішно пройшли тест на контрольованість та відданість міністру

     Читайте "Управляемую науку" Марка Поповського - http://www2.maidanua.org/n/osvita/1311070775

     Цікаво було б ознайомитися зі списочками запрошених ректорів та реально присутніх на здибанці. Чи багато не прийшло?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.07.31 | ziggy_freud

      я би не надто квапився називати це "успішністю"

      може статись, що лояльність і ще деякі аналізи вони здали добре. А загальний IQ цього разу провалили. Як в тому анекдоті про Чапаєва...

      В.Хаврусь пише:
      > Цікаво було б ознайомитися зі списочками запрошених ректорів та реально присутніх на здибанці. Чи багато не прийшло?

      схоже, навіть список запрошених був менший, ніж коли Дімо збирав їх минулого року для сдачі аналізу сечі і калу на лояльність. Дімо їх вже підставив, запропонувавши публічно підтримати свою політику. Щодо якостей Губерського в галузі апаратних інтриг я раніше не сумнівався. Цього разу Г. підтимує Т. Хоча могли б йому разом з колегами створити штучне поза грою. Прийде наступний міністр - як будуватиме стосунки з підтабачними ректорами? А може віддасть перевагу менш підтабачним...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.07.31 | Трясця

       Re: я би не надто квапився називати це "успішністю"

       Наступний міністр вважатиме тих, хто цілував фалди попередника, найкращими кандидатами на посади ректорів, бо вони віддані владі як такій, а не особистостям!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2011.07.31 | ziggy_freud

        тоді за рахунок чого відбувається ротація кадрів? А вона відбувається

        які причини міняти лояльних владі на лояльних владі? Тим не менш, декого міняють. Мабуть забули, що в кожного посадовця є родичі, земляки, однокурсники, тощо.

        це для вас може жодної різниці, що чергового наукового комуніста поміняли на історика КПРС. А для звільненого наукового комуніста це серйозна подія.

        ну і наступне. За рахунок чого думають втриматись ті, хто не прийшов на табачно-гундяйну піонерську лінійку?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.08.01 | Трясця

         Re: тоді за рахунок чого відбувається ротація кадрів? А вона відбувається

         Ви хочете, попри все, що знаєте, знайти раціональне зерно в діях влади. Немає там нічогісінько раціонального! Ось поставили на посаду нікчемного Волгу, заарештували того ж Волгу. Чи можна це пояснити? Ні. А ті ректори, які не прийшли, знають, що вони ВЖЕ приречені. Ті ж, які прийшли, не люблять ані Табачника, ані Гундяєва: подивіться на їхні пики. Це така гра, радянська гра у відданість партії. Хаотичний перебіг подій зі збільшенням ентропії аж до повного вмирання освіти.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2011.08.01 | В.Хаврусь

          Ще на тему ротації та підбору кадрів

          Ось на тему фото http://www.svpressa.ru/society/photo/46228/8#f Довго не міг пригадати, де бачив діяча з ду-у-уже інтелігентною бородою. Потім згадав - передача, в якій мочили Марка Солоніна - http://atv.odessa.ua/programs/77/voyna_za_istoriyu_2739.html?order=DESC Цей "діяч" - Ростислав Іщенко, він себе кличе політологом та президентом Центру системного аналізу та прогнозування, гніздиться в Києві. Яким чином це чудо потрапило на зустріч ректорів і хто цьому посприяв - питання відкрите, але можу припустити, що за активного сприяння Дімона з наочною демонстрацією ректорам - будете непокірним, ось вам на заміну кадр(и) вже є. Та власне сам кадр судячи з його монологів в згаданій програмі навряд чи грає гру: вилизування філейних частин шовіністично налаштованим публіці та начальству він робить натхненно і зі знанням справи. Такий талант навряд чи пропаде і в найближчому майбутньому має всі шанси посісти одне з ректорських крісел.


          Трясця пише:
          > Це така гра, радянська гра у відданість партії.
         • 2011.08.01 | ziggy_freud

          раціональне і прагматичне - це різні речі.

          кожний може створити собі набір аксіом, і виходячи з цих аксіом діяти раціонально. А чи є аксіоми істиними, чи нє, то вже наступна справа. В багатьох осіб з параноїдальними рисами та іншими порушеннями психіки логічне мислення працює цілком задовільно.

          Якщо Х вважає, що в Дніпрі живуть крокодили, а в Карпатах - йєті, то з цим переконанням може просто не купатись в Дніпрі і не підніматись на Говерлу. Та жити довго і щасливо. А можна повністю втратити адекватність в дуже шкідливий для оточуючих спосіб. І заодно самого себе знищити об стіну. Почитайте, що Дімо Т. пише про галичан. Раціональність там є. Так само, виходячи з аксіом ленінізма-сталінізма кожна дисертація з наукового комунізма є раціональною.

          отже, раціональною така поведінка тов. ректорів є. А чи виправданою прагматично, побачимо...

          Трясця пише:
          > Ті ж, які прийшли, не люблять ані Табачника, ані Гундяєва: подивіться на їхні пики. Це така гра, радянська гра у відданість партії. Хаотичний перебіг подій зі збільшенням ентропії аж до повного вмирання освіти.
 • 2011.07.30 | durdom.in.ua

  Re: Каждому да воздастся по вере его...

 • 2011.07.30 | простий науковець

  Здається, навіть Центральна Азія стає більш цивілізованою, ніж Україна.

  "Еще два года назад, в мечетях можно было увидеть очень много молящихся из числа известных государственных деятелей. Сегодня же, встретить такого человека в мечети практически невозможно. Их участие в религиозных мероприятиях чуть ли не приравнивается к преступлению."

  Подробности: http://www.regnum.ru/news/polit/1428487.html#ixzz1Tb7T6xeE
  Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM

  Якщо додати сюди той факт, що Кирґизстан перейшов до європейської парламентської моделі правління, коли Україна ще борсається у багні президентської диктатури - не дивно, що за усіма рейтингами Україна знаходиться поміж африканських країн. :(
 • 2011.07.30 | простий науковець

  (л/) "Проявилась традиция привлечения к карательным функциям различный

  интернациональный сброд, не прижившихся в своих культурах, выходцев из невесть каких окраин, бичей, не имеющих никакой системы ценностей, чуждые всему на свете кроме «халявы»,"

  "Церковь же действительный и неоспоримый расцвет получила при татаро-монголах. Это была осознанная политика прародителя Монгольской Империи Чингисхана (1155-1227): «Уважаю и почитаю всех четырех (Будду, Моисея, Иисуса и Магомета) и прошу того, кто из них в правде наибольший, чтобы он стал моим помощником». Иными словами, ханы готовы были поддержать веру хоть в черта с рогами, лишь бы местная религия служила империи. Ничего лучшего, чем православие, представить себе невозможно — это был для ханов просто подарок судьбы. Империя с ее рабством входила как вилка в розетку в среду, подготовленную православной церковью, имперской по своей идеологии."

  http://ideo.ru/cancerocracy.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua