МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ми щось пропустили? (л)

11/20/2011 | sama
25 вчителів, які надихають учнів на досягнення високих результатів.

http://focus.ua/charts/203471/

Відповіді

 • 2011.11.20 | 2

  А что, прикольно.

  "На уроках химии у Гузика дети писали оды молекуле, ставили сценки, а валентность лепили из пластилина."

  Не связи даже, а валентность. Это высокий класс. Все равно, что вышить крестиком электромагнитное взаимодействие или исполнить в технике макраме дифференцируемость функции. Результат закономерен:

  "Многие бывшие выпускники Гузика заняли ключевые должности в Одесской области. Например, депутат областного совета и заместитель начальника Измаильского порта Анатолий Яблуновский."
 • 2011.11.20 | igorg

  Сон розуму. Іноваційна показуха у кубі. Слюсарчуки рулять

  Краще б вчителі нормально вчили дітей арифметиці та грамоті. А то скоро з дитячого садка та прямісенько в нобелівські лауреати ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.11.20 | Бабуся

   Имейте совесть

   Лично знаю Пасихова и Пшеничку. Прекрасные учителя! Не надо иронизировать, демонстрируя свое невежество.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.11.20 | sama

    Дійсно, Пасіхова і Пшенічку знають всі вчителі фізики.Це суперрівень(л)

    ..."Их можно было бы назвать учителями-звёздами. Но звёздами они считают детей, которых им удалось подготовить. Причём даже когда большинство школьников, попадающих к ним на уроки, показывают высокие результаты, эти люди всё равно отказываются от лавров. Например, учитель физики из Черновцов Пауль Пшеничка подготовил несколько десятков учёных с мировым именем и при этом говорит: «Мне очень повезло, что я работал с этими детьми». Его воспитанник Евгений Мищенко в мировом научном сообществе считается одним из самых молодых и перспективных учёных-теоретиков в области нанофизики. Другой ученик – Евгений Фуркал работает над удешевлением лечения рака в Центре исследований раковых заболеваний имени Фокс Чейза. А шестеро учеников физика из Винницы Юрия Пасихова сейчас работают в Европейской организации по ядерным исследованиям (ЦЕРН)."...

    http://molbuk.ua/chernovtsy_news/41552-dvoye-vchitelv-z-chernvcv-potrapili-do-25-nayuspshnshih-v-ukrayin.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.11.21 | igorg

     Вибачте, але я не маю жодних підстав вважати що це є заслуга вчителя фізики

     Більше того, такий підхід до оцінювання праці вчителя мене просто шокує. Я у своєму житті можу назвати три ВЧИТЕЛЯ з якими мені пощастило. Вчителька математики сільської школи, вчитель фізики і вчителька математики у моєї доньки. Це люди котрі чесно, просто й доступно викладали свій предмет в межах шкільного курсу без фокусів й стояння на ушах (породження зоряних діток). Безумовно, що ці люди мали ще й певні високі моральні якості (втратити авторитет у школі елементарно просто).

     А що таке заслужені й відомі вчителі і як це робиться мені не треба розповідати. Я цю лапшу хронічно не переношу. Це є 1000% показуха помножена на великі піар здібності й потрібні точки входу й виходу. Мистецтво піару й звязків. Були у нас знамениті горнові, ланкові, шахтарі й т.п. Це з тієї ж пісні.

     Реальна ж вчительська праця важка, гірка й невдячна. Її плоди можна оцінити лише через десятки років.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.11.21 | sama

      Re: Вибачте, але я не маю жодних підстав вважати що це є заслуга вчителя фізики

      igorg пише:

      > А що таке заслужені й відомі вчителі і як це робиться мені не треба розповідати. Я цю лапшу хронічно не переношу. Це є 1000% показуха помножена на великі піар здібності й потрібні точки входу й виходу. Мистецтво піару й звязків. Були у нас знамениті горнові, ланкові, шахтарі й т.п. Це з тієї ж пісні.
      >
      > Реальна ж вчительська праця важка, гірка й невдячна. Її плоди можна оцінити лише через десятки років.

      Я знаю винятки, які можливо тільки підтверджують правило:-Повернулася команда України з Міжнародної олімпіади , дитина там отримала медаль, а звичайний вчитель тут - звання Заслуженого вчителя. Правда місцеве начальство на це дивилося дуже несхвально. Як так, без подання, без схвалення, без обговорення.Ми його не любим ,а йому заслуженого.
      А щодо Пауля Францовича Пшенічки - його вміння працювати з дітьми в мене завжди викликало захоплення і білу заздрість. Крім того, ця людина талановита в усьому.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.11.21 | igorg

       Саме так, винятки. А тут є просто злива, потік фіглярства замість навчання

       Навчання це є дуже важка праця, дуже часто рутинна й нудна (як всяка праця). Ще важчою є наукова робота до якої здатні не більше 1%. Ну вибачте, але не здатна до такої роботи дитина. Не має вона для цього ні сил ні знань ні досвіду. Цій дитині ще треба років з десять важко працювати після школи аби за сприятливих умов отримати якісь результати й плоди. Так, є винятки у випадку справді геніальних дітей. Але чи багато візьметеся їх назвати? Тут мені опонують педагоги, то назвіть тих геніїв з ким вам довелося мати справу чи ви про них принаймні достовірно знаєте. Тому винятки тільки підтверджують правило.
       Все це фіглярство просто забирає масу часу і в дітей і у вчителів, часу який мав би бути витрачений на тверде засвоєння необхідного шкільного мінімуму знань. У мене таке враження що вчителі (принаймні їх керівництво) навіть не підозрюють про фізіологію, а час у них просто необмежений :).
       Є дуже важкі проблеми педагогіки. Це робота з особливими дітьми, дітьми із вадами, дітьми яких вже понищило й поламало суспільство. У нас в Україні були педагоги що уводили у життя сліпоглухонімих!!! Ось це ПЕДАГОГІКА, це майстерність. Де воно є? Де їм подяка?
      • 2011.11.21 | Бабуся

       Re: Вибачте, але я не маю жодних підстав вважати що це є заслуга вчителя фізики

       Присоединяюсь.
     • 2011.11.21 | простий науковець

      "такий підхід до оцінювання праці вчителя..." - Який такий, перепрошую? Якщо

      раптом десяток учнів одного вчителя фізики зробили блискучу кар'єру у галузі фізики - цей вчитель тут ні при чому?
   • 2011.11.21 | killer-thinker

    Re: Имейте совесть

    Wse normano - wczyteli zasluzheni! Zle szczo dejaki inszi, ne mensz zasluzheni tam popaly, ale je spodiwannia, szczo popadut nastupnogo razu!
    Bo warti togo!
 • 2011.11.21 | igorg

  О-б-а-л-д-і-т-ь

  >На уроках химии у Гузика дети писали оды молекуле, ставили сценки, а валентность лепили из пластилина. «Академические знания – всего лишь инструмент, – убеждён педагог. – Надо показать, как можно использовать этот инструмент в любимом деле». Одним из первых в Украине новатор Гузик стал преподавать основы креативного развития. Этот курс помогает школьникам овладеть технологиями мышления, развить аналитические способности и научиться самомотивации. «Мы готовим детей к миру, в котором придётся постоянно учиться», – говорит 70-летний педагог. В школе его называют «Папа». Многие бывшие выпускники Гузика заняли ключевые должности в Одесской области. Например, депутат областного совета и заместитель начальника Измаильского порта Анатолий Яблуновский.

  А шановні знають, що в Україні із забороною прекурсорів (до яких потрапили усі кислоти й головні розчинники) навчання хімії практично знищено не тільки у школах але й ВНЗ. Ану назвіть де ще в школах існують діючі хімкабінети де діти систематично працюють з реактивами й пробірками? Якщо такі ще залишилися то вчителям й директорам цих шкіл слід ставити пам'ятники.

  Цей дід готує дітей до ілюзорного світу, продовжує період раннього дитинства й головне що навчить так це пристосовуватись до таких от шизофреніків як він, вибачайте.

  А ось ще краще
  >«Когда я пришла работать в школу, не было учебных пособий. Поэтому мне пришлось разрабатывать обучающие программы», – рассказывает Ольга Казанцева. Теперь на уроках информатики разработкой учебных пособий занимаются старшеклассники. Так, например, ученики 9-го класса написали программу по подготовке к экзаменам, а десятиклассники разработали пособие по математике для 8-го класса. «Школьная информатика не успевает за переменами, но, тем не менее, моя задача показать детям логику создания программных средств», – говорит педагог.

  Чого-чого не було?!!! І де? У шкільній бібліотеці?

  Це просто жах ...
 • 2011.11.25 | Уляна

  Не пропустіть таке:

  А в одній столиці одна вчителька надихала на таке:
  http://bakushinskaya.livejournal.com/713227.html#comments

  >25 вчителів, які надихають учнів на досягнення високих результатів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua