МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист: “Ющенко - Президент, а його праву руку Юлю Тимошенко – в Прем”єри!”

01/21/2005 | Sztefan von Seitz
Відкритий лист до народного президента України Віктора Ющенка:

“Волю великої Помаранчевої революції в дію -

“Ющенка - в президенти, а його праву руку Юлю Тимошенко – в прем”єри!”


Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

З великою тривогою за можливу ревізію демократичних завоювань Нашої Великої революції, а вона справді велика, бо підняла з колін українську націю, а саму Україну, як державу, високо піднесла в очах усього цивілізованого світу, звертаємося до Вас, як лідера цієї революції з наступним.

Як відомо з глибокої давнини – “короля грає свита”. Про “короля” за період до і під час самих виборів, а особливо під час революції нація дізналася майже все. А от щодо можливої “свити” як на верхніх шаблях влади, так і, особливо(!), на нижніх ми маємо багато небезпідставних підозр. Бо знову з тої ж історії відомо, що “революції задумують романтики, роблять фанатики, а користаються її плодами часто-густо, на превеликий жаль, різного роду негідники!” А, щоб цього не трапилося з нашою, такою романтичною, Великої Помаранчевою революцією необхідно здійснювати принципові призначення, на які з нетерпінням чекають більшість Ваших виборців.
Перше. Призначити на посаду прем`єр-міністра України Юлію Тимошенко, як політика найбільш ефективного в умовах, коли за короткий термін (один рік) потрібно рішуче розгребти економічні завали, створені режимом Кучми. Окрім того, саме таке призначення убезпечить Вас в цей період від можливих небезпек, подібних до тих, які намагалися створити для Вашого життя Ваші політичні вороги як в середині країни, так і за кордоном. І разом з тим це буде найбільш справедливим призначенням, яке буде з глибоким задоволенням сприйнято більшою частиною Ваших виборців!

Ми щиро вдячні лідерам опозиції Петру Порошенку, Олександру Морозу, Олександру Зінченку, Анатолію Кінаху за їх активну і діяльну участь в перемозі української нації над антинародним режимом Кучми-Медведчука-Януковича! Їхня діяльність заслуговує на призначення цих політиків на високі державні посади для втілення високих цілей Великої Помаранчевої революції в життя. Але разом з тим, ми, як учасники революції, просимо їх з розумінням поставитися і підтримати основну вимогу революційного Майдану: “Ющенка – в президенти, Юлю – в прем`єри!”

Друге. Як відомо, Ви не з тих “королів” яких грає свита, а навпаки, Ви з тих лідерів, які здатні створити команду однодумців, яка спроможна втілити Ваші політичні задуми і наші надії в життя. Оскільки населення дуже добре знає “місцеві кадри”, то призначення на посади губернаторів та відповідних від них голів місцевих райдержадміністрацій проводити не за “порадами” тих чи інших наближених до Вас осіб з числа їх “сватів, кумів чи просто друзів”, а на відкритому і прозорому конкурсі осіб, представленими всіма політичними силами, які підтримували Вас на виборах у даному регіоні. Це дасть змогу значно зменьшити загрозу корупції в лавах новопризначеного керівництва та здобути віру народу до влади в центрі і на місцях, а це в свою чергу дасть можливість проводити ефективну політику Вам і Вашому Кабінету Міністрів.

Третє. Необхідно серйозно очистити всі державні, адміністративні та навчальні заклади від осіб, які грубо порушили конституційне право громадян на вільне волевиявлення під час цих виборів, щоб запобігти подібним явищам будь-коли у нашому майбутньому.

З повагою і великою надією, що Ви прислухаєтеся до наших порад, активних учасників Великої Помаранчевої революції, які ні на які посади не розраховують і не претендують. До речі, обидва брали активну участь у серпні 1991 року на барикадах біля Білого дому в Москві, та в грудні 2000.- березні 2001року в акції “Україна без Кучми”.

- Петущак Валерій Дісанович – підприємець
- Лук`янчук Георгій Григорович – журналіст
- Гуменюк Віктор Анатолійович – підприємець
- Кур’янов Микола Вікторович - студент

Звернення відкрите для підписання всіма хто поділяє викладену нами в цьому звернені позицію.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua