МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так в Україні присуджують наукові ступені, вчені звання, проводять конкурси наукових проектів

12/01/2011 | Експрес online
"Рекорд Пi сфальсифiковано" -- заява професорiв Полiтехнiки
21.11.2011 11:00

Люди, чиї прiзвища як членiв комiсiї записанi в протоколi реєстрацiї рекорду України в запам'ятовуваннi та вiдображеннi Андрiєм Слюсарчуком числа пi, почали говорити. Вони визнали, що в день, коли псевдолiкар нiбито ставив рекорд, їх на цiй подiї не було й близько.

Члени експертної комiсiї мали пильно стежити за тим, чи не шахраював Слюсарчук пiд час демонстрацїi своїх начебто надзвичайних здiбностей. I, як вказано у протоколi, "компетентною квалiфiкацiйною комiсiєю встановлено та пiдтверджено вiзуальне запам'ятовування i точне вiдтворення запису числа пi".

Газета "Експрес" опублiкувала матерiал, у якому йшлося про те, що вiдомi й заслуженi люди стали свiдками не встановлення рекорду, а звичайної вистави з використанням мiкронавушника.

I ось новi сенсацiйнi подробицi, знайденi журналiстами "Експресу" у ходi журналiстського розслiдування. Два вiдомi професори так званої "експертної комiсiї" визнали, що не лише не перевiряли здiбностей Слюсарчука, а й узагалi не бачили його "рекорду".

"Я в iнтернетi, на сайтi "Книги рекордiв", знайшов протокол реєстрацiї цього рекорду. Там справдi є моє прiзвище. Але я офiцiйно заявляю, що не був на тому засiданнi, на тому "експериментi". I нiякi протоколи не пiдписував", -- каже Роман Базилевич, доктор технiчних наук, професор.

"Крiм того, моє прiзвище в протоколi спотворено. Там написано БазЕлевич, а моє прiзвище -- БазИлевич. Якби пiдписував якийсь протокол, то, повiрте, я цю помилку виправив би, -- додає спiврозмовник. -- Хотiв би я подивитися на оригiнал протоколу i на свiй пiдпис, якого не ставив. Це вiдверта пiдробка!"

Ще один науковець, чиє прiзвище також фiгурує у протоколi фiксацiї рекорду, теж заперечив свою присутнiсть на "експериментi", який назвали "Рекорд у категорiї "Людина, унiкальнi можливостi".

"Мене запрошували до цiєї комiсiї, i я мав там бути. Але саме на тiй подiї не був, бо мав особистi невiдкладнi справи. Хоча потiм в iнтернетi прочитав, що я нiбито був присутнiй", -- каже Петро Каленюк, доктор фiзико-математичних наук, професор.

Як вiдомо, 16 листопада Галицький районний суд Львова пiдтримав подання слiдчого й обрав для псевдопрофесора Андрiя Слюсарчука запобiжний захiд у виглядi
тримання пiд вартою на час слiдства.

Це трапилось пiсля серiї резонансних публiкацiй у газетi "Експрес", у яких журналiсти "Експресу" встановили, що в Андрiя Слюсарчука немає жодної медичної освiти, усi його медичнi дипломи - пiдробленi. Журналiсти також стверджують, що результатом дiяльностi псевдолiкаря стало калiцтво десяткiв обдурених ним людей, а також -- щонайменш три смертельнi випадки.

Експрес online

http://expres.ua/news/2011/11/21/54483

Відповіді

 • 2011.12.04 | igorg

  ось що означає мати на вершині влади авантюристів й злодіїв

  але ж хтось свого часу і з них робив докторів й професорів...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.12.04 | retor

   Re: ось що означає мати на вершині влади авантюристів й злодіїв

   igorg пише:
   > але ж хтось свого часу і з них робив докторів й професорів...

   Хваленая советская система подготовки кадров, существующая с 1932 г.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua