МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Резолюція мітингу представників громадськості на підтримку Євгена Жовтяка

05/20/2006 | Михайло Свистович
Резолюція мітингу представників громадськості усіх районів Київщини, обласних осередків Української Народної Партії, Громадської партії „Пора” та Соціалістичної партії України біля Секретаріату Президента і Кабінету Міністрів України 19 травня 2006 року

Громада Київщини вимагає роз’яснення позицій Президента України щодо ініціювання дій Уряду на звільнення з посади одного з найуспішніших керівників ОДА України Євгена Жовтяка.

Область під його керівництвом перемістилася з 9 на 1 місце за економічно-соціальними показниками. У 2006 році план бюджетних надходжень перевиконується на 130 – 140 %. Вчасно виплачується зарплата бюджетникам, ремонтуються школи, фельдшерсько-акушерські пункти, розвивається сімейна медицина, оздоровлюються діти та виділяються кошти на відродження закладів культури. До комунальної власності повертаються незаконно виділені землі. Вперше вільно запрацювали комерційні та бізнесові структури, що дало додаткові надходження до державного бюджету.

У свідомості національно-патріотичних сил України Євген Жовтяк є одним із визначних лідерів, які долучилися до розбудови омріяної народом України незалежності. І ми не дозволимо влатовувати на Київщині політичні вистави та пасьянси.

Ми, учасники мітингу, вимагаємо від Уряду України припинити всі дії, пов’язані з дискредитацією голови Київської ОДА Євгена Жовтяка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua