МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкриття конкурсу стипендій ALIS

12/29/2011 | loup-garou
Міністерство закордонних та європейський справ Франції (MAEE) та група AIR LIQUIDE вирішили у березні 2010 року створити програму прийому та супровіду іноземних студентів на високому рівні у Франції та мають задоволення продовжити діяльність даної програми у 2012-2013 навчальному році.

Стипендіальна програма із спільним фінансуванням AIR LIQUIDE / MAEE у 2012/2013 навчальному році буде запропонована іноземним студентам-громадянам Конго, Єгипит, Марокко, Нігерія, Росія, Сенегал, Туніс, Турція та Україна, які навчаються у своїх країнах. Тільки громадяни цих 9 країн можуть брати участь у програмі.

У 2012/2013 навчальному році буде надано 16 стипендій максимально.

Остання дата подачі документів 4 травня 2012 року, результати буде оголошено 29 червня 2012року щонайпізніше.

Стипендії на навчання із спільним фінансування AIR LIQUIDE / MAEE надаватимуться для одного року навчання на другому магістерському році (Master 2), в одному з нижчезазначених закладах, у кожному з яких є магістерські програми-партнери цієї програми :

§ Ecole Centrale Paris (2 магістерські програми) - Центральна школа Парижу
§ Ecole Polytechnique (4 магістерські програми) - Політехнічна школа Парижу
§ Universite Paris Dauphine (2 магістерські програми) - Університет Дофін Париж 9. Цей рік навчання закінчеться стажуванням в одному з відділень групи Air Liquide у Франції.

Лауреати програми отримують стипендію від групи Air Liquide 13 000 євро, один квиток на літак в оби два кінці між своєю країною та Францією, керівництво на весь період перебування у Франції, оплачуване стажвання по закінченню навчання, та можливість кар'єрного зростання у групі.


Посольство Франції, країни громадянства лауреата, надасть стипендію соціального страхування та статус стипендіату уряду Франції та різні переваги, яке це надає (соціальне страхування, медичне страхування, полегшення візового режиму), а також курси французької мови перед їх від'їздом до Франції.


Персональна зустріч та супровід до від'їзду та по прибуттю у всіляких
адміністративних формальностях, пошук житла, страхування будуть запропоновані лауреатам їх приймаючими закладами чи агенцією "Egide".


Контакт : (Оксана Ландо, +38092 504 01 39, info"цуцик"cfucus.org)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua