МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Резолюція мітингу підтримку Євгена Жовтяка

05/10/2006 | guest
Резолюція
мітингу біля Адміністрації Президента України Віктора Ющенка 10 травня 2006 року на підтримку голови Київської обласної державної адміністрації Євгена Жовтяка.


Громадськість Київщини глибоко стурбована розгорнутою кампанією у засобах масової інформації та в урядових колах проти успішного голови обласної держадміністрації Жовтяка Євгена і одного з найпослідовніших борців за перемогу в Україні засад демократії та законності. І це, не зважаючи на високі показники столичної області в розвитку економіки, соціальної сфери, зміцнення бюджетних установ та в умовах жорстких нападок протягом його трохи більшого ніж рік керівництва областю. Спочатку це були міські голови міст області, а потім так само обрані при попередньому режимі депутати Київської обласної ради.

Крім того Є.Жовтяк очолював Київський обласний штаб блоку „Наша Україна” на виборах 2002 року та коаліції „Сила народу” на президентських виборах 2004 року. Він, як представник національно-демократичних сил, закладав зміни на позитивне і сподівання, що нова влада буде набагато кращою.

То з ким буде працювати влада і як буде здійснювати сподівання народу, який вийшов на Майдан і зріло заявив на увесь світ про свою молоду державу?

Ми, учасники мітингу, представники громадськості Київщини, члени Української Народної Партії, Громадської партії „Пора” та Соціалістичної партії Україна звертаємось до Президента України Віктора Ющенка з вимогою покласти край політичним інсинуаціям довкола голови облдержадміністрації Є.Жовтяка і надати йому можливість плідно працювати надалі на благо Київщини.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua