МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Ради Української Громадської Організації “Помаранчева Хвиля” м. Чікаго

04/27/2007 | keymaster
Шановні співвітчизники!

Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” м. Чікаго, США висловлює підтримку Президентові України В. Ющенку щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України V скликання і призначення нових виборів народних депутатів на 24 червня 2007 року. Президент України, як гарант державного суверенітету, зобов’язаний зупинити процес порушення законів України, нехтування прав виборців, зупинити загрозу втрати незалежності і територіальної цілісності держави. Розпуск Верховної Ради, стійкість і рішучість Президента та об’єднання демократичних сил на основі національної ідеї розбудови держави зможуть вивести нашу країну з кризи державної влади.

Депутати, які не дотримались головних конституційних законів, зрадили і продали права громадян України, поступились своїми принципами заради “теплих місць” не можуть бути допущені до позачергових виборів до Верховної Ради.

Не можуть морози та кінахи вирішувати долю України, її народу. Не можуть такі зрадники свого народу, як Головатий та Лавринович, творити, впроваджувати в життя закони держави, чинити правосуддя над людьми, легко зраджуючи Феміду, заради особистих інтересів. Не можуть представники комуністичної партії, як симоненки, грачі, мартинюки називатись депутатами Верховної Ради України, не знаючи державної мови, не шануючи українських традицій, не визнаючи історії українського народу. Злочинна комуністична партія, до якої належать вони, руйнує Україну і гальмує всі прогресивні процеси в країні.

Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля” звертається до українців всього світу розпочати масштабну акцію про заборону діяльності комуністичної партії на території України за її антинародні, злочинні дії проти власного народу. Мільйони вбитих, заморених голодом, замордованих і скалічених сибірськими таборами та чорнобильською трагедією людей – це результат окупації України комуністичною владою.

Україна повинна позбутися і очиститися від найбільшого зла держави – комуністичної партії, нащадки якої ніколи не зрозуміють такого простого прагнення і права людей: жити вільними і щасливими у Своїй Богом даній країні.

Українська Громадська Організація “Помаранчева Хвиля”, м. Чікаго, США


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua