МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява членів Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!”

10/01/2002 | Майдан-Інформ
Доводимо до відома громадськості та опозиційних політичних партій події, що відбуваються всередині Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!”. Це звернення свідомо оприлюднюється із запізненням, оскільки його автори свідомі того, що внутрішні чвари шкодять проведенню акції “Повстань, Україно!”. Тому нашою метою є виключно запобігти шкідницькій діяльності особи, яка є об’єктом цього звернення.

12 вересня о 19.30 відбулася координаційна рада Київського осередку ГКО “За Правду!”. На координаційній раді координатор Юрій Сорока заявив, що він реорганізує громадський рух “За Правду!” в “егоїстичну”, централізовану, тоталітарну організацію. Він заявив, що має повне право на привласнення бренду “За Правду!” та повністю використовувати його для власної вигоди. Тим, хто з ним не погоджувався, він запропонував залишити організацію.

Зі свого боку, члени Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!” офіційно заявляють, що діяльність Юрія Сороки в лавах Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!” мала явно провокаційний характер. Зокрема, ми звинувачуємо Юрія Сороку в деморалізації учасників карпатських таборів Громадського комітету опору “За Правду!”, привласненні спільної каси Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!” та діяльності, спрямованій на розвал Громадського комітету опору “За Правду!”. Також ми маємо достовірну інформацію, що Юрій Сорока займався шкідницькою діяльністю, перебуваючи на посаді помічника-консультанта народного депутата України Олександра Мороза.

У зв’язку з цим, ми маємо підстави припускати, що Юрій Сорока умисно займається руйнуванням молодіжного руху опору.

Згідно з принципами діяльності ГКО “За Правду!” та керуючись бажанням запобігти дискредитації та руйнуванню молодіжного руху опору, члени Київського осередку вирішили:

За діяльність спрямовану на руйнування комітету та просування власних інтересів перед інтересами решти та організації

За негідну поведінку виключити Сороку Юрія з лав Громадського комітету опору “За Правду!”.

Рішення підтримала переважна більшість членів Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!”

На цей час ми володіємо інформацією, що Юрій Сорока має намір вступити до лав молодіжної гілки однієї з провідних опозиційних партій, що може завдати непоправної шкоди як цій партії, так і Україні загалом. У зв’язку з вище наведеним, членів Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!” закликають діячів опозиційних організацій, особливо УРП “Собор”, партії “Батьківщина” та інших взяти до відома це звернення і не допустити до своїх лав людей, не гідних зватись українцями.

Disclaimer: Цей документ існує у паперовому вигляді з автентичними підписами членів Київського осередку Громадського комітету опору “За Правду!”. Якщо будь-яка особа вважає себе ображеною цим зверненням, то запрошуємо її захищати свою честь і гідність в судовому порядку - автори цього звернення охоче виступлять відповідачами і публічно доведуть свою правоту.

Відповіді

  • 2002.10.02 | Черняков Степан

    Заява Чернякова Степана

    Для всіх охочих набити мені рожу заявляю,що ця заява написана та оприлюднена без прямої моєї згоди та відома.
    Але я повністю підтримою її текст.Прошу вважати що я підписав заяву.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua