МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Печерської РДА м. Києва щодо передвиборних агітаційних листівок

08/16/2005 | Gunslinger
„АНАТОЛІЙ КОВАЛЕНКО ВИСЛОВИВ ЗДИВУВАННЯ ФАКТУ ПОЯВИ
АГІТАЦІЙНИХ ЛИСТІВОК ВІД ЙОГО ІМЕНІ ЩОДО ВИБОРІВ МЕРА КИЄВА”

Як стало відомо Печерській районній у м. Києві державній адміністрації внаслідок численних телефонних та усних звернень від мешканців міста Києва, 10 серпня на території міста, зокрема в районі вулиці Хрещатик, невідомими особами розповсюджувались листівки агітаційного характеру із закликом до киян підтримати „Анатолія Коваленка – кандидата на посаду мера міста Києва від СДПУ(о)”. Також у згаданій листівці вміщено „основні тези передвиборної програми” та „открытое письмо к общественности Киева”.

Прес-служба Печерської районної у м. Києві державної адміністрації уповноважена заявити, що інформація, викладена у листівці, має завідомо провокативний характер.

Водночас слід відзначити, що кияни самі помітили відверту фальш у змісті згаданого політичного опусу. Чого варті лише стиль та риторика, що приписуються А.Коваленку, на кшталт „Разом ми переможемо невігластво та дикість оранжевої влади!”, „Городом должны управлять профессионалы, а не идиоты, хоть и „оранжевого цвета”, „Шайка недоразвитых выходцев из дремучей деревни, именующей себя „новой властью” та ін. Адже кияни знають, що такий стиль спілкування абсолютно невластивий доктору політичних наук, професору Анатолію Коваленку. Крім того, загальновідомою є і позиція районної ради Печерська, яка під час виборчої кампанії 2004 року розділила волевиявлення печерян (понад 70% виборців Печерського району віддали свої голоси кандидату в Президенти В.А.Ющенку), що знайшло своє відображення у рішенні районної ради від 25.11.2004 р. №58.

Здивування викликають і заклики „з вуст Анатолія Коваленка” „зняти мораторій на забудову центральної частини Києва”, зробити Київ містом „із скла і бетону” та ін. Адже загальновідомою є позиція районної влади Печерська щодо якомога ретельнішого збереження історичного обличчя нашого міста та обмеження нового будівництва у його центрі, що, зокрема, було підтверджено рішенням від 31.03.2005 р. №12 „Про позицію Печерської районної у м. Києві ради щодо припинення будівництва та відведення окремих земельних ділянок, що викликало соціальну напругу в районі”.

Також відомим є той факт, що А.Коваленко є дійсним членом Народної партії Володимира Литвина.

Сам голова Печерської районної у м. Києві ради та державної адміністрації Анатолій Коваленко висловив здивування факту появи таких листівок та їхньому змісту. „Розцінюю появу цих фальшивок як чергову спробу „добродійників” вкотре очорнити чинну державну владу”, - відзначив голова Печерського району.
У свою чергу Печерська районна у м. Києві державна адміністрація звернулася до правоохоронних органів (МВС, СБУ та прокуратури) з проханням дати правову оцінку згаданим діям, а також встановити винуватців розповсюдження провокаційних даних, що порушують громадський спокій в місті Києві та Печерському районі зокрема.

прес-секретар
Костянтин Бричук
Тел. 280-23-42, тел./факс 254-40-57.
E-mail: press@pechersk.kiev-city.gov.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua