МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ірина Калинець - Президентові. Припинити сваволю україножерів!

06/28/2006 | guest
Увага! Якщо ви хочете підписатися під заявою - натисніть тут.
Обговорення та дискусія - на форумі Майдану.

=============

Шановний Пане Президенте!

Звертаюся до Вас із відкритим зверненням, оскільки, як виглядає, прорікши на майдані красиві слова про "маленьких українців", Ви, мабуть, ненароком забули: то на їхні листи до Вас Ви, або ж, принаймні Ваша адміністрація, мали б відповісти бодай одним реченням. Хоча б повідомленням: лист отримано, ухвалено якесь там рішення чи відіслано на розгляд у відповідні органи.

Але марно вже два роки достукуються до Вас (перейшовши попередньо всі можливі інстанції) вчені Львова, намагаючись звернути Вашу увагу на страхітливі факти розкрадання фондів Центрального державного історичного архіву у Львові – Ви, або ж Ваша адміністрація, мовчите. Чи не тому, що до Вас звертаються "маленькі українці" – якісь там члени Наукового Товариства ім. Т. Шевченка, академіки Національної академії наук України, заслужені діячі науки, ще й Герої України (саме Герой України академік Борис Возницький передав Вам особисто в руки лист про архівні втрати, які сягають понад десятки мільйонів гривень)? А їм усім далеко до "немаленьких", таких, як Ваш ставленик – керівник Держкомархівів України Геннадій Боряк.

Не знаю, чи хотів би Г. Боряк запроторити згаданих вище вільнодумних "простих українців" за ґрати, як це було в пріснопам'ятному СРСР, але користуватися відомим засобом високих совковських чиновників – лжемовою - він уміє. Так, киваючи на Ваш "патронат", Г. Боряк дозволяє собі звинувачувати на міжнародних конференціях наукову громадськість Львова в мало що не організації викрадення архівних документів, бо ж, бачте, "одним із мотивів крадіжки була свідома і цілеспрямована дискредитація керівництва архіву, щоб його замінити".
Бідолашні академіки та заслужені діячі – чи ж їм потрібне крісло директора архіву чи крісло його заступника? Чи потрібне воно, наприклад, 80-літньому професорові, заслуженому діячеві науки, синові легендарних Генерала УНР Романа Дашкевича та четаря УГА Олени Степанівни - Ярославові Дашкевичу, який очолив Комітет захисту архівної спадщини? Чи членам Комітету академікам Я. Ісаєвичу, М. Голубцеві, віце-ректорові УКУ М. Мариновичу й іншим?

Не минули грізного осуду Боряка й журналісти, які начебто розгорнули "безпрецедентну за масштабами, спрямованістю і заангажованістю (?!) кампанію у ЗМІ"(з виступу Г.Боряка на VII Європейській конференції архівів, Варшава, 2005, цит. за газ. "Поступ" від 21-22 червня ц. р.).
Невже, Пане Президенте (як слушно запитують наші нині звільнені від контролю владних структур працівники ЗМІ), "виконувати свої прямі обов'язки, висвітлювати перебіг резонансної справи для журналіста є тепер кампанією заради дискредитації чиновників"? ("Поступ", там же).
І невже, Пане Президенте, Ваш ставленик не розуміє, що, як би він не ставився до української науки й українських ЗМІ, він не має права зневажати українських учених і журналістів задля того, щоб свідомо приховати факти цинічного розкрадання архівних фондів – джерела національної пам'яті українського народу?

Живемо ж, здається, не в СРСР, живемо начебто в демократичній державі, де не мало б бути місця нищенню національної спадщини та зневазі до національної культури, де панує свобода слова і повага до прав людини, де ніхто нікого не переслідує за право критикувати навіть найвищих владоможців, та й всюдисущого КДБ, яке служило владоможцям, немає…

Натомість є українська Служба безпеки, яка мала б дотримуватися конституційних норм, дбати про збереження національних цінностей і пильно відстежувати прояви порушення прав людини та прояви національної, расової чи етнічної дискримінації, особливо з боку чиновництва, зокрема, україножерного, яке, щоб утриматися на своїх пишних кріслах, часто готове вдатися до найзлочинніших дій (це доказує перебіг виборів Президента, його отруєння, намагання колишньої влади довести до кровопролиття тощо).

Та СБУ України не цікавлять ані знищення національних багатств, ані патологічна ненависть шовіністичного чиновництва до української мови, національної символіки. Ця Служба мовчазно спостерігає, як гинуть українці лише за те, що вони – українці. Здається, цю Службу цікавлять лише шпигуни на Марсі та власні особняки на кістках закатованих гебістами невинних людей в Україні.

Не наводитиму тут списку фізично знищених за попередньої влади членів Конгресу українських націоналістів, чи українських журналістів, чи промисловців. Ідеться про сьогодення.

Нещодавно Краматорський міський суд засудив на три роки позбавлення волі та три роки позбавлення права проводити господарську діяльність відомого в усій Україні вчителя, директора Першої української гімназії на Донеччині Миколу Конобрицького. Цитую за публікацією "Донецька влада бачить українську освіту лише за ґратами" ("Україна молода", 20 червня 2006 p.): "Єдиний директор навчального закладу, який відмовився очолити у своїй гімназії осередок Партії регіонів і під час Помаранчевої революції відкрито виступив проти відрядження за державний кошт вчителів спостерігачами від Партії регіонів - тепер у тюрмі... Минулого року директор української гімназії мав необережність зробити зауваження вчительці, членкині Партії регіонів про те, що непедагогічно обзивати дітей, які встали під час виконання гімну України... "помаранчевими крисами". Вчителька обурилися, подала на директора в суд, відкрито погрожуючи у вчительській "розмазати цього націоналіста по стінці". Суд програла".

Далі долучилася "важка артилерія" - перевірки (деколи - тричі на день), комісії, погрози телефоном, дикий тиск на вчителів. І, нарешті, грубо зліплене звинувачення - і згаданий вище вирок.
Що ж, методи відомі. Достоту так само чинили з нами, політв'язнями 1960-х років, очманілі від вседозволеності шовіністи з когорти "вєрних брежнєвцов" Але тоді ми жили в тоталітарній державі під назвою СРСР. А нині?

Усе, Пане Президенте, терпець увірвався! На Ваших очах, очах гаранта Конституції, триває відверте та цинічне переслідування "простих українців" за те, що вони - українці! А Ви знаєте, що переслідування за етнічну приналежність заборонено не лише Конституцією України, а й Декларацією прав людини і міжнародним законодавством.
Чому ж Ви мовчите? Чому мовчать СБУ, Прокуратура, МВС? Чому досі на волі злодії, які обікрали Україну, в тому числі й тих же донеччан, на сотні мільярдів гривень, позбавивши українських дітей змоги навчатися в нормальних умовах, натомість до тюрми запроторено українського вчителя, який не хотів, щоб українські діти сиділи в школі-конюшні? Чи хтось зі злодіїв-олігархів дав гроші на її ремонт? Зрештою, порівняйте, як виглядають російськомовні гімназії чи напівприватні російськомовні садочки на Донеччині? А при тім поцікавтеся, кому там дозволяють працювати, а кому - ні? І чому мають право на працю україножери - ті, хто обзиває українців "хохлами", а їхніх дітей - ''помаранчевими крисами", натомість українці в низці випадків безробітні або ж заробляють на шматок хліба на роботах, які далеко не відповідають ані їхньому фахові, ні освіті, ні можливостям. А при тім принагідно задумайтеся, чи не в одному ряду нищення людей – і нищення українських пам'яток, архівів, усього, що може зберегти пам'ять кожного українця про його походження.

Пане Президенте! Ви не можете не знати, що нині громадськість Донеччини виставила пікети біля виконкому та міського суду для проведення збору підписів на підтримку Миколи Конобрицького – про це Вас зобов'язані були повідомити Ваші служби. І як гарант Конституції Ви мали б ухвалити відповідне рішення.

Тому повторюся ще раз – є речі, коли терпець уривається.
Довідавшись про свавільну розправу над людиною за її етнічну приналежність, до того ж розправу, прямо чи непрямо схвалену владою, не має права мовчати ніхто, незалежно від національності, освіти, посади тощо. Бо ніхто не повинен забувати, що така розправа, здійснена руками державних чиновників, у якій би то не було країні, рано чи пізно приведе до репресій, концтаборів і крематоріїв.

Не закликаю Вас, гаранта Конституції, поставити свій підпис під листом на захист Миколи Конобрицького – керуючись Конституцією України, Ви, Президент України, маєте покласти свій підпис на указі про недопустимість шовіністичною шабашу україножерів (стосовно української мови, культури, пам'яток тощо) і на указі про звільнення з тюрми М. Конобрицького як заслуженого перед українського громадськістю, освітянами, батьками та школярами вчителя і директора української гімназії. Лише підпис – не життя! Бо життя мільйонів українців було вже покладено задля права Президента незалежної України класти свій вирішальний підпис на благо правди і справедливості.

Contra spem spero,
політв'язень комуністичних таборів Ірина Калинець

Отримано Майданом Wed, 28 Jun 2006 14:23:21 +0300 (EEST)

=======
Майдан-ІНФОРМ писав про справу Конобрицького
П`ять колосків. Версія 2006 року. Донеччина.
=======

Увага! Якщо ви хочете підписатися під заявою - натисніть тут.
Обговорення та дискусія - на форумі Майдану.

Відповіді

 • 2006.06.28 | Пані

  Наталка Зубар, Альянс "Майдан", ГІМЦ "Всесвіт", Харків

 • 2006.06.28 | guest

  Ярослав Сватко, Львів

 • 2006.06.28 | guest

  Михайло Николайчук, студент,Магдебург,Німеччина

  формула виживання української нації проста: українська релігія! українська мова! українська культура як передумови могутньої держави!
  Нажаль Ющенко і вся його підтанцівка цього не розуміють
 • 2006.06.28 | guest

  Дмитро Волковський, приватний підприємець

 • 2006.06.28 | guest

  Віктор Гарбар, приватний підприємець, м. Харків

 • 2006.06.28 | guest

  Oleksandra Pryveda, art instructor, Seattle Central Community College

 • 2006.06.28 | guest

  Юрій Дутка, керівник гуртка в Інституті історичної освіти, м.Київ

 • 2006.06.29 | guest

  Oleksandr Voznyak,immigrant,Chicago,worker

 • 2006.06.29 | Сергій Кабуд

  Сергій кабуд, українець

 • 2006.06.29 | guest

  Іван Бейко, професор, доктор технічних наук, м.Київ

 • 2006.06.29 | guest

  Marko Tomashek, parafiya sv. Klymentiya Univskoho v Frankfurti nad Mainom

  Ne khochetsya viryty, shcho mozhlyvo tak zasudyty uchytelya v nibyto tsivilizovani krayini. Ale khotiv by muchyty ne tilky prezydenta moyim pidpysom, ale i vidpovidnykh instantsiy v Donetsku. Adzhe, yakshcho Donetska chastyna natsionalnoyi zbirnoyi teper harno terpyt nationalnyi hymni i nationalni kolory itp pidchas zmahan tut v Nimechchyni, to yak tam v Donetsku mozhut tak traktuvaty vchytelya? Taka nenavyst yaka mozhe vybukhnuty v odynytsi ne povynna znayty pidtrymky v sudi, bo tse nichoho dobroho ne prynese ni dityam ni regionovi ni krayini. Nekhay Hospod iztsilyt tykh, shcho slipi z nenavysti i nekhay bude blyzkyi nespravedlyvo zasudzhenomu...

  Vitayu spivpratsivnykiv Maydanu.
 • 2006.06.29 | guest

  Andrij Stepanov, pastor.

 • 2006.06.29 | guest

  Бобик Орест Іванович, підприємець.

 • 2006.06.29 | ziggy_freud

  Віктор Пушкар, канд. психол. наук, старший науковий співробітник КНУ ім. Шевченка

 • 2006.06.29 | guest

  Лихолоб Сергій Іванович

 • 2006.06.29 | guest

  Наталія Боднар, вчитель, Kent, Ohio

 • 2006.06.29 | guest

  Bohdan Bohonok

 • 2006.06.29 | guest

  Volodymyr Bodnar, Ph.D., Senior Scientist (AlphaMicron, Inc.) & Director (T. Shevchenko School of Ukrainian Studies, Cleveland, Ohio)

 • 2006.06.29 | guest

  Купний Валентин Іполитович ,пенсіонер,атомна енергетика,об"єкт Укриття

 • 2006.06.29 | guest

  Жиленко Ірина, історик

 • 2006.06.29 | guest

  Радловський Ярослав, фотокореспондент, Алмати, Казахстан

 • 2006.06.29 | guest

  Руслан Коцаба, ГП"ПОРА", Івано-Франківськ

 • 2006.06.29 | Sean

  Олександр Северин, к.ю.н., Альянс "Майдан", м.Київ

 • 2006.06.29 | guest

  Ковтунець Олесь Володимирович, програміст, м. Київ

 • 2006.06.29 | guest

  Віталій Рогачов, програміст, УПСЗН Близнюківської РДА, смт.Близнюки Харківської області

  Моє серце вже давно болить за Україну. Дивно якось, коли деякі люди на Сході говорять, що тут живуть одні російськомовні. Абсурд. І коли вже у людей прокинеться патріотизм і гуманість?. Невже так можна себе не поважати?! Говоріть російської, але й знайте державну...

  Я з самого народження розмовляв і буду розмовляти моєю українською мовою. І дітей привчаю до нашої солов'їної мови.
 • 2006.06.29 | guest

  Черепаняк Андрій

 • 2006.06.29 | guest

  Завгородній Євген Вікторович, державний службовець (6 категорія)

 • 2006.06.29 | guest

  Полончук Володимир Сергійович, головний бухгалтер ТОВ "Донброкінвест"

  Коментар? Який коментар! Донецким Киев не Указ!
  Пройдитесь по улицам Донецка, в 50-100 метрах, от
  центральной улицы - Артема...
  Посмотрите в каком состоянии
  украинская гимназия, на Ветке (остановка троллейбуса)...
  Почитайте надписи на стенах и заборах...Жах!
  День Конституции для "донецких" не праздник, зато приятно
  удивляет помпезность и шумность вокруг праздников "донецких":
  День города и День шахтеров.
  Тоска, медленно и неуклонно формируется почва для отделения
  Донбасса.
 • 2006.06.29 | guest

  Віктор Чмель, консультант, S&T Софт-Тронік

 • 2006.06.29 | guest

  Федоренко Олексій, аспірант

 • 2006.06.29 | guest

  Leonid Gavrilenko, mechanical engineer, USA

  Ia tcilkom pidtrimuiu pani Irinu Kalinec'. I iakscho pana prezidenta turbue dolia ukrains'koi nacii to vin mucit' pidpisatic' i ne til'ki a sche zrobiti diisni kroki. A to zdaet'sia prezident v Ukraini vikonue missiy sposterigacha.
 • 2006.06.29 | Skapirus

  Вячеслав Хаврусь, к.х.н., науковий співробітник Існтитуту фізичної хімії ім.Л.В.Писаржевського НАНУ

 • 2006.06.29 | guest

  Гончарик Андрій, ст.економіст в.ОДБ ТФ Приватбанк

 • 2006.06.29 | guest

  Олексій Пасюк, Національний екологічний центр України

 • 2006.06.29 | guest

  Іванна Плахотнюк, маґістрантка міжнародних відносин університету Карлтон (Оттава, Канада)

 • 2006.06.29 | guest

  Хвищун Лариса Федорівна, інженер-програмість

 • 2006.06.29 | guest

  s kondrat, post-doc, Lviv/Stuttgart

 • 2006.06.29 | guest

  Віктор Овдій, українець

  Підтримую заяву про звільнення з тюрми директора Першої української гімназії на Донеччині Миколи Конобрицького.
  Виказую глибоке обурення діями антиукраїнських сил в Україні.
  Вимагаю антиукраїнських,антидержавних бандитів відсторонити від влади і створити їм резервації для проживання.
  Слава Україні!
 • 2006.06.29 | guest

  Людмила Ямщикова, Альянс "Майдан", ГО "Н.А.Д.О.", Одеса

 • 2006.06.29 | guest

  Василькова Олена Григорівна, оператор СУБД, ТОВ "Український Кур`єр", м.Київ

 • 2006.06.29 | guest

  Некрасова Юлія, бухгалтер, м.Київ(-)

 • 2006.06.29 | guest

  Stefan K.Stanevych, nach.RV FSNV v Suvorovsjkomu r-ni m.Odesy

  Pane Prezydent!
  Proshu uvazhno prochytaty zajavu ta dopomohty.

  www.fsnvsuvor.ho.com.ua
 • 2006.06.29 | guest

  Марія Базелюк, журналістка

 • 2006.06.29 | guest

  Юрій Антоняк, керівник Громадського центру ВГО "Наша Україна" у Львові, вчитель фізики СЗОШ № 97 м. Львова

 • 2006.06.29 | guest

  Оксана Федів

 • 2006.06.29 | guest

  Ганна Кіященко, голова Полтавської філії Суспільної служби України

 • 2006.06.29 | guest

  Віталій Олійник, проектменаджер, Берлін

  Повністю підтримую заяву!
 • 2006.06.29 | guest

  Данильченко Ірина Володимирівна, інженер-програміст АСУ на ЧПК в м.Черкаси

 • 2006.06.29 | guest

  Ярослава Хруник (філолог), журналістка української редакції Радіо Ольштин (Польща)

  В листопаді 2004 р. я була серед тих, хто у Києві скандував м.ін. гасло "Ющенко - наш президент!" Чим більше часу спливає від тих подій, тим більше у мене сумнівів, чи Ющенко - дійсно НАШ президнт. Прикро.
 • 2006.06.29 | guest

  Поляков Олег, заступник директора ТОВ "Автосвіт Гран Прі"

 • 2006.06.29 | guest

  Ольга Багалій, Харківська правозахисна група, редактор

 • 2006.06.29 | guest

  Олег Задорецький, студент, Львiв

 • 2006.06.29 | guest

  Дмитро Євдокимов, студент юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

 • 2006.06.29 | guest

  Пєтушков Ігор, пров. інженер, ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ

 • 2006.06.29 | guest

  Софія Сосняк, редактор «Гомону України», Торонто, Канада

 • 2006.06.29 | guest

  Наталя Сосняк, студентка Торонтського університету, Торонто, Канада

 • 2006.06.29 | guest

  Василь Бородчук, менеджер, реклама, спеціаліст, Проктер енд Гембл Україна

 • 2006.06.29 | guest

  Мирослав Бардахівський, інженер-конструктор

 • 2006.06.29 | guest

  Сергій Володимирович Шагун, директор ТОВ " БіоАналитични Технології",

 • 2006.06.29 | guest

  Олег Дячок, канд. іст. наук, доцент, м. Дніпропетровськ

 • 2006.06.29 | guest

  Ігор Чичкевич, провідний інженер, Львівський облавтодор

 • 2006.06.29 | guest

  Ольга Веснянка, журналістка, українка

 • 2006.06.29 | guest

  Сухарєв Олег,автор пісень,поет,лідер рок-гурту "Самі Свої"

  Так, дійсно, мовчання вищого керівництва лякає,адже зараз при владі люди,яких ми привели до влади і які так багато нам обіцяли,але вони надто переймаються саме утриманням крісел,а не Україною.І таке враження ,що влада в них лише декларативна, а реальна влада в тих хто знущався з українців ще при Кучмі,і надалі продовжує це робити, і ще з більшим остервенінням.
 • 2006.06.29 | guest

  Микола Числін, програміст, м. Харків

 • 2006.06.29 | guest

  Анатолій Банний, правозахисник, м. Полтава

 • 2006.06.29 | guest

  Олександр Стасов, ведучий радіо Джем-ФМ

 • 2006.06.29 | guest

  Юрко ЗЕЛЕНИЙ - незалежний гудо- і співознавець

  "ворог наступає - ми відступаємо, ворог затримується - ми турбуємо, ворог зупинився - ми б`ємо, ворог відступає - ми наступаємо"

  ДОКТРИНА ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. (здається, вже далекий 1992 рік)
 • 2006.06.29 | guest

  Ігор Гузь

  Повністю підтримую дане звернення.
 • 2006.06.29 | guest

  Дмитришин Ярослав

 • 2006.06.29 | guest

  Андрій Павлишин, головний редактор "Львівської Газети"

 • 2006.06.29 | guest

  Ольга Іващенко, ст.н.с. Інституту соціології НАНУ

  Повністю підтримую листа. Обурена ганебним арештом директора української гімназії в Краматорську.
 • 2006.06.29 | guest

  Віктор Морозов, музикант, перекладач, Львів

 • 2006.06.29 | guest

  Юрій Гнаткевич - Глова Фонду ім. Олекси Гірника "Українським дітям - українське слово", депутат Верх. Ради 1-ого скл.

  Українським націонал-патріотам вже стало зрозуміло, що їх "взяли за горло". Але до рішучих радикльних дій вони виявилися нездатними. Провели ще один форум в Українському Домі, пишуть листи президентові. Хочби хтось з великих націоналістів подав до суду на якогось професора з КПІ, який читає лекції суцільній українській аудиторії державною мовою сусідньої держави.Якщо мені вдасться потрапити до парламенту, я спробую їх трохи розшевелити.
 • 2006.06.29 | guest

  Євген Приступа, доктор педагогічних наук, професор, Вроцлав-Львів

 • 2006.06.29 | guest

  Віктор Рог, випусковий редактор газети "Шлях Перемоги"

 • 2006.06.29 | guest

  Галина Сварник, колишній архівіст, - науковець, перекладач,

  До речі, відповідне звернення до Президента України прийняла днями 25-а міжнародна конференція україністів у Університеті штату Іллінойс, м. Урбана-Шампейн (США), висловивши занепокоєння станом збереження націоналної архівної спадщини в Україні. Діаспорі не байдуже, в чиїх руках опиняться їхні архіви, жертовно збережені в еміграції й подаровані Українській державі, а не для розграбування панові Боряку й пані Пельц. Бо саме на такий сумний висновок напрошується випадок, який стався з подарованим донькою відомого українського композитора з Канади Дмитра Кардаша, який за вказівкою архівного начальства був конфіскований міліцією минулого року у Львові й досі не повернутий на вимогу власників.
 • 2006.06.29 | guest

  Бойченко Віктор, вчитель

 • 2006.06.29 | guest

  Дарлінг Глорія, філолог. Перша українська гімназія м.Краматорська

 • 2006.06.29 | guest

  Роман Саган, адміністратор, м. Тернопіль, ТОВ "УкрСелл"

 • 2006.06.29 | guest

  Ткачов Олександр Валентинович . юрист

 • 2006.06.29 | guest

  Василь Сілінський, інженер-світлотехнік, ТОВ "ОСП Корпорація Ватра"

 • 2006.06.29 | guest

  Ivan Kostiv, Cisco IP Telephony Engineer , Chicago , IL,USA

 • 2006.06.29 | guest

  Ростислав Антимис, підприємець

 • 2006.06.29 | guest

  Павло Бабіч, приватний підприємець

  Президент має діяти сам, а не делегувати повноваження комусь, хто їх належним чином не виконує...
 • 2006.06.29 | guest

  Тетяна Лисак, студентка, м Рівно

 • 2006.06.29 | guest

  Олексій Ткачук, менеджер шоу-бізнесу, культура, музика, критика, Інтернет видання "УРОК".(+380677992430)

  Україна має бути завжди пріорітетною.
 • 2006.06.29 | guest

  Олександр Стець - Польща

 • 2006.06.29 | guest

  Михайло Свистович, Альянс "Майдан", депутат Київоблради (-)

 • 2006.06.29 | guest

  Олег Романишин, головний редактор "Гомону України", Торонто, Канада

 • 2006.06.29 | guest

  Орест Стеців, учитель, Торонто, Канада

 • 2006.06.29 | guest

  Анна Романишин, бібліотекар, Торонто, Канада

 • 2006.06.29 | guest

  Сагаль Олександра, Тернопіль

 • 2006.06.30 | guest

  Костянтин Рєуцький, заступник голови правління громадської організації "Поступ" (Луганськ)

 • 2006.06.30 | guest

  Roman Struc, professor Universytetu Kalgary, Kanada

 • 2006.06.30 | guest

  Orest Knysh, Philadelphia

 • 2006.06.30 | guest

  Тарас Гаталяк, активіст ГМ "ОПОРА", директор видавництва "Папуга", м.Львів, політв'язень кучмівського режиму

 • 2006.06.30 | guest

  Саввін Антон, педагог

 • 2006.06.30 | guest

  Іван Лозовий, Президент Інституту державності і демократії

 • 2006.06.30 | guest

  Dr. Natalia Pavlenko, Institute for Condensed Matter Physics Lviv

 • 2006.06.30 | guest

  Сергій Фролов, інженер, київський поштамп

 • 2006.06.30 | guest

  Олег Немчінов, депутат Львівської обласної ради (фракція УНП), перший заступник голови ВМГО Українська Народна Молодь

 • 2006.06.30 | guest

  Кравцов Олександр, програміст, керівник відділу ІТ

 • 2006.06.30 | guest

  Солодько Людмила Павлівна, ДП "Чернігівстандартметрологія", інженер

 • 2006.06.30 | guest

  Олег Миколайович Інженер

 • 2006.06.30 | guest

  Юлія Корман, адміністратор "Лора Ешлі", BA Києво-Могилянської Академії, м. Київ

 • 2006.06.30 | guest

  Олексій Світельський, науковець, Таллагассі, Флорида

 • 2006.06.30 | guest

  Валентин Стецюк, підполковик у відставці, незалежний дослідник.

  Повістю підтримую звернення Ірини Калинець за змістом і за формою. Від себе лише хотів би додати, що Президентові України більше би личило не ідеалізувати патріархальне минуле, а по-діловому займатися державною національною політикою, якщо вже він має до неї інтерес. Кінець-кінцем хтось має сказати панові Президентові, що треба позбутися міфологізованої свідомості, бо минув вже той час, коли міфи були рушійною силою людства. Лише конкретні досягнення української культури і науки можуть піднести національну гордість українців на високий рівень, а саму Україну зробити гідною давньої європейської цивілазаційної традиції.
 • 2006.06.30 | guest

  Уляна Дідич, перекладач

 • 2006.06.30 | guest

  Богдан Гдаль, кореспондент

 • 2006.06.30 | guest

  Олександр Нєфєдьєв, дизайнер

  Потрібно діяти, хоча на мою думку навряд це звернення допоможе, той хто видерся на верх починає вже думати лише за себе.
  Вибачте за неукраїнський майл, але я думав що RU - це RIDNA UKRAINA...=)
 • 2006.06.30 | guest

  Мирослава Зваричевська, ст. викладач, Львівського обласносного післядипломного педагогічного інституту освіти

  Конобрицький повинен бути звільненим з-під арешту негайно
 • 2006.06.30 | guest

  Надія Корж, завідувачкабінету освітніх інновацій Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

  Правда має мати силу. П.Конобрицький повинен бути звільнений.
 • 2006.06.30 | guest

  Олександр Клименко, голова Донецької обласної організації Української Народної Партії

 • 2006.06.30 | guest

  Костянтин Максимов, голова Донецької обласної організації Української Студентської Спілки

 • 2006.06.30 | guest

  Антон Золотарьов, голова Союзу творчої молоді Донбасу

 • 2006.06.30 | guest

  Oleh Mychajliv, pidpryjemec, Praha

 • 2006.06.30 | guest

  Подушкiн Дмитро Вiкторович Голова правлiння ТОВ "Дiорiт" Аеропорт Краматорськ

  Дуже незрозумiло для мешканцiв мiста Краматорськ, коли вiдвертi злод
 • 2006.06.30 | guest

  Наталя Ковальова, викладач, Токіо, Японія.

 • 2006.06.30 | guest

  Olena Sugonyak, naukovec', Kyiv (-)

 • 2006.06.30 | guest

  Дмтро Шкрьоба, перекладач

 • 2006.06.30 | guest

  Swjatoslaw Smoljaninow

  TAk! Ce ochewidno
 • 2006.06.30 | guest

  Кемський Павло, програміст, м.Ірпінь

  Пане Президент, ДУМАЙ!!!
 • 2006.06.30 | guest

  Smoljnaninow Petro Wasiljowich, Injener (Krymenergo), Simferopol,

 • 2006.06.30 | guest

  Margaryta Zhujkowa, docent kafedry prykladnoji lingwistyky Wolynskogo derjawnogo uniwersytetu.

 • 2006.06.30 | guest

  Ігор Симчич, правознавець

  Президент не дасть відповіді - він на футбол до Гамбурга поїхав
 • 2006.06.30 | guest

  Іван Терефенко, маґістр економіки, книговод, Торонто, Канада

 • 2006.06.30 | guest

  Микола Карпій, Ліґа Українців Канади, Торонто, Канада

 • 2006.06.30 | guest

  Володимир Окіпнюк, заступник голови Дирекції Видавництва «Гомін України»

 • 2006.06.30 | guest

  Дуднік Інга , вчитель, економіст, Дитяча екологічна громадська організація "Флора", м. Кіровоград

 • 2006.07.01 | guest

  Володимир Сар'ян, Львів, спудей

 • 2006.07.01 | guest

  Євген Захаров, к.т.н., співголова Харківської правозахисної групи

  Прекрасний, блискучий текст!
 • 2006.07.01 | guest

  Інна Захарова, поет, оглядач бюлетеню "Права людини", Харківська правозахисна група

 • 2006.07.01 | guest

  Марлена Рахліна, поет, перекладач, м. Харків

 • 2006.07.01 | guest

  Борис Захаров, продюсер гурту "Anno Domini"

 • 2006.07.01 | guest

  Марина Захарова, солістка гурту "Anno Domini"

 • 2006.07.01 | rost'a

  Романишин Ростислав, лікар

 • 2006.07.01 | guest

  Віктор Говоруха, Харків

 • 2006.07.01 | guest

  Микола Дмитренко

  До української Програми розвитку "Спільна дія",
  деякі життєві погляди на сьогодення.

  Світом правлять не люди, світом правлять ідеї! ( вислів невідомого філософа) Що таке національна ідея?

  Щоб щось мати треба захотіти.Кожна повноцінна, здорова нація має своє бачення національної ідеї(кращого життя своїх членів), закладеної в національній культурі, звичаях, традиціях та способі життя. Досягнути цього можна тільки шляхом активного усвідомленого захисту своєї культури, прикладення зусиль, жертовності та віри в реальність досягнення поставленої мети. (Національних інтересів). . . . . .
  Для того, щоб було діло - повинна бути правильно сформульована мета - Програма дій. Знаємо мету -знаємо шлях. Відповідно - і словом, і ділом! В залежності від наявних можливостей та способу життя національні ідеї одних націй передбачають досягнення мети власною працею, інших націй - за рахунок результатів праці інших. Це вічний закон суспільного життя. Поєднати ці інтереси практично неможливо. Консенсунс між ними - це утопія, обман. Культура українців ніколи не зазіхала на чуже. Споконвічно виховувала повагу до результатів своєї творчої праці.

  Вважаю, що життя - це споконвічна боротьба Добра і Зла, Світла і Пітьми. Культура впорядковує життя народу, виробляє власні світоглядні засади та впливає на розвиток суспільства в гармонії з природою, виступаючи проти негативних проявів зла і його носіїв. Мова основний інструмент захисту інтересів нації, що цементує культуру. Тільки той народ має право на життя, який здатен захистити свою культуру, мову та своїх провідників, лідерів кращого життя. Місце людини, сім”ї, роду, нації, держави у світі залежить від їх уміння і здатності виборювати свої права та ефективно працювати. Право посідати лідируюче місце у світі не дається, а виборюються спільними організованими зусиллями. Адже ніхто нічого не зробить для нас і за нас. “…Той буде вільним, хто звільниться сам, кого звільнять - в неволю візьмуть” писала Леся.Українка.

  Нації, які не здатні організуватись на засадах патріотизму, взаємовиручки, взаємодопомоги та єдиномислія навколо спільної мети - Програми дій та своїх лідерів для захисту культури, способу життя та держави, винищуються сильнішими, виконуючи їхні підступні, спотворені та фальшиві, ідеї .. . стаючи їх рабами. . . .. Метою штучно створеної нації - радянських людей(нових українців) являється тупікова ідея споживацтва( матеріалізму) - бізнесу, продажності, п"янства, розпусти, наживи, ситого бездуховного життя, фарисейства та інш. Що в кінцевому результаті приводить такий народ до єдиного –самознищення . . . .Руками так званих олігархів.На сьогодняшній день існуючий стан електорату задовільняє і, відповідно підримується основними лідерами виборчих "Перегонів"(мегаблоком олігархів за словами І.С.Плюща), послідовниками сил зла старої системи влади та зрадниками національних інтересів(свідомими і несвідомими), які для збереження свого стану, спекулюючи довірливостю народу(не задумуючись над тим, що їх самих та їх нащадків чекає в майбутньому) безвідповідально пропонують різні популістичні ідеї, не пропонуючи зрозумілої, обгрунтованої програми дій. Існує неписаний Закон життя - народ має таку владу, яку заслуговує. "...Вищі сили не визнають людського нейтралітету. Тих, хто їм не сприяє через незнання чи недовіру, зараховують до тих, хто їм протидіє. Усі люди в такий спосіб беруть участь в боротьбі вищих сил як не по один, так по другий бік..." (Тарас Кінько, благодійний фонд "Місія інтелектуальних ініціатив"). . На сьогодняшній день заслуговують на увагу тільки декілька партій, які могли б реально бути виразниками і захисниками інтересів народу і відповідно мати його підтримку, якби вони виступали в єдиному блоці спільних дій навколо Програми розвитку української культури, як єдиної умови розвитку економіки та заможності народу та не вели спотворений , неукраїнський спосіб життя.
  Ефективна діяльність була б можлива тільки при умові виконання заповіту нашого Пророка
  "...А всім нам вкупі на Землі єдиномисліє подай та братолюбіє пошли...".
  Та
  «… Якби ми вчилися так як треба, то і мудрість би була своя…»
  Можу з впевненістю стверджувати - українців в черговий раз розвели і розводять.

  Оцінка ситуації в Україні, про яку офіційно, належним чином було повідомлено Президента України, Верховну Раду України, Генпрокуратуру України, Верховний суд, уповноваженого з прав людини ВРУ, Міністра юстиції України , прем"єр - міністра України, керівників партій Мегаблоку олігархів і яка ніким з них не була спростована .
  В Україні відсутня державна Програма розвитку та державницька патріотична ідеологія. В той же час планомірно, системно руйнується українська культура та економіка. Як наслідок:

  а) Системно та планомірно знищуються незалежні громадські організації національно-патріотичного спрямування - основи державності;

  б) Президент позбавлений можливостей гаранта Конституції України;

  в) В Україні відсутня справжня система захисту прав громадян;

  г) Прокуратура і суди поставлені на захист інтересів олігархів та антинародних сил;

  д) Відсутність впливових, незалежних, економічно самостійних національно- патріотичних сил державницького спрямування.

  В Україні існують всі причини і умови для існування системи корупції державних службовців, як наслідок системних порушень владою законів та Конституції України, міжнародних законів з прав людини та геноциду титульної нації на життєвому прикладі братів Дмитренків та громадської організації КМСС "Світоч".

  Даним зверненням уповноважую (і буду вдячним) за поширення даної інформацію в доступний Вам спосіб

  Враховуючи наведене Прошу: Надати власну оцінку моїх думок.( в додатку).

  В доповнення до висловлених думок пропоную ознайомитись із матеріалом «Громадою обух сталить , або у боротьбі гартується сила народу» на стор.10 газети «Українське слово» №12 від 22-28 березня 2006р. З повагою, голова Київської міської Спілки споживачів "Світоч", координатор української Програми розвитку Спільна дія" Микола Дмитренко
 • 2006.07.01 | guest

  Василь Умриш, старший економіст

 • 2006.07.01 | guest

  Гвоздевич Стефанія Миколаївна, молодший науковий співробітник Інституту народознавства НАНУ

 • 2006.07.01 | guest

  Зливко Сергій, студент

 • 2006.07.01 | guest

  Обухів Роман, приватний підприємець

 • 2006.07.01 | guest

  Леонід Пономаренко, науковець, Манчестерський Університет (UK)

 • 2006.07.02 | guest

  Ігор Филипів, Гартфорд, США

 • 2006.07.02 | guest

  Дмитро Колесник, філолог, працівник освіти, Краматорськ

 • 2006.07.02 | guest

  Oksana Fabri, MD

 • 2006.07.02 | guest

  Ольга Жмудовська, головний редактор газети "Фортеця" (Хмельниччина)

 • 2006.07.02 | guest

  Олена Кабашна, ГО "ДАНА", м. Миколаїв

 • 2006.07.02 | guest

  Тетяна Монтян, адвокат, Альянс Майдан (-)

 • 2006.07.02 | guest

  Надія Банчик, журналіст, Сан-Госе, США/Львів, Україна, канд. філології

  Я голосувала за Вас, пане Президенте! І я віддала 11 років архівній справі у Львівській науковій бібліотеці ім. Стефаника. Тому з особливим болем прочитала крик душі шановної п. Ірини Калинець про розкрадання архівних скарбів...
  Пане Президенте! Невже Ви хочете позбавити прийдешні покоління українців історичної пам'яті?
  Я благаю Вас докласти всіх зусиль, щоб архіви Львова зберігалися у належних умовах і покласти край крадіжкам.
 • 2006.07.02 | guest

  Irina Kovalova, Ukrainerin, zur Zeit wohne in Deutschland, arbeite bei dem Caritas-Verband Witten e.V. im Migrationsdienst

 • 2006.07.02 | guest

  Служинська Зиновія доцент ЛНМУ ім. Данила Галицького

 • 2006.07.02 | guest

  Олесь Шевченко, член Центрального Проводу Української Народної Партії, Секретаріат УНП, народний депутат України 1-го скликання, політв'язень російських концтаборів.

  Досить. Так далі жити не можна. Всі форми боротьби прийнятні.
 • 2006.07.02 | guest

  Юлій Хвещук, Львівське відділення Центру національного відродження імені Степана Бандери

 • 2006.07.02 | guest

  Олег Проц, підприємець

 • 2006.07.02 | guest

  Світлана Анатолівна Кобилецька, перекладач норвезької мови

  Коли вже не соромно буде розповідати людям з інших країн звідки ми і що це за країна така Україна?
 • 2006.07.03 | guest

  лавренюк сергій, журналіст, газета "Голос України"

 • 2006.07.03 | guest

  Вячеслав Хабровський інженер Канада.

  ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ СОРОМ, СОРОМ, СОРОМ, СОРОМ !!!
 • 2006.07.03 | guest

  Аліна Ніконюк пенсіонер - бувший державний службовець

  Щоб ви знали як прикро усвідомлювати те що президент не хоче знати про дискримінацію свойого народу.
 • 2006.07.03 | guest

  Олександр Таран, бакалавр богословії, Німеччина.

 • 2006.07.03 | guest

  Владислав Іванченко, ООН, Женева

 • 2006.07.03 | guest

  Дмитро Пауков, аспірант каф. прикладної математики та інформатики, Донецький національний технічний університет

 • 2006.07.03 | CYM-XAPKIB

  Роман Черемський, Харківська крайова організація Спілки Української Молоди

 • 2006.07.03 | guest

  Валерій Станіславській, дизайнер

 • 2006.07.03 | guest

  Сiваченко Тетяна iнженер м.Одеса

 • 2006.07.03 | guest

  Володимир Гуртовенко, перекладач, видавничий дім "Богдан"

 • 2006.07.03 | guest

  Василь Терещук, журналіст, Львів

 • 2006.07.03 | guest

  В'ячеслав Стецкевич, студент, м. Дніпропетровськ (-)

 • 2006.07.03 | guest

  Сергій Іванов Анатолійович, менеджер, компанія 5pro-software.com

  За ліберальними цінностями не можна ховати слабкість.
  Якщо подивитись на політичних геніїв Великої Британії та Америки, то ми побачимо що понад усе для них -- доля нації.
 • 2006.07.03 | guest

  Sütő Ljudmíla, Dunaújváros

 • 2006.07.03 | guest

  Ігор Самиволос, Центр близькосхідних досліджень, Альянс Майдан, сходознавець (-)

 • 2006.07.03 | guest

  Артур Ануфрієв, фінансовий директор, МВА

 • 2006.07.03 | guest

  Микола Сварник, депутат Львівської міської ради

 • 2006.07.03 | guest

  Наталя Мозоль, редактор дитячого журналу

  Без слів...
 • 2006.07.04 | guest

  Олена Крмухаєва (Лебеденко) митний декларант, вища освіта

 • 2006.07.04 | guest

  Дмитро Домшин, бакалавр комп'ютерних наук

 • 2006.07.04 | guest

  Олена Вовк, науковець, Харків

  Слава Україні!
 • 2006.07.04 | guest

  Тарас Стусяк, інженер-програміст, УМГ "Львітрансгаз"

  Мусимо відстоювати своє
 • 2006.07.04 | guest

  Євген, МІІК, Харків (-)

 • 2006.07.04 | guest

  Карпенко Володимир Анатолійович, доцент каф. прикладної математики ТНУ ім. Вернадського, канд.-фіз.-мат. наук

  Все це мені дуже знайомо, бо мешкаю в Криму, де таке ставлення
  до України та її культури є звичним явищем. Нічого не змінилось.
  хоча мали надію...Прикро!
 • 2006.07.04 | guest

  Леонід Курило, програміст, Тернопільська обл.

 • 2006.07.04 | guest

  Лариса Щепьоткіна, голова правління Херсонської міської громадської організації "Безпосереднє народовладдя"

 • 2006.07.04 | guest

  Таратула Руслан Степанович адвокат, правозахисник юрист профспілки "Солідарність"

  Процес над вчителем Конобрицьким має ознаки політичного, коли правоохоронні органи і суд використовуються для того, щоб покарати політичних опонентів, залякати їм подібних і убезпечити у такий спосіб своє владне становище. Схоже що регіонали Донбасу не проти використовувати органи прокуратури і суду з метою політичної чистки своєї вотчини.Громадськість і адвокати повинні будь-що добитися щоб апеляцію розглядав апеляційний суд іншої області, за межами Донбасу.Несправедливий вирок ще й з політичним підтекстом є плювком на правові засади правосуддя та основи української державності. "Регіональне" правозастосуваня має стати об"єктом тиску громадськості і предметом уваги вищих посадових осіб держави як рецидив совєтського правового мислення і практики якого необхідно всіма методами позбуватися.
 • 2006.07.04 | guest

  Володимир ЧОРНОВУС, архітектор, МА , м.Львів

 • 2006.07.04 | xobbit

  Ярослав Успенський, бакалавр, ІТ-менеджер РВД Ексодус, Одеса

 • 2006.07.04 | guest

  Вараніцька Людмила, інж, ЛНБ ім.В.Стефаника НАНУ

 • 2006.07.04 | guest

  Oрecт Цaп, профecoр Унiвeрcитeт Maнiтoби, Kaнaдa

 • 2006.07.04 | guest

  Vasylj Lesjkiv, vchitelj, Manchester

  Bezumovno, ne mozhna viddavati na porugu ostrivki ukrajinstva v Donbasi.Ministrestvo Osviti,jak i prezident ne mozhutj zdavati ideologichnim suprotivnikam i zalishati bez pidtrimki v ugodu budj jakih politichnih domovlenostej tih, hto kozhnodnevno plekaje interesi ukrajinsjkoji derzhavi.
 • 2006.07.04 | guest

  Олександр Солонтай, "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ)

 • 2006.07.04 | guest

  Олександр Удовенко, консультант, Москва

 • 2006.07.04 | guest

  Субботін Олександр Андрійович, вчитель історії Житомирський екологічний ліцей № 24, відповідальний секретар Житомирської міської правозахисної організації "Вчителі за демократію та справедливість" Колись вчився у Львівському університеті

 • 2006.07.05 | guest

  Владислав Беляченко менеджер з маркетингу та збуту ТОВ "Софт-Рейтинг Консалт"

 • 2006.07.05 | guest

  Ніколайчук Анатолій, менеджер з постачання, ТОВ Олтек

 • 2006.07.05 | guest

  Богдан Бірон. Менеджер з персоналу. ЗАО Фоззі-Юг

 • 2006.07.05 | guest

  Іван Липовик, інфо-менеджер Громадянської мережі ОПОРА

 • 2006.07.05 | guest

  Попов Сергій Олексійович, працюю у Москві , сам з міста Дружківка, що на Донеччині

 • 2006.07.05 | guest

  олег музика , архітектор. чикаго

  Велике розчарування від безпорадності та безликості " Гаранта конституції".
 • 2006.07.05 | guest

  Ніна Падун-Асистент до справ контактів зі Сходом фундація Human Life International - Europa. Польща -Україна

  Я громадянка України, тимчасово працюю в Польщі. Цілком і повністю підтримую все, що написане в даному Зверненні.
 • 2006.07.05 | guest

  Miroslav

 • 2006.07.05 | guest

  Костянтин Таран, програміст, Дніпропетровськ

  чи захистить пане Президент свій народ?
 • 2006.07.05 | guest

  Орловський Богдан Ярославович,енергетик,чорнобилець

  НІ ШИРОКІЙ КОАЛІЦІЇ З УКРАЇНОЖЕРАМИ ІЗ ПР!
 • 2006.07.05 | guest

  Зінкевич Осип, директор видавництва "Смолоскип", Київ

 • 2006.07.05 | guest

  Alex Monyuk, driver, New York

  I am agree with Iren.
 • 2006.07.06 | guest

  Юрій Сорока, Чикаго

  В своїй хаті своя правда, і сила, і воля!
 • 2006.07.06 | guest

  Денис Гусак, ГМ "ОПОРА", м. Миколаїв

 • 2006.07.06 | guest

  Ірина Ключковська , директор міжнародного інституту освіти , культури та зв,язків з діаспорою

 • 2006.07.06 | guest

  Ігор Калинець, письменник, заступник директора директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв,язків з діаспорою

 • 2006.07.06 | guest

  Марія Галік, начальник відділу культури та зв,язків з діаспорою МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Ірина Гладун, наук.співробітник МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Ольга Грицко, головний бухгалтер МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Наталія Кравчук, старший науковий співробітник МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Наталя Варфоломєєва, провідний бухгалтер МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Ірина Побран, начальник видавничого відділу МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Ігор Кравчук, доцент Національного університету "Львівська політехніка", старший науковий співробітник МІОК

 • 2006.07.06 | guest

  Мокров Андрій Андрійович, програміст, смт.Кутейнікове,Амвросіївський р-н, Донецької області

  До речі, населення Донетчіни складається більш ніж на 50% з етнічних українців. Це - не Крим. Чи намагався хтось поцікавитись їхніми вподобаннями?
  Чи поділили "сфери впливу" між кланами?
 • 2006.07.06 | guest

  Роман Іваничук, професор ЛНУ шм.Івана Франка, Лауреат Шевченківської премії, письменник

 • 2006.07.06 | guest

  Ірина Бойчук, менеджер ЗЕД, Львівська ізоляторна компанія

 • 2006.07.06 | guest

  Роман Захарук, викладач, Вологодський iнститут права i экономiки

  Цiлком i повнiстю пiдтримую.
 • 2006.07.06 | guest

  Сергiй Дзвоник, менеджер, "Квазар-Мiкро"

 • 2006.07.06 | guest

  Редько Юрій Миколайович, бізнез-аналітик, консалтінг промислових підприємств, без звання, Рівне, фірма Джейсон Маккензі

  Скільки можна займатись бджільництвом, пора б і справами держави зайнятись, бажано - внутрішніми?
 • 2006.07.06 | guest

  Володимир Сергієнко, інженер, Харків, компанія ТОА

 • 2006.07.06 | guest

  Ламаш Олександр Володимирович , менеджер ресторану

 • 2006.07.06 | guest

  Надія Підсаднюк, благодійна установа НРЦ "Джерело"

 • 2006.07.06 | guest

  Іполит Матіюк, Інст. фізики напівпровідників НАНУ, м. Київ

 • 2006.07.06 | guest

  Сілка Володимир Григорович, начальник редакційно-видавничого відділу видавництва "Донеччина"

  Згоден!
  Хватит, досить, кмара!
 • 2006.07.07 | guest

  Мороз Сергiй, творча людина

  Яке розчарування, але я не здамся.
 • 2006.07.07 | guest

  Юрій Опир, ст. викладач, Львівська політехніка

 • 2006.07.07 | guest

  Яремчук.П.В.

 • 2006.07.07 | guest

  Юрій Зарицький пенсіонер Трускавець

 • 2006.07.07 | guest

  Олесь Цап, Директор середньої школи, Вінніпеґ, Манітоба, Канада

 • 2006.07.07 | guest

  Маріанна Федоришин Цап, Вчитель, Вінніпеґ, Канада

 • 2006.07.07 | guest

  шабанов-віктор юрист

  після вчорашньої спікеріади все ясно.
 • 2006.07.07 | guest

  Юрій Ануфрієв, голова Хмельницького обласного осередку ВГО "Комітет виборців України"

 • 2006.07.07 | guest

  Валерій Умрихін співорганізатор громадської акції "Не будь байдужим"

 • 2006.07.07 | guest

  Андрусяк Андрій, перекладач, AES Київобленерго

 • 2006.07.07 | guest

  Андрій Притула, науковець, м.н.с. ФМІ НАН України

 • 2006.07.07 | guest

  Оксана Середа, журналіст

 • 2006.07.07 | guest

  Ігор Олександрович Нечай, інженер, м. Київ

  Ми варті кращого президента!
 • 2006.07.07 | guest

  Крістіансен Галина, інженер, Данія

 • 2006.07.07 | guest

  Олег Долинський, підприємець

 • 2006.07.07 | guest

  Джура Марія, викладач Національного університету "Львівська політехніка"

 • 2006.07.07 | guest

  Джура Зенон, пенсіонер, Львів

 • 2006.07.07 | guest

  Токар Марія Іванівна, пенсіонерка, Львів

 • 2006.07.07 | guest

  Бейтрішвілі Ірина, молодший науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв`язків з діаспорою

 • 2006.07.07 | guest

  Мірошниченко Василь Миколайович, доцент, викладач, адвокат, кандидат юридичних наук, працюю: Східноєвропейський унііверситет, м. Черкаси

 • 2006.07.07 | guest

  Віра Шпильова, журналіст, кореспондент газет "Голос України", "Є!Поділля", м. Кам'янець-Подільський

 • 2006.07.07 | guest

  Ліндер М. З. пров.інженер , Укрзалізниця

 • 2006.07.07 | guest

  Олексій Павлюк, редактор

 • 2006.07.07 | guest

  Олекса Юрченко, ІТ-менеджер, м. Київ

 • 2006.07.07 | guest

  Красільніков Максим, системний адміністратор, Київ

 • 2006.07.07 | guest

  Борис Бардієр, інженер, м. Київ

 • 2006.07.07 | guest

  Казаков Михайло, системний адміністратор МІОК

 • 2006.07.07 | guest

  Петренко Генадій Олексійович,звукорежисер Відділу Культури Ямбурггаздобичі ООО Газпром(Росія)

  Я вважаю,що неповага до Державної символіки(прапор,герб,гімн)в першу чергу неповага до презедента.як українця,і ненависть до всього українського.А ворога завжди знищували,в основному фізичн.Я б дав в морду(вибачте).Президент не має права не звернути увагу на цей випадок.
 • 2006.07.07 | guest

  Олексій Бабенко, інженер-програміст, обслуговування мереж, м.Богодухів "Укртелеком"

  невже у Президента є важливіша справа ніж зупинення знущання над людьми, які становлять хребет нації?
 • 2006.07.07 | guest

  Федір Нарійчук, доцент Одеського державного аграрного університету

  Я живу і працюю в Одесі і мені боляче читат те , про що написано у зверненні. Там написано правдиво і я підтримую звернення.
 • 2006.07.07 | guest

  Сергій Галашин, програміст, Севастополь

 • 2006.07.07 | guest

  Тарас Панчак, інженер, Львів

 • 2006.07.07 | guest

  Mykola Riabchuk, journalist

 • 2006.07.07 | guest

  Сергій Одарич, студент НаУКМА, член Студентської Колегії НаУКМА

  Дограємось до другої Коліївщини...
 • 2006.07.07 | guest

  Дмитро Мулик, пенсіонер

 • 2006.07.07 | guest

  Сковрінок Романія Іванівна, вчитель, Школа-садок, Центр реабілітації

 • 2006.07.07 | guest

  Іван ШОСТАК, інженер ТОВ "3ТЕК", Київ

 • 2006.07.08 | guest

  Якубовская Ольга Павловна пенсионер г. Сумы

 • 2006.07.08 | guest

  Всеволод Житняков,приватний підприємець.

 • 2006.07.08 | guest

  Остап Козак, депутат Львівської обласної ради

 • 2006.07.08 | guest

  Василь Тарас, директор АКФ "Орієнтир"

 • 2006.07.08 | guest

  Андрій Карпенко, директор ПП"АІР", місто Одеса.

 • 2006.07.08 | guest

  Гончаров Володимир директор НВК99 Дніпропетровськ

  обурений діями проти діячів освіти
 • 2006.07.09 | guest

  Володимир Кнорозок,піаніст,Національна філармонія УкраЇни

 • 2006.07.09 | guest

  Vladimir Petrenko, New York

 • 2006.07.09 | guest

  Olexandra Kolens'ka likar, Chicago USA

 • 2006.07.09 | guest

  Myroslaw Kolens'kyj stomatoloh , Chicago USA

 • 2006.07.09 | guest

  Степура Ігор, член НСНУ, ст.майстер ВАТ "Міттал Стіл Кривий Ріг"

 • 2006.07.09 | guest

  Павловський Олександр, бiзнесмен

 • 2006.07.09 | guest

  Конєв Руслан, м.Стаханов, Луганська обл.

 • 2006.07.09 | guest

  Савенкова Олена Вікторівна,перекладач,ВАТ "Чорноморські экскурсії"

  Все що нам треба - це Земля Наша Украънська під ногами,Бог над головами і Нація за спинами.
 • 2006.07.09 | guest

  Викладач Темченко О.

 • 2006.07.09 | guest

  Мостовяк Іван Іванович доцент кафедри захисту рослин кандидат сільськогосподарських наук Уманський державний аграрний університет

 • 2006.07.09 | guest

  Величков Георгий Михайлович

  Подписываюсь, но нет уже ему веры. Он просто лодырь и абсолютно не самостоятельный человек. Говорит, но не делает абсолютно Н И Ч Е Г О.
 • 2006.07.09 | guest

  Жанна Чередник, гол.бухгалтер, м.Кіровоград

 • 2006.07.09 | guest

  Панасенко Микола Петрович інженер КП СМЕП м.Одеса

 • 2006.07.09 | guest

  Алексеева Светлана, Торонто, Канада

 • 2006.07.09 | guest

  Олександр Наливайчук, комерційний директор АТ "БКС"

 • 2006.07.09 | guest

  Сергій Василенко, програміст

 • 2006.07.10 | М.Ів.

  Марія Кириленко, дочка поета-дисидента Івана Коваленка

 • 2006.07.10 | guest

  Олег Колесник, програміст, Дрогобич

 • 2006.07.11 | guest

  Окаса Тимчук, студентка, Вінніпеґ, Канада

 • 2006.07.12 | guest

  Ярослав Коломійченко

  Без надії сподіваюсь на успіх Вашої справи. Проте,...
 • 2006.07.13 | guest

  Зоряна Якимів, менеджер, ТОВ "Гласс ЛТД"

 • 2006.07.13 | guest

  Зоряна Якимів, менеджер, ТОВ "Гласс ЛТД"

 • 2006.07.13 | guest

  Роман Якимів, викладач, НАУ

 • 2006.07.21 | guest

  Др. Ігор Цап, Ph.D., Науковий спеціаліст, уряд провінції Манітоба, Канада.

 • 2006.07.21 | guest

  Дарія Дирик-Цап, філолог, Вінніпеґ, Канада.

 • 2006.07.24 | guest

  Андрій Клименко, журналіст

 • 2006.08.01 | guest

  Михайло Косик Іспанія

 • 2006.08.04 | guest

  Андрій Перший студент(17)

 • 2006.08.10 | guest

  Усенко Руслан Юрьевич, дистрибьютер

 • 2006.08.10 | guest

  Швец Анна Марковна, пенсионер

 • 2006.09.25 | guest

  Роман Данилевич, гол. спеціаліст-експерт ІФТПП

  Коментарці зайві. Недолугість президента очевидна. Вибачте, перетворив себе в паяца на шнурочку. А все питання в тому, що кадри вірішують все. А хто ним поставлений на чільні посади в прокуратурі, що поміняно в структурі судочинства. Це велика наївність вважати, що підняттям окладів звільнить від корупції вищі ешелони влади, від протекціонізму, від блюдолизтва. Йде подальше й прискорене перетворення України в бананову республіку, де не закон, не поняття честі і патріотизму слугують домінантою в діяльності високопосадов-ців, а грубий професоналізм, - як безкарно собі побільше покласти в кишеню. Воістину народна мудрість права: риба псується з голови; ворон ворону око не виклює.
  Ліберальний президент може бути корисним тільки в ліберальній державі, а те що в нас зараз існує вимагає диктатури соціальної справедливості і відповідних лідерів типу Пінночета, Лукашенка. Це може бути на даний час у нас тільки Тимошенко з її максималізмом та настирністю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua