МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” м. Чікаго, США

07/19/2006 | guest
Заява

Української Громадської Організації

“Помаранчева Хвиля”

м. Чікаго, США

www.orangewave.us


Наша держава Україна – в небезпеці.

В Верховній Раді України підступно і ганебно було створено злочинну кримінально-комуністичну коаліцію з метою захоплення влади в Україні. Створення такої коаліції загрожує незалежності України, її демократичному розвитку, знищенню української мови, як державної, створенню умов сепаратизму і відмовою від европейського розвитку держави.

Це повертає Україну до тоталітарних часів, коли нищились і жорстоко карались всі прояви патріотизму, коли забороняли плекати українські традиції і звичаї, коли вбивали і мордували по тюрьмах людей за національну ідею, віру в Бога і непокору комуністичному режимові.

В зв’язку з цим звертаємось до Президента України Віктора Ющенка рішуче використати всі можливі методи своєї влади не допустити до керування Верховною Радю кримінально-комуністичного угрупування. Бог, Майдан і народ дали Президенту Віктору Ющенку велику нагоду реалізувати довгоочікуване прагнення українського народу жити вільними у своїй державі.

Не можна дати злочинцям керувати Україною.

Не можна зневірюватись в ідеалах Майдану, коли ідеї національної свідомості підняли нас з колін, коли розбудили в народі почуття господаря своєї землі і творця власної долі і долі наших дітей.

Не втрачаймо надії боротись за правду, свободу і справедливість, не зважаючи на підступну зраду соціаліста Мороза і невміння домовлятись між собою політиків, котрі взялись вирішувати долю народу і держави.

Тільки рішучі дії Президента Віктора Ющенка повинні не допустити до повної влади антинародної злочинної кримінально-комуністичної коаліції. Час зрозуміти Президенту України, що тільки національна ідея, патріотизм, порядність є тою силою, яка забеспечить Україні і її народові волю і демократію.

Ми заохочуємо кожного, кому не байдужа доля нашої Батьківщини висловити своє відношення до політичної ситуації, яка існує в Україні, через засоби масової інформації, інтернет, на мітингах.

Надіслано на пошту Майдану Від: Vasilik@aol.com Дата: Вівторок, 18 Липень 2006, 23:32

Відповіді

  • 2006.08.10 | guest

    Sysoev Alexey

    Ребята, вы там в своей Америке сидите и занимайтесь своими делами, пожалуйста. Ваша родина - Америка! Вы такие же украинцы как я американец. Вам все рисуют как хотят, вот приезжайте и поживите тут с годик, а потом уже требуйте. Тем более, что все было законно и по конституции.
    Долгих вам лет жизни!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua