МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Кам'янко-Бузької районної організаціїпартії Реформи і Порядок

02/13/2006 | guest
На сьогоднішній день старту передвиборчої компанії ми стурбовані, що до утворення "Пори" нещодавно залучені люди, які не відповідають ідейним принципам громадянської партії "Пора". Керівництво ПРП при всьому бажанні бачити "Пору" своїм партнером по виборах до місцевих рад, не в захваті йти спільно з ними, враховуючи попередню діяльність окремих людей.

Ми знаємо, що післяреволюційний період протягом 2005 року питаннями організації "Пори" у районі, спочатку як активіст громадянської компанії, а після зборів місцевих активістів у вересні 2005 року (у присутності представника обласної організації В.Загайного) як районний координатор на належному рівні займався І. Рудник.

На наш погляд, склад членів осередку, засновників районної "Пори" належним чином відповідав принципам ідеї розвитку громадянського суспільства (активні учасники Майдану, минула громадська активність, принциповість у роки тотального режиму Кучми, безпартійне минуле і т.п.).

Здавалося, все було добре, і, особливо після вересневих подій (розколу помаранчевої команди) самітно зростала популярність та симпатія до молодої "Пори", особливо серед розчарованої громадськості.

Потім пам"ятаємо об'єднавчий з"їзд "Пора-ПРП" та болючу реакцію громадськості, особливо активістів місцевого осередку "Пори" на рішення Львівської обласної делегації, яка заблокувала об'єднавчий процес і вирішила піти самостійно. Слід відзначити, що особливо після вересневого розколу "помаранчевих", громадськість негативно реагує на будь-які "князівські" чвари та вузькопартійні інтереси. Разом з тим, у грудні минулого року в районі поширилися чутки, що І. Рудник попав у немилість обласної організації "Пора". Спочатку уповноваженим координатором по Кам'янка-Бузькому району авантюрними методами лобіюється своя людина на голову місцевого осередку д. Чеботар, (призначаються вуличні зустрічі, телефонні розмови місцевих активістів "Пори"), про що твердять члени осередку О.Сарчук і О. Стецюк.

Отримавши фіаско, шановний координатор Богдан Кук (тепер №4 у списку до Львівської обласної ради) в умовах строгої конфіденційності розгортає компанію паралельного залучення "членів" районного осередку "Пори".

Згодом неодноразові звернення безпосередньо до керівництва обласної організації про негайне проведення зборів Кам'янка-Бузькому осередку у їхній присутності з метою розставки крапок над "і", що керівництво обласної організації просто проігнорувало.

Партійна районна організація ПРП була стурбована, що напередодні виборів затримується реєстрація активістів, засновників "Пори". А тим часом в січні 2006 року ми отримуємо інформацію, що місцевий відділ юстиції таку організацію вже зареєстрував. Разом з тим, засновники осередку "Пори" в кількісному складі 18 чол. навіть не запрошені до участі в Установчих зборах. Згодом троє з них, отримавши розчарування, Л. Різник, Т. Сав"як, Ю.Стронціцький написали заяви про вихід з "Пори" і створили районний осередок УНА-УНСО.

Інші призупинили членство в районній організації "Пора" і пішли на вибори безпартійними у списку районної організації ПРП. І.Рудник разом з тим очолив місцевий штаб по виборах до Верховної Ради громадянського блоку "ПОРА-ПРП".

Незважаючи на всі зусилля оновлених членів місцевої організації "Пора", приховати інформацію про свою діяльність серед жителів та політикуму району, розповсюджені найрізноманітніші чутки. Очолює організацію невідомий нікому В. Коваленко, заступником є Г.Антоняк (зараз перша у списку депутат районної ради теперішнього скликання, член фракції СДПУ(о), бізнес-проект і т.п.). Отримавши цю інформацію у редактора районної газети "Життя і слово" (він же заст. голови р/о КУН) І.Поломаного, І.Рудник невідкладно зателефонував в обласну організацію "Пори", поставивши відповідні запитання щодо Г.Антоняк, на що отримав позитивну відповідь (підтверджує І.Поломаний).

На скільки нам відомо, районна конференція проходила в умовах конфіденційності, тому відповідно мало правдивої інформації про наступний склад членів організації теперішнього осередку "Пори"...?

Присутність в місцевій організації "Пори" окремих осіб на сьогоднішній день вже викликало відповідну реакцію в політичного активу району помаранчевого табору, які мають відповідний вплив на громадськість. Попри те, що місцева "Пора" не матиме шансів на виборах, вона дискредитує партію "Пора" в цілому і підриватиме авторитет передвиборчого громадянського блоку "Пора-ПРП" в даному вибочому окрузі.

Голова районної організації ПРП Абаімов В.

Начальник штабу "ПОРА-ПРП" Рудник І.

Активіст "ПОРИ" Стецюк О.

Голова р/о УНА-УНСО Різник Л.

Заява надійшла на пошту Майдану From: kamyanka@prp.org.ua Date: Mon, February 13, 2006 10:04 am


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua