МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знову телегоніво... Ніхто не знає, що таке "американське товариство репродуктивної медицини"?(л)

10/08/2011 | Koala
http://sd.org.ua/news.php?id=20333
Можна сказати, що телегонія «була виявлена» понад 200 років тому. Ще тоді, коли селекціонери тварин (коней, собак і птахів), зауважуючи, що самка мала зв’язок із самцем іншої породи, негайно вибраковували її, і репродукція чистокровного потомства в даній парі вважалася неможливою.

- Як пояснюється цей ефект?
(Директор Інституту репродуктивної медицини професор Федір Дахно)
- Перший сексуальний контакт залишає слід у системі генетичного успадкування жінки на все життя. При цьому відбувається двосторонній енергоінформаційний обмін партнерів на хвильовому рівні ДНК. Надалі обидва вони будуть нести в собі «чужу» ДНК-інформацію, яку передадуть майбутньому потомству разом зі своїми генами і генами батьків. Іноді хвильова програма першого партнера може повністю переформатувати спадковий матеріал фізичного (генетичного) батька.

---
Цей Дахно - ніби-то член цього самого товариства. Якщо це щось серйозне - треба б їх попередити...

Відповіді

 • 2011.10.08 | ziggy_freud

  телегонія = пропаганда б...ства

  якщо гіпотеза телегонії вірна, вірно і зворотнє.

  Тобто дівчина, яка розв'язалась (здійснила перший статевий акт, позбавилась цнотливості) у расово правильному шлюбі, далі може скільки завгодно ходити наліво без протизаплідних, і її діти однаково будуть носіями генів чоловіка. На що розпусні, аморальні телегонщики намовляють українських жінок?

  Я би запропонував телегоністам піти на ферму і спитати в першого зустрічного зоотехніка, що він (вона) про це думають. Зоотехніки в середньому знають про статеве розмноження більше за деяких фіктивних академіків. Хтось на "Спільній дії" вміє штучно запліднити корову? Не кажучи щоб природнім шляхом...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.10.08 | простий науковець

   "Не кажучи щоб природнім шляхом..." - А це пропаганда чого?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.10.08 | ziggy_freud

    трохи про природний шлях

    в'язати бика з коровою справа досить складна. Як мені розповідали фахівці, штучне запліднення тваринам стали робити не від боротьби за суспільну мораль худоби. І навіть не від бажання зламати тваринам кайф. Бик може зопалу пошкодити корову, може залізти на іншу. А може і на зоотехніка, коли той зробить фатальну помилку...

    Академіки телегонічних наук від тої в'язки навряд народяться. Бо Мінотавр - тварюка міфічна; в міфах генетику можна ігнорувати. А в реалі навіть людина з мавпою гібридів не дає. Хоча в Фазиля Іскандера випадок описаний, це фікція, гротеск.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.10.08 | простий науковець

     Невже й кентаврів е буває?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua