МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Київського юридичного товариства до Президента України з приводу виборів Ірпінського міського голови

05/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Президенту України
В.А. Ющенку


Шановний Вікторе Андрійовичу!

Звертаємось до Вас як до гаранта дотримання Конституції і законів України у зв’язку з незаконними рішеннями Ірпінського міського суду Київської області у справі про визнання недійсними виборів Ірпінського міського голови.

Найбільшу кількість голосів на цих виборах набрала кандидат на посаду Ірпінського міського голови Мирослава Свистович. Другим за кількістю голосів, отриманих кандидатами за результатами підрахунку голосів, став представник «Нашої України», підприємець Олег Бондар. Не погодившись із реальним волевиявленням виборців, він уже більше місяця безпідставно оскаржує результати виборів. Предметом оскарження стали порушення виборчого законодавства, які відбулись на дільницях №1 і №2. Однак, якщо результати виборів на цих двох дільницях скасувати, Мирослава Свистович і без цього набрала більшість голосів і згідно з законом та рішенням ТВК стала Ірпінським міським головою.

Ірпінський міський суд, замість того, щоб прийняти рішення по суті і врегулювати конфлікт, весь час приймає рішення, які його ще більше поглиблюють і заганяють ситуацію у глухий кут. Факт обрання на посаду Ірпінського міського голови Мирослави Свистович є очевидним, але своїми діями судді роблять все для того, щоб зірвати вибори міського голови м. Ірпінь. Це дає всі підстави стверджувати про прийняття таких рішень під тиском.

Не реагує на явні порушення законів і прокуратура. До цього часу не надано правової оцінки діям голови Ірпінської ТВК п. Ганах, яка зловживаючи наданими їй законом повноваженнями, вчиняє протиправні дії і робить все для того, щоб зірвати вибори Ірпінського міського голови.

Враховуючи вищевикладене, прошу дати доручення відповідним органам державної влади вжити передбачених законом заходів для забезпечення дотримання чинного законодавства України суб’єктами виборчого процесу та забезпечити об’єктивний розгляд справи про обрання Ірпінського міського голови органами судової влади.

З повагою,
голова Товариства
Олег Березюк


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua