МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Славутицького міського голови Володимира Удовиченка на підтримку Євгена Жовтяка

05/20/2006 | Михайло Свистович
Шановний Вікторе Андрійовичу!

Звернутись до Вас змушують обставини суспільно-політичного життя, що складаються після виборів 2006 року.

На жаль, законодавець не передбачив вирішення проблеми формування влади на якісно нових принципах пропорційної системи виборів. В результаті на порядку денному суспільного та політичного життя країни ми маємо розбалансовану політичну систему в цілому та системи державного управління та місцевого самоврядування зокрема. Впевнений, що саме підтримуючи місцеве самоврядування, Ви маєте можливість найкоротшим шляхом реалізувати свою програму.

Вочевидь потрібні дієві заходи. Не тільки на мій погляд, а на думку багатьох фахівців, щонайменше необхідно було б суттєво переглянути Закони „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про політичні партії в Україні”. Переконаний, що це під силу тільки Президенту України як найбільш, а, може, і лише одній стабільній інституції влади в країні на сьогодні.

Яскравим прикладом існуючих проблем формування влади є події в Київській області, а саме в процесі формування практично нової обласної ради та складання відносин представницької та виконавчої влади в області.

Я не належу до політичної сили, яку представляє голова Київської облдержадміністрації Жовтяк Є.Д., але намагаюсь бути максимально об’єктивним і вважаю, що Євген Дмитрович, попри все, достойно представляє Президента України в Київській області. За короткий час йому вдалося сформувати в більшості своїй відповідальну і професійну команду. Доказів на його користь як керівника області міг би навести дуже багато, і навіть без позитивних результатів соціально-економічного розвитку області.

Дуже просив би Вас, Вельмишановний пане Президенте, Вікторе Андрійовичу, дієво вплинути на ситуацію, яка може призвести до затяжного протистояння на усіх рівнях влади. І, звісно, не можу не звернутись з проханням, а саме – з максимально об’єктивною інформацією підійти до кадрової політики на Кивщині.

З повагою, надією та вірою, а також з готовністю самовіддано продовжити працювати на Україну, на розвиток місцевого самоврядування, міський голова (вп’яте) міста Славутича, президент „Клубу мерів”
Володимир Удовиченко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua