МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Непрозорість під час голосування за узгодженого кандидата на посаду міського голови Львова

02/06/2006 | guest
Заява голови Львівської обласної організації партії
“Народний Союз Наша Україна”

4 лютого відбулася міська конференція блоку “Наша Україна”, на якій серед інших, стояло питання затвердження кандидатури на посаду міського голови Львова.

В середовищі Львівської обласної організації “Народний Союз Наша Україна”, рейтинг якої на Львівщині складає більше 40%, здивовані формою і процедурою голосування, за якою фактично поставлено під сумнів результати тривалих переговорів і погодження кандидатури на посаду міського голови на рівні політради як вищого політичного органу Блоку “Наша Україна” на теренах області.

Нагадаю, міській конференції передували не прості перемовини. Їх результатом стала підтримка кандидатури Андрія Садового трьома партіями-учасниками блоку “Наша Україна”, а саме “Народним Союзом Наша Україна”, Конгресом Українських Націоналістів та Українською Республіканською партією-“Собор”. Отож очевидним було те, що 104 делегата конференції, які представляли згадані політичні сили, підтримають рішення політради блоку та позицію свого керівництва. Здивування викликало те, що при офіційній підтримці кандидатури Василя Куйбіди лише одним учасником блоку - Народним Рухом України, - цей кандидат раптом набирає аналогічне число голосів.

Проведений аналіз результатів таємного голосування вказує на непрозорість під час голосування за узгодженого кандидата на посаду міського голови та вказує на підкилимний характер домовленостей окремих представників політичних сил.

Слід зазначити, що Василь Куйбіда є №17 у списку до Верховної Ради від Виборчого блоку “Наша Україна” та протягом двох каденцій був міським головою Львова. При узгоджені позицій політичні партії, які підтримали кандидатуру Андрія Садового, та насамперед НСНУ, враховували ці фактори і вважали, що Василь Куйбіда повинен реалізовувати себе у парламенті.

Мій обов’язок як лідера Блоку “Наша Україна” на Львівщині - забезпечити єдність блоку та прозорість у партнерських стосунках, не допустити інтриг та сепаратних домовленостей, зобов’язати до відповідальності за прийняті рішення усіх учасників блоку. Тому я окремо звернуся до президії обласної організації “Народного Союзу Наша Україна” з проханням ще раз засвідчити своє рішення щодо кандидата на посаду міського голови Львова.

Голова Львівської обласної організації партії “Народний Союз Наша Україна”

Петро Олійник

6 лютого 2006

razom


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua