МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Голови ВОМО "Чумацький шлях" С.В.Чумака до Президента України

07/29/2005 | S@nya
Заява Голови ВОМО "Чумацький шлях" С.В.Чумака до Президента України В.А.Ющенко. http://vinnica.una-unso.info/nma-news/fla-text/id-196.html

Президенту України В.А.Ющенку
Голові Верховної ради України В.М.Литвину
Прем’єр-Міністру України Ю.В.Тимошенко
Голові РНБОУ П.О.Порошенко
Голові СБУ О.Турчинову
Генеральному Прокурору України С.Піскуну

Від Голови Вінницької обласної молодіжної організації «Чумацький шлях» Чумака С.В. м.Вінниця вул.Крутий спуск 2 кв 2 21050 тел. 8-067-795-83-36

Заява

12 липня 2005 року, близько 11-00 години біля десятка осіб, одягнених у форму працівників МВС, не представились і ніяк не пояснюючи свої дії – поздирали гасла під якими ми, члени Вінницької обласної молодіжної організації «Чумацький шлях», на законних підставах, пікетували Вінницьку обласну Раду. Пікетування ставило собі за мету захист Президента України В.А.Ющенко, Секретаря РНБО України П.О.Порошенка, Голову Вінницької ОДА О.Г.Домбровського.

Проти Керівництва виконавчої гілки влади Держави та області, місцевими кучмістами ведеться добре організована кампанія дискредитації. Здійснюється саботаж реалізації передвиборної Програми Президента України Віктора Ющенка та Урядової Програми, затвердженої Верховною Радою України. Наводимо останні приклади – на недавніх громадських слуханнях депутати обласної Ради на чолі із Ю.Івановим виступали проти вступу України в СОТ, звинувачували Петра Порошенка, Миколу Катеринчука та інших фактично в знищенні цукрової галузі на Вінниччині. А на останній сесії обласної Ради, її Голова Ю.Іванов так «організував» роботу, що повністю залежні від нього депутати – голови колгоспів, звинуватили виконавчу владу, в тому числі і обласну, в доведенні агропромислового комплексу до повного розвалу. Іванов змусив депутатів «доручити» собі звернутись до Президента України, Голови Верховної Ради України з пропозиціями, більше схожими на ультиматум, не вступати в СОТ і не реалізовувати ту програму, яку на останніх президентських виборах підтримав український народ.

А запеклий кучміст Григорій Заболотний, нещодавно, з незрозумілих нам причин призначений першим заступником Голови ОДА, використовуючи своє службове становище, нав’язує своїм підлеглим і вінничанам взагалі, свою думку, що економічний блок Уряду не здатний виконувати свої функціональні обов’язки, бо немає відповідних практичних знань і навичок, а створює видимість власного професіоналізму використовуючи економічну риторику вичитану з конспектів. Отже, зі слів Заболотного, частина керівників ОДА вже робить висновки, що «який економічний блок Уряду такий і Ющенко». Думаємо що прикладів досить.

Наше пікетування ставило собі за мету усунення з посади Голови Вінницької обласної Ради Юрія Іванова, тіньового надхненника та дирижера вінницьких кучмістів, які після перемоги Помаранчевої Революції не тільки залишились при владі, але й значно зміцнили свої позиції. Зараз вони роблять все, щоб дискредитувати і повалити обраного народом Президента та новий Український Уряд. На Вінниччині вістря удару кучмістів спрямовано проти Петра Олексійовича Порошенка. Візьмемо найсвіжіший приклад – в газеті «Подолія» 22 липня 2005 року з’явився матеріал Віктора Тимчука. Намагаючись розібратись в причинах протистояння Юрія Іванова та Петра Порошенка автор пише: «… а чи не перекриває він (Іванов) «дорогу бізнесу батькові П.Порошенка на Вінниччині?» Це теж спадає на думку»(кінець цитати). Отже в розвалі АПК на Вінниччині звинувачують П.О.Порошенка і виходить, що Порошенко організував кримінальний клан і грабує Україну та Вінниччину, а Іванов, Заболотний з численими «підспівучами та підтанцьовкою» – захисники українського народу.

Таким чином у свідомість людей, через підконтрольні місцевим кучмістом ЗМІ, впроваджується думка, що на Вінниччині немає жодного кримінального клану крім клану Порошенка. Повертаючись до нападу на активістів «Чумацького шляху» 12.07.2005 року, мусимо зазначити, що особи, одягнені в міліцейські однострої, поскидали зірвані плакати до нашого намету а потім вдерлись до намету, викрали плакати і зникли в невідомому напрямку. В нас виникає законне питання – що за особи брутально порушили наші конституційні права, хто віддав їм наказ порушити Закон? Чому 50-ти-денне пікетування НРУ біля ОДА проходило без жодного втручання міліції? Чесні і порядні правоохоронці, неофіційно поінформували нас, що наказ про напад був відданий місцевим правоохоронцям Начальником облуправлінням МВС Дремлюгою. А останньому, нібито, такий наказ віддав Міністр МВС Луценко.

Увесь цей безпредєл, який нагадав вінничанам найчорніші часи кучмізму, відбувався в момент тимчасової відсутності Голови ОДА Домбровського в Вінниці. Просимо Вас встановити замовників і виконавців розбійного нападу на нас, учасників пікету ВОМО «Чумацький шлях» 12.07.2005 р. Інформація потрібна нам для звернення до суду на осіб, які порушили наші конституційні права і перешкодили нам виявити свою громадянську позицію щодо дій нинішньої вінницької влади.

23.07.2005 року Голова ВОМО «Чумацький шлях» С.В.Чумак


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua