МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генеральному директору каналу 1+1 Морозову Юрію Зиновійовичу

06/04/2007 | mala
Вельмишановний Юрій Зиновійович! У Донецьку відбулася презентація фільму студії 1+1 «Зона особливої уваги», який представляв автор цього проекту письменник Юрій Покальчук. Ця презентація майже співпала з появою Вашого фільму на екранах каналу 1+1, 1 червня.

Фільм викликав широкий резонанс серед донеччан і багато людей звертаються до нас, як організаторів презентації цього фільму, з проханням показати його у школах, ПТУ, інтернатах та інших підліткових закладах.

Ми дуже шануємо поважну соціальну направленість багатьох документальних фільмів, які виходять на каналі 1+1.

Але на жаль, до широкого загалу ці фільми не доходять. А попит є дуже великим.

Ми просимо Вашої згоди на показ «Зони особливої уваги» у підліткових, виховних закладах Донеччини. А поза тим, звертаємося до Вас з проханням зтиражувати фільм «Зона особливої уваги» та інші документальні фільми Вашого каналу, як от: «Великий голод», «Собор на крові», «Війна: Український рахунок», «Тарас Шевченко» та інші. Ми глибоко переконані, що ці фільми, в разі появи у продажі будуть користуватися великим попитом. Але в конкретному випадку, нас насамперед цікавить фільм «Зона особливої уваги» як непересічне соціальне кіно. Було би дуже корисно, якби канал 1+1 далі продовжував розробку цієї гострої соціальної тематики.
З повагою, Гугля Олександр, голова Правління Донецької обласної громадської організації «Громадський рух «Край» Станіслав Федорчук, директор РБФ «Фонд соціальних досліджень», Белявський Веніамін, директор видавництва «Норд-прес», Соловей Олег, головний редактор культурного альманаху «Кальміюс», Тимошенко Олег, директор підприємства «Копі-центр»,
ВСІХ ХТО ПІДТРИМУЄ НАШУ ІНІЦІАТИВУ ПРОСИМО надсилати підписи підтримки на

g.r.kray@gmail.com


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua