МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Героям України – державне визнання і належну шану

11/05/2007 | guest

Героям України – державне визнання і належну шану!


ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

УКРАЇНИ


Шановні народні депутати!


Вже сімнадцять років поспіль українці домагаються відновлення історичної і національної справедливості стосовно ветеранів Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії. На цю тему написано чимало наукових праць, здійснено ґрунтовні історичні дослідження, з високих трибун сказано правильні слова.

Сьогодні кожен неупереджений громадянин нашої країни знає: члени ОУН та бійці УПА в роки Другої світової війни вели безкомпромісну і справедливу збройну боротьбу з усіма окупантами за відновлення самостійної і соборної Української держави. Вагомим доказом їх подвигу є тисячі впорядкованих могил на Волині, Галичині, Буковині, Поділлі, Закарпатті, інших українських землях, які засвідчують, що наш народ вже давно належно оцінив подвиг ОУН і УПА та терпеливо чекає, коли ж, нарешті, це зробить найвищий законодавчий орган країни – Верховна Рада.

Під час останньої виборчої кампанії блок «Наша Україна – Народна Самооборона» запевняв виборців, що докладе максимальні зусилля, щоб уже в цьому році парламент ухвалив закон про державне визнання ОУН і УПА. З цього приводу добре відома позиція Президента України Віктора Ющенка, який з нагоди свята Покрови закликав народних обранців, майбутній уряд прийняти позитивне рішення щодо визнання боротьби ОУН і УПА.

Крім того, лідер однієї з найбільших фракцій у Верховній Раді Юлія Тимошенко на свято Покрови також пообіцяла, що фракція БЮТ не стоятиме осторонь цієї пекучої суспільної проблеми й домагатиметься державного визнання боротьби ОУН і УПА.

Переконані, що чимало депутатів з інших фракцій також підтримають ідею відновлення історичної справедливості стосовно ОУН і УПА.

Зважаючи на це, звертаємося до вас, шановні народні депутати, не зволікати із відповідним рішенням та невідкладно ухвалити закон України, який на державному рівні визнає героїчну боротьбу ОУН і УПА, передбачить ветеранам національно-визвольного руху усі необхідні почесті.

Це необхідно зробити негайно, оскільки будь-яке зволікання із вирішенням цієї проблеми лише її загострюватиме, а отже не сприятиме консолідації суспільства, негативно позначиться на авторитеті української влади та України в цілому. Більше того, з кожним роком все більше ветеранів ОУН і УПА відходять у вічність, а тому моральний обов’язок влади, зокрема народних обранців зробити все від них залежне, щоб борці за волю України були гідно вшановані ще при їх житті.

Віримо у вашу державну мудрість та чекаємо рішучого кроку на шляху відновлення історичної та національної справедливості – державного визнання ОУН і УПА!


З повагою


Голова ОУН

Микола Плавюк


Командир Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. С. Бандери

Дмитро ЯрошВідповіді

 • 2008.02.17 | guest

  Dr .Roman Andres Schuj . Odontologo, San Isidro , Buenos Aires , ARGENTINA

  DEBEMOS RENDIRLE HOMENAJE A TODOS LOS COMBATIENTES LEGENDARIOS DEL UPA Y DEL OUN. HOMBRES QUE LUCHARON POR LA LIBERTAD , SOBERANIA E INDEPENDENCIA DE LA NACION UCRANIA.
  ME EXPRESO EN ESPAÑOL PARA QUE TODO EL MUNDO DE HABLA HISPANA SE ENTERE ,DEL SACRIFICIO DE ESTOS HEROES ,QUE LO DIERON TODO POR SU PATRIA.

  ! SLAVA HEROIAM !

  Dr.Roman Andres Schuj .
 • 2008.02.17 | guest

  Dr .Roman Andres Schuj . Odontologo, San Isidro , Buenos Aires , ARGENTINA

  DEBEMOS RENDIRLE HOMENAJE A TODOS LOS COMBATIENTES LEGENDARIOS DEL UPA Y DEL OUN. HOMBRES QUE LUCHARON POR LA LIBERTAD , SOBERANIA E INDEPENDENCIA DE LA NACION UCRANIA.

  ! SLAVA HEROIAM !

  Dr.Roman Andres Schuj .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua