МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СУМ з приводу чергової активізації антиукраїнських шовіністичних сил

06/08/2007 | keymaster
ЗАЯВА
Всеукраїнської молодіжної громадської організації
"Спілка Української Молоді"
з приводу чергової активізації
антиукраїнських шовіністичних сил

На тлі глибокої внутрішньополітичної кризи в державі особливо загрозливим є черговий наступ московських шовіністів. Назвавши Україну "тиранією", президент РФ Путін фактично дав сигнал до чергової атаки на нашу країну з боку контрольованих Кремлем структур. Наступним кроком у цьому річищі стала безпідставна депортація із Санкт-Петербурга відомого українського громадського діяча, академіка Миколи Жулинського.
Ще брутальнішими слід визнати дії "п’ятої колони" всередині України, зокрема в Криму. Тут саме у розпал владного протистояння місцева влада вдалася до спроб встановлення пам’ятника імператриці Катерині ІІ в Сімферополі. Немає сумніву, що такі наміри є суто політичною акцією, покликаною підтвердити московські зазіхання на півострів.
У зв’язку з цим ВМГО "Спілка Української Молоді" висловлює рішучий протест проти вочевидь ретельно спланованого шовіністичного шабашу. Ми також обурені тим фактом, що найдієвішими захисниками державного суверенітету України у Криму виявилися кримські татари. Пасивність у справі оборони національних інтересів є неприпустимою для офіційної влади та тих українських суспільних сил, що вважають себе патріотичними. Тому ми закликаємо всіх патріотів замість участі у дріб’язкових політичних чварах і провокаціях об'єднатися заради спротиву реваншистам.

7 червня 2007 року Правління СУМ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua