МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Донецької ОО УНП

06/30/2006 | Narodna
Про антидержавницькі дії
Партії регіонів у парламенті

Донецька обласна організація Української Народної Партії висловлює глибоку стурбованість антидержавницькими діями Партії регіонів по зриву засідань українського парламенту.

Попри упереджуючі агітаційні заклики-зомбування про те, що Партія регіонів нібито відстоює конституційний лад в країні, насправді ж, саме Партія регіонів взяла прямий курс на повалення цього ладу.
Програвши політично, не зумівши створити навколо себе коаліції, смертельно налякана перспективою залишитися на політичному узбіччі –„блакитна колонна” розпочала свій наступ на спокій та мир в Україні, прагнучи до розпуску парламенту.

Змушені констатувати, що такий шанс в них є.
Допоки побратими по коаліції не залишатимуть внутрішні чвари та нагромаджуватимуть в собі непоборні гори взаємної образи та недовіри, вони будуть вразливі перед неокомуністичним монолітом Партії регіонів та КПУ, а в підсумку – стануть розчаруванням всього українського народу.

Закликаємо представників НСНУ, БЮТ, СПУ продемонструвати всьому суспільству справжність та щирість своїх намірів по створенню коаліції в ім’я українського народу та вибити в Партії регіонів всі наявні політичні козирі, погодившись на умови послідовного обрання всіх керівних органів держави відповідно до всіх процедурних норм.
Адже не в „пакетному голосуванні” – перемога і сила коаліції демократичних сил, а в голосуванні відкритому, публічному та позитивному з усіх гострих питань, що є єдиним шляхом до встановлення в країні легітимної та дієздатної влади.

Пам’ятаймо друзі, що вміння ставити ультиматуми та вміння не приймати ультиматуми – вміння сильних, але ж вміння перемагати – вміння мудрих та досвідчених.

Тож, краще будемо мудрими! І перемога буде за нами!


Голова
Донецької обласної організації
Української Народної Партії О.І. Клименко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua