МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява конференції Київської крайової організації НРУ на підтримку Євгена Жовтяка

05/20/2006 | Михайло Свистович
Заява конференції Київської крайової організації НРУ

Конференція ККО НРУ висловлює незгоду з позицією Прем’єр-міністра України п. Єханурова, який від імені Уряду України направив Президентові України В. Ющенку подання на звільнення з посади голови Київської обласної державної адміністрації Євгена Жовтяка та вважає подання помилковим, а позицію КМ України упередженою.

Київська область під керівництвом Є. Жовтяка посіла почесне 1-е місце серед областей України, зважаючи на соціально-економічні показники. У 2005 – 2006 роках темпи росту бюджетних надходжень складають 130 – 140 відсотків. Вчасно виплачується зарплата бюджетним працівникам, ремонтуються школи, фельдшерсько-акушерські пункти, розвивається сімейна медицина, оздоровлюються діти та виділяються кошти на відродження закладів культури. До комунальної власності повертаються незаконно виділені землі. Вперше вільно запрацювали комерційні та бізнесові структури, що дало додаткові надходження до державного бюджету.

У свідомості національно-патріотичних та демократичних сил України Євген Жовтяк є одним із успішних політичних лідерів, які долучилися до омріяної українським народом незалежності держави.

У свідомості рухівців Євген Жовтяк виступає як один з відомих лідерів-державників, який доклав чимало зусиль для досягнення омріяної народом України державності.

Ми вимагаємо припинення протиправних дій Ю. Єханурова, спрямованих на дискредитацію голови Київської обласної державної адміністрації Євгена Жовтяка та закликаємо до відкликання необґрунтованого подання.

м. Київ
20.05.2006 р.

Голова Київської обласної
(крайової) організації НРУ
М. Бондаренко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua