МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іван Вакарчук: Академічне слово на захист гідності суспільства

08/06/2011 | Майдан-Інформ
Іван Вакарчук: Академічне слово на захист гідності суспільства

* 06-08-2011 00:14 Україна - Суспільство -

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює стурбованість із приводу арешту колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, суд над якою перетворився в новочасний варіант політичної вистави з поганою режисурою та ще гіршою грою задіяних у ній акторів. На жаль, суд над колишнім прем’єром, лідером партії, за яку віддала свої голоси майже половина виборців України, перетворився на судилище зі заздалегідь відомим результатом, що й викликало міжнародний резонанс і блискавичну реакцію міжнародної спільноти.

Нам дуже прикро, що саме напередодні двадцятої річниці незалежності нашої країни теперішня система влади вирішила показати всьому світу демонстративний і переконливий доказ того, що Україна не відбулася як демократична європейська держава.

Це означає, що у мільйонів молодих українців – тих, котрі народилися в незалежній Україні, вкрали віру в здатність нашої держави та суспільства створити їм умови для цивілізованого майбутнього, де права людини та її гідність охороняє Закон.

Держава, якщо вона дбає про свою міжнародну репутацію та імідж, не може напередодні свого дня народження влаштовувати політичні інсинуації та судилища, котрі радше є формою державного самогубства, ніж кроком до встановлення справедливості.

Ректор
Львівського національного університету
імені Івана Франка Іван Вакарчук
м. Львів, 5 серпня 2011 року
______________

Майдан-Інформ: Пан Іван - людина честі. Що вважає за потрібне і важливе для України написав і підписав. Респект Громадянину Івану Вакарчуку.

http://www.maidan.org.ua/static/news/2011/1312578895.html

Відповіді

  • 2011.08.06 | stryjko_bojko

    Re: Іван Вакарчук: Академічне слово на захист гідності суспільства

    Цікаво - Чому передова (чи може - пердива?) українська інтелігенція не підтримає своїми підписами лист б. міністра освіти???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua