МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист Вінницької ОО КУН до Порошенка та Луценка

04/22/2005 | S@nya
Відкритий лист Вінницької ОО Конгресу Українських Націоналістів до Cекретаря РНБО України Петра Порошенка та Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка

Шановні добродії!
Події, які розвиваються після арешту голови Донецької обласної ради Бориса Колесникова, яскраво свідчать про те, що антиукраїнські сили, які потерпіли поразку на виборах 2004 року, намагаються взяти реванш у березні 2006 року, і це небезпечний факт.
Відчуваючи власну безкарність, всі ці так звані “опозиціонери” пішли у наступ проти української держави. Нахабству цих антидержавних мужів немає меж.
У Маріїнському парку м. Києва розгорнуто наметове містечко на захист Б. Колесникова, а над наметами майоріє прапор сусідньої держави Росії. Це є ганьба та наруга над Україною!
У зв’язку з цим вимагаємо від усіх посадових осіб держави негайного втручання та наведення елементарного порядку в нашій Україні. Невже для того ми, українці, брали активну участь у Помаранчевій революції, щоб сьогодні продовжувався глум над українською нацією та над Україною?
Сьогодні як ніколи актуальне гасло В’ячеслава Чорновола: “Бандитам – тюрми!”.
Воно має бути втіленим у життя.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua