МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]

11/15/2011 | 5.ua
15.11.2011 19:18
Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]

http://5.ua/newsline/184/0/84241/

Відповіді

 • 2011.11.15 | killer-thinker

  Re: Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]

  Шкода, все-таки, чувака - має ж унікальний талант дурити людей! І яких, же при цьому! Він зробив фатальну помилку - придбав собі здуру ліві папери професора-нейрохірурга, а треба ж було - професора-психотерапевта або психіатра... Його б тоді вже ніхто не накрив!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.11.15 | простий науковець

   Re: Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]

   killer-thinker пише:
   > Шкода, все-таки, чувака - має ж унікальний талант дурити людей! І яких, же при цьому! Він зробив фатальну помилку - придбав собі здуру ліві папери професора-нейрохірурга, а треб ж було - професора-психотерапевта або психіатра... Його б тоді вже ніхто не накрив!

   Певен, що саме цього він і хотів. Просто з його освітою все, що пов'язано з мозком - це психологія/психоаналітика/психіатрія/... тобто щось, де можна стати світилом лише за допомогою язика.

   Але промахнувся.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.11.16 | killer-thinker

    Re: Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]

    .... єдине не зрозуміле в його шизоїдних діях - нафіг він робив собі ліві проффесорські папери на НЕЙРО-ХІРУРГА! Це ж потрібен доступ до дуже складного мед-устаткування, до дорогих медпрепаратів, до кваліфікованої асистентури - операції ж на мозку робити - це не трєпатися язиком про психотерапію чи психо-аналітику тощо...
    От ніяк не в"їду в його замисел! Хоч вбий...
    Щось йому дійсно там в мізках не спрацювало.... Був би другим Аланом Чумаком, а може й Кашпіровським.... Правда останній мав хоч медичну освіту!...
 • 2011.11.16 | igorg

  А чи дійде черга до його патронів? Бо я ніяк не можу пояснити собі як стали

  можливими такі речі. Як людина що не працює у ВНЗ отримує диплом професора, наприклад. Як людина що не працює у ВНЗ стає лауреатом державної премії. Як може людина займатися експериментами над людьми задля власної забави. Хтось цю людину кришував, проводив владними коридорами аж до Президента. Це є корупція у чистому вигляді.

  При тому, що вочевидь що ця людина абсолютно неадекватна й розумово неповноцінна. Хоча якщо порівняти його з багатьма політичними діячами то різниця буде не надто й великою. Та все ж нормальна людина не буде стверджувати нереальні речі які ж до того ще й легко перевірити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.11.16 | 2

   Претендентов в пи-профессора, похоже, немало

   Я недавно разговаривал с одним таким. Он занимает врачебную должность, хотя, судя по его разговорам, медицинского образования не имеет. Проговорился, что работал когда-то ветеринаром. Говорит, что создал информационную модель пчелиной моли и предлагает использовать ее для лечения туберкулеза - потому что в оболочках микобактерий есть воска (он, правда, путается и говорит, что хитин).
   В тот же день, когда он со мной разговаривал, он уже побывал в одном медицинском учреждении МО. Его там встретили неприветливо, а проводили еще хуже. Но на его энергии это не сказалось, попытки продвижения своего достижения продолжает. Недостаток избранной им стези: туберкулез - большая государственная проблема, но ведь элите она пофиг. Надо было бы ему дерзать в области косметологии и тому подобного омоложения, авось бы и добился своего собственного шанса какого-нибудь мамамуши опрыщавить. Но там, наверное, конкуренция такая, что сразу глотку перегрызут.


   igorg пише:

   > При тому, що вочевидь що ця людина абсолютно неадекватна й розумово неповноцінна. Хоча якщо порівняти його з багатьма політичними діячами то різниця буде не надто й великою. Та все ж нормальна людина не буде стверджувати нереальні речі які ж до того ще й легко перевірити.

   Вот-вот, подобное притягивается к подобному. Плющ, например, рассказывает, что вырос в семье крестьянина-единоличника. Какие там к черту единоличники после войны, и тоже проверить легко, однако Плюща же это не смущает.
  • 2011.11.16 | killer-thinker

   Re: А чи дійде черга до його патронів? Бо я ніяк не можу пояснити собі як стали

   igorg пише:

   > можливими такі речі. Як людина що не працює у ВНЗ отримує диплом професора, наприклад. Як людина що не працює у ВНЗ стає лауреатом державної премії.


   Ви НЕ в темі - Слюсарчук з 1999 року є професором Львіської політехніки, працював теж в медичнім інституті у Києві тощо...

   Але спрапва НЕ в тому - а в тім, що в Україні, насправді, давно вже НЕ потрібні ніякі справжні порядні і достойні вчені і вчителі, - ні фізики, нв м едики, ні біологи, ні історики, ні математики .... бо піплу-насєлєнію - особливо при владі, - стали потрібні різного пошибу шоу-мени подібних до "співака" Поплавського, "проффесора-нейрохірурга" - містера "пі" Слюсарчука, проффесора економіки Януковича (прошу не сміятися!), світового рівня "фінансиста" Ющенка і тому подібних...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.11.16 | krytyk

    Re: А чи дійде черга до його патронів? Бо я ніяк не можу пояснити собі як стали

    Я знаю, що буде далі. Слюсарчук надасть довідку (справжню) про те, що є недієздатним. А у його патронів такої довідки немає.
  • 2011.11.16 | простий науковець

   Патрони захищаються (л):

   У Табачника захищають "Професора Пі"
   http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/16/6759020/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.11.16 | killer-thinker

    Re: Патрони захищаються (л):

    Треба просто ПЕРЕВІРИТИ диплом патрона табачніка! - Він у нього такий самий як і в ... Слюсарчука!....От вам і ларчик відкритий!
 • 2011.11.20 | korrespondent.net

  В Майами арестовали трансвестита, который вводил женщинам под кожу цемент и суперклей

  В Майами арестовали трансвестита, который вводил женщинам под кожу цемент и суперклей
  Сегодня, 19:42 Корреспондент.net

  http://korrespondent.net/strange/1285191-v-majami-arestovali-transvestita-kotoryj-vvodil-zhenshchinam-pod-kozhu-cement-i-superklej
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.11.20 | igorg

   за 700 баксів таку красу робить :) гм Слюсарчук тоді таки професор в порівнянні з цим ідіотом

   Ідіоти є скрізь, але державну премію й керівництво інститутом вони отримують саме у нас.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.11.20 | killer-thinker

    Re: за 700 баксів таку красу робить :) гм Слюсарчук тоді таки професор в порівнянні з цим ідіотом

    це не ідіот в Маямі, а звичайний кретин, а ось "наш" Слюсарчук - пердивий "проффесор"-idiot....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua