МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Псевдолікар Слюсарчук убиває людей!" Міліція далі зволікає

10/22/2011 | www.expres.ua
http://www.expres.ua/main/2011/10/20/52335

Новi факти, якi ми роздобули, розслiдуючи сенсацiйну справу, нормальнiй людинi неможливо сприймати без валер'янки ...Занурюючись щораз глибше у справу псевдолiкаря Слюсарчука, я думаю про те, скiлькох людей вдалося б врятувати, скiльки доль не було б поламано, якби... Якби мiлiцiя i прокуратура у нашiй країнi чесно виконували свої обов'язки.

Відповіді

 • 2011.10.22 | Трясця

  Терпець увірвався

  Вже давно не спілкувався на форумі, тому що огидно спілкуватися з аморальними людьми-учасниками форуму, котрі тішаться, коли жінку НІ ЗА ЩО саджають до в"язниці, коли гине вітчизняна наука тощо. Справа Слюсарчука - не поодинокий випадок. Він (випадок і Слюсарчук) просто занадто одіозний. Пам"ятаєте, як ця потвора, яку ми (і я не без гріха) обрали президентом, поставила на другу позицію в СБУ шахрая Кислинського? А ті, хто мають формально правильний диплом - не щахраї?? Наприклад, Литвин, Азаров, Толстоухов, Артамонова,....

  У нас скоро не буде НЕСФАЛЬШОВАНИХ дипломів.

  Форум не треба модерувати, він помер сам, від браку моралі, совісті та патріотизму. Помер непомітно, як і українські незалежність та демократія. "Веселий песець" настав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.10.22 | простий науковець

   "він помер сам, від браку моралі, совісті та патріотизму" - то що є первиним:

   форум, чи наука з освітою, які він має обговорювати?

   Дивно було б у наш час бачити активний форум, на якому б жваво обговорювались успіхи соціалістичного змаганя чи організація ленінських заліків, Ви не знаходите?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua