МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В министры и президенты выбиваются самые трудолюбивые

09/24/2011 | ura-inform.com
23:58 23.09.2011
В министры и президенты выбиваются самые трудолюбивые
Татьяна Андреева

Нельзя взращивать в обществе уравниловку.

Такое мнение в прямом эфире Шустер Live на Первом национальном выразила народный депутат от Партии регионов Елена Бондаренко. "Не все могут быть министрами, депутатами. Не все могут заплатить большую цену за социальный лифт", - отметила она. По словам парламентария, за успешной карьерой часто скрывается потерянное здоровье, разбитая семья, ушедшие друзья, отсутствие личного времени.

"Это цена, которую платят президенты и министры. Наверх выбиваются только лучшие и трудолюбивые", - подчеркнула депутат. По ее мнению, нельзя в обществе внедрять уравниловку. Иначе появятся «Шариковы», которые будут хотеть жить в квартирах Преображенских.

http://ura-inform.com/ru/politics/2011/09/23/trud

Відповіді

 • 2011.09.25 | ОЛЕСЯ

  Re: В министры и президенты выбиваются , АБО НАЙНАХАБНІШІ ШАХРАЇ

  Коли йде мова про теперішнього Президента України і громадянина Януковича зовсім і не звучить і не з'єднуються у сполучення слів. Для мільйонів він назавжди залишиться тим, ким себе зарекомендував обмеженим, нахабним, навігласом та бездарою. І тут з працелюбністю нема нічого спільного. Місце "купили" гроші, а він тепер цей "дар" відпрацьовує з віслюковою впертістю і волячим зусиллям разом з різного ґатунку табачниками і колісніченками. ГАНЬБА!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.09.26 | thinker

   Re: В министры и президенты выбиваются ....

   Ви, напевно, погарячкували, пані Олесю -

   не забувайте, що нашого незрівнянного Лідера України - громадянина Януковича обрав на Прізідєнта наш Мудрий Український Народ, котрий завжди вмів безпомилково вибрати на свого Достойного керівника кращого з кращих, найчеснішого з чесних, найпрацьовитішого з працьовитих, найздібнішого зі здібних, найталановитішого з талановитих і т.д. і т.п....

   Слава Мудрому Українському Народу!
   Слава Україні!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua