МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення до Президента та Прем’єр-міністра України про брутальне звільнення ректора ДонНУ Володимира Шевченка

08/05/2010 | keymaster

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

ГРОМАДСЬКОСТІ ДОНЕЧЧИНИ

Президенту України,

Прем’єр-міністру України

Засобам масової інформації

Про брутальну розправу керівника МОН України

Д.В. Табачника над ректором ДонНУ

Володимиром Павловичем Шевченком

Громадськість Донеччини із величезним обуренням зустріла абсолютно несподівану й приголомшливу звістку про брутальне, незаконне, закулісне звільнення з посади ректора Донецького національного університету Володимира Павловича Шевченка. Протест громадськості став би набагато активнішим, мобільнішим і згуртованішим, якби ця подія не сталася у період відпусток , від’їзду багатьох за місто і не припадала би на час студентських канікул.

Ми глибоко переконані, що жодних підстав для звільнення ректора немає. Очолюваний ним багато років університет став одним з провідних вищих навчальних закладів України, перебуваючи у рейтингу ВНЗ України серед 10 найкращих в останні роки. В 1990 році при ДонНУ відкрито ліцей з українською мовою навчання, реалізується програма «сільський ліцей». Серед здобутків В.П. Шевченка: Маріпольський державний гуманітарний університет, Донецький юридичний інститут. Усім добре відомо, що нещодавно, у травні 2010 р. відбулися збори трудового колективу ДонНУ, а у червні − конференція трудового колективу ДонНУ, де у присутності представників МОН України та Донецької облдержадміністрації було заслухано звіт ректора Шевченка В.П. про роботу за сім років. Цей звіт одразу оприлюднено на сайті www.donnu.edu.ua ДонНУ, і з ним можна ознайомитися і зараз. Працівники університету, схвально оцінивши багаторічну діяльність свого керівника та оприлюднену Шевченком В.П. стратегію розвитку ДонНУ на наступний етап, звернулися до Міністерства освіти і науки України з пропозицією розглянути кандидатуру Шевченка В.П. на посаду ректора ДонНУ на новий період. Колектив одностайно виявив бажання працювати із своїм ректором і надалі, реалізовуючи намічені завдання та плани. Згідно з вимогами у визначений строк Володимир Павлович подав до кадрової комісії Міністерства освіти і науки України необхідні документи та звіт про свою роботу, яка була оцінена кадровою комісією МОН України позитивно, а також заяву про призначення його в.о. ректора до оголошення МОН конкурсу.

Оскільки посада ректора вищого навчального закладу є виборною та порядок обрання на цю посаду і відкликання з неї врегульовано чинним законодавством України, зокрема Законом України «Про вищу освіту», тому будь-які дії, що суперечать цьому порядку, вважаємо протизаконним і образливими. На жаль, як свідчать події 29 липня 2010 року, а саме, таємне прибуття в Донецьк керівника МОН України Дмитра Табачника, його вимога до Володимира Павловича написати заяву про звільнення з посади ректора за власним бажанням, спроба призначити на посаду тимчасово виконуючого обовязки ректора ДонНУ, ректора Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Олександра Шубіна, який категорично відмовився від цієї пропозиції, призначення на посаду в.о. ректора ДонНУ до оголошення та результатів конкурсу першого заступника В.П.Шевченка Андрія Кучка, а не В.П. Шевченка( так поступають, якщо до діючого ректора є суттєві зауваження до виконання ним службових обовязків), звернення колективу, передбачене законодавством, не було враховано при цій кадровій розправі.

Наказом міністра освіти і науки Табачника Д.В. № 305-к, врученого В.П. Шевченку 29 липня 2010 року, його звільнено з посади у зв’язку з закінченням строку дії контракту від 28 липня 2003 року. Жодних зауважень з приводу перебування ректора Шевченка на посаді з боку Табачника Д.В. не висловлено. На питання ректора, що це все означає, Табачник Д.В. сказав, що це вказівка згори. Текст наказу № 305-к: «Звільнити Шевченка Володимира Павловича з посади ректора Донецького національного університету 29 липня 2010 року у звязку із закінченням строку дії контракту, п.2 ст.36 КЗпП України». Підстава: контракт № IV-20 від 28 липня 2003 р.

Тобто, обставини звільнення ректора не відповідали ні належній процедурі, ні духу пошанування гідності самоврядної університетської громади.

В.П. Шевченко – людина енергійна і творча, він сповнений задумів і спроможний їх втілити і як ректор ДонНУ, і як голова Донецького наукового центру НАН України, голова Ради ректорів Донеччини, голова та член багатьох державних та громадських Рад, комітетів, об’єднань. З 1992 року він очолює Донецьку обласну організацію Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Ми знаємо, що у нього стане сил і наснаги ще для багатьох намічених справ. Про це свідчать численні здобутки очолюваного ним Донецького національного університету, мудрі й виважені плани його подальшої розбудови, наприклад, у колі консорціуму прикордонних університетів. Зупинити таку людину у польоті активних задумів – значить зашкодити розвитку Донецького краю, розвиткові його науки, освіти.

Висловлюючи думку громадських сил Донеччини та враховуючи важливість зміцнення позицій найкращих осередків вищої школи, вимагаємо поновити законний хід проведення процедури переобрання на новий термін ректора ДонНУ академіка НАН України, Героя України, доктора фізико-математичних наук, безпартійного, активного патріота Донбасу й України В.П. Шевченка, а саме, в найкоротші строки (кінець серпня-початок вересня 2010р.) оголосити конкурс на заміщення посади ректора. Ми впевнені, що найближчим часом справедливість буде відновлено, будуть враховані законні інтереси та позиція колективу університету, які зараз розтоптані Д.В.Табачником. Переконані, що Володимир Павлович успішно пройде оголошений Міністерством освіти і науки України конкурс і продовжуватиме множити славу Донецького національного університету на освітянській ниві України та за її межами.

Крім цього, просимо встановити тих вищих посадових осіб, які прислали сюди 29 липня 2010 року безвідповідальну, безпринципну, наглу посадову особу для розправи над колективом університету, його ректором та усім українством Донеччини.

1.Донецька обласна організація Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Марія Василівна Олійник, 095-335-11-65; 067 757-757-17-07;

2.Донецька обласна організація НРУ---------------Євген Хованський;

3.Донецька обласна організація Європейської партії - Петро Антип;

4.Донецька обласна організація Всеукраїнського

овариства політв’язнів і репресованих.....................Володимир Гупало;

5.Донецька обласна організація Всеукраїнського

Товариства ім. Олени Теліги ...........................Людмила Молчанова;

6.Донецька обласна організація УРП «Собор».........Геннадій Ясько;

7.Донецька обласна організація партії

«Захисників Вітчизни»-............................... Віктор Прилепский;

8.Донецька міська організація «Громадянська позиція» Сергій Анастас’єв;

9. Донецька обласна організація Всеукраїнського об’єднання ветеранів Віктор Прокопчук, 098-311-04-86;

10. Заступник голови Донецької обласної організації Української Народної Партії ............... Іван Бірчак , 095-711-44-83;

11. Донецька обласна організація Союзу Українок...... Людмила Огнєва, 063-406-93-30;

12. Донецьке обласне товариство ім. Олекси Тихого ......Євген Шаповалов;

13. Донецька обласна Молодіжна організація «ВМГО «Батьківщина молода»....... Олексій Мацука, 062-348-21-07;

14. Донецька обласна громадська організація «Громадський рух «Край» -Олександр Гугля, 066-444 -555-7 ;

15.Донецька обласна організація Всеукраїнського Комітету оборони прав людини - Євгенія Ратнікова - 098-428-91-85;

16. Донецька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів -Геннадій Авілов, 066-091-06-03;

Відкритий лист громадскості Донеччини підтримали:

1.Осип С. Зінкевич, голова видаваництва "Смолоскип", лауреат премії ім. В. Стуса, нагороджений президентським орденом Ярослава Мудрого,  V ступеня

2.Володимир Ковтунець, доцент Національної академії управління, народний депутат України 2-го скликання, звернення підтримую.

3. Василь ОВСІЄНКО, лауреат премії ім. В. Стуса;

4. Ректор Борис Гудзяк від імені колективу Українського католицького університету

Для того, щоб підписатися під листом, тисніть рядком нижче "підписатися" і заповнюйте в повідомленні своє прізвище, ім’я, місце помешкання тощо

Відповіді

 • 2010.08.05 | guest

  Григорій Приходько

  Григорій Приходько, колишній політв'язень, націоналіст, публіцист. Ганьба Табачнику!
 • 2010.08.05 | guest

  Антон Талімончук, депутат Донецькоої обласної ради 1990-1994 років

 • 2010.08.05 | guest

  Григорій Приходько, колишній політв'язень, націоналіст, публіцист.

  Ганьба Табачнику!
 • 2010.08.05 | Адвокат ...

  Віктор Гарбар, ФОП, ІТ-спеціяліст, м. Харків

 • 2010.08.05 | vasyl

  Василь Кондрат, доктор фіз.-мат. наук

 • 2010.08.05 | guest

  Борис Гудзяк ректор УКУ

  Ректору Донецького національного університету,
  академікові Шевченку Володимирові Павловичу
  5 серпня 2010 року

  Вельмишановний Володимире Павловичу!
  Звертаюся до Вас від імені спільноти Українського католицького університету в непростий для Вас та очолюваної Вами академічної спільноти час, коли вирішується доля майбутнього керівництва Донецького національного університету. Обставини Вашого звільнення не відповідали ні належній процедурі, ні духу пошанування гідності самоврядної університетської громади. Вони могли внести хіба що сум’яття в перебіг академічного життя ДонНУ. Ми висловлюємо певність, що найближчим часом справедливість буде відновлено, а також знайдено рішення, яке враховуватиме законні інтереси та позицію колективу Вашого університету.
  Цим листом наша спільнота ставить перед собою одну-єдину мету, а саме: вдячно згадати ті приклади нашої співпраці, про які ми можемо свідчити особисто і які стали важливими віхами в історії міжуніверситетського партнерства в Україні.
  Передусім ми хочемо ще раз подякувати Вам за неоціненну допомогу в організації конгресу Міжнародної асоціації україністів у Донецьку 2005 року. Завдяки Вашій енергійності та доброзичливості Донецький національний університет, що став тоді платформою для конгресу МАУ, здобув вагомий авторитет серед україністів усього світу.
  Почесною для Українського католицького університету стала спільна з Донецьким національним університетом, а також із низкою інших авторитетних закладів вищої освіти, участь у консорціумі із запровадження університетської автономії в Україні. Унікальність нашої громадянської ініціативи полягала в тому, що об’єднала у спільному задумі вищі навчальні заклади заходу і сходу нашої країни, державні і приватні університети, великі класичні і модерні вищі школи, що постали за незалежної України. Наша спільна праця стала важливою лабораторією освітянської думки, і ми вдячні за Вашу солідарність у реалізації цілей нашого консорціуму.
  Члени нашої спільноти також вдячно згадують Ваш візит до Українського католицького університету, такий важливий з точки зору обміну досвідом і міжрегіональної співпраці, а також гостинність, із якою Ви і Ваші колеги приймали у себе представників нашого університету. Ми сподіваємося, що Ваш досвід відкрито та обґрунтовано висловлювати свою позицію, володіючи при цьому мистецтвом долати непотрібні бар’єри і конфлікти, допоможе Вашій спільноті з гідністю витримати виклик сучасної ситуації.
  За всі ці здобутки нашої співпраці ми складаємо Вам сьогодні велику подяку.
  З пошаною і найкращими побажаннями,

  о. д-р Борис Ґудзяк
  ректор
 • 2010.08.05 | guest

  Орислав Вовченко , робітник з Січеславщини , Дике Поле

  Геть ворожі руки від України та українців !
  Геть псевдо міністра Табачника !
  Кари душогубу !!!
 • 2010.08.05 | guest

  Марущинець Василь Іванович, громадська організація "Орійська спадщина", Київ, 096-225 01 19

  Кайн Комментар !
 • 2010.08.05 | guest

  Віктор Мельничук, еколог, громадський діяч, м. Київ

 • 2010.08.05 | guest

  Орест Власов-Овдієнко, старший редактор, Українська служба, Радіо Свобода, на пенсії

 • 2010.08.05 | guest

  Михайло Хавлюк Голова Івано-Франківської обл. організації Української Консервативної партії

 • 2010.08.05 | guest

  Ковальов Анатолій, заступник ГО "Спілка підприємців Тальнівщини"

  Ми - громада - не повинні допускати порушення законодавства та сваволі влади. Подавайта в суд.
 • 2010.08.05 | guest

  Андрій Манько, інженер/менеджер, Львів

 • 2010.08.06 | guest

  Юрій Щербак, місто Павлоград Дніпропетровської області

 • 2010.08.06 | guest

  Олександр Славський, юрист, громадський діяч

 • 2010.08.06 | guest

  Володимир Степаненко, магістр економіки та управління бізнесом, м. Київ

  Ганьба українофобській політиці теперішньої української влади! Геть Табачника! Слава Україні!
 • 2010.08.06 | guest

  Обласна екологічна громадська організація "Мама-86" - Галина Олійникова

 • 2010.08.06 | guest

  Сергій Зінченко, журналіст, Криворізьке міське об'жднання "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

 • 2010.08.06 | guest

  Данилюк Ілля, к. філол. н., доц. кафедри укр. мови та прикладної лінгвістики ДонНУ

 • 2010.08.06 | guest

  Юрій Доценко, поет, член Національної спілки письменників України, м.Донецьк

 • 2010.08.06 | guest

  Антін Бобир, журналіст, м.Донецьк

 • 2010.08.06 | guest

  Тетяна Ягодкіна, випускниця ДонНУ 1971 року, вчитель української мови та літератури, відмінник народної освіти, м.Донецьк

 • 2010.08.06 | guest

  Володимир Березін директор Еколого-культурного центрк "Бахмат"

 • 2010.08.06 | guest

  Олесь ШЕВЧЕНКО, правозахисник, народний депутат України І скликання, м. Київ

  "Тут можуть низько щодо нас вчинить,
  Принизити ж - не можуть".

  В. Шекспір
 • 2010.08.06 | guest

  Голова Луганської обласної організації Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Володимир Семистяга 095-490-90-45

 • 2010.08.06 | guest

  Ірина Магрицька - голова Луганської обласної філії Асоціації дослідників голодоморів в Україні - 066-887-02-21

 • 2010.08.06 | guest

  Володимир Манько, журналіст газети "Нація і Держава"

 • 2010.08.06 | guest

  Василь Голобородько - лауреат національної премії імені Тараса Шевченка (0642)42-94-95

 • 2010.08.06 | guest

  Лариса Заливна - Голова Луганської обласної правозахисної жіночої організації “Чайка” 066-766-99-31

 • 2010.08.06 | guest

  Олександр Крамаренко - Заслужений журналіст України 050-666-19-17

 • 2010.08.06 | guest

  Юрій Кисельов - Голова Луганської обласної організації Всеукраїнської громадської організації “Український Молодіжний Собор” - 066-856-80-61

 • 2010.08.06 | guest

  Віра Аннусова - голова Біловодської районної правозахисної жіночої організації "Первоцвіт" - 099-705-57-66

 • 2010.08.06 | guest

  Микола Аннусов - член Луганського обласного осередку Всеукраїнського товариства "Просвіта " імені Тараса Шевченка - 096-30-59-739

 • 2010.08.06 | guest

  Дора Тимошенко - голова правління Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка - (0642)63-71-75

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.08.06 | guest

   Яна Колесник - голова Союзу Українок Луганщини - (0642) 47-16-23

 • 2010.08.06 | guest

  Зінаїда Сікорська - член Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка - 067-107-86-98

 • 2010.08.06 | guest

  Іван Подройко - Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка - (0642)61-19-85

 • 2010.08.06 | guest

  Анатолій Найрулін - член Луганської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. 095-720-04-24

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.08.06 | guest

   Яна Колесник - голова Союзу Українок Луганщини - (0642)47-16-23

 • 2010.08.06 | guest

  Володимир ЛИТВИН - голова Луганського міського товариства української мови - 53-85-42

 • 2010.08.06 | guest

  Ніна Покришка - член Союзу Українок Луганщини - 095-602-06-74

 • 2010.08.06 | guest

  Галина Коваленко - член Союзу Українок Луганщини - (0642)62-38-32

 • 2010.08.06 | guest

  Олександр Чередниченко - член Народно-трудового союзу України, місто Щастя Луганської обл. - 099-559-55-38

 • 2010.08.06 | guest

  Іван Ковалевський - пенсіонер, місто Луганськ. (0642)47-28-06

 • 2010.08.06 | guest

  Тихий Олександр - пенсіонер, колишній учитель історії - (0642)61-53-65

 • 2010.08.06 | guest

  Тиха Єлизавета - учитель (на пенсії) - (0642)61-53-65

 • 2010.08.06 | guest

  Володимир Гринько - пенсіонер, колишній військовий льотчик, місто Луганськ - 050-696-63-41

 • 2010.08.06 | guest

  Іван Низовий - член НСПУ, м. Луганськ - (0642)32-47-77

 • 2010.08.06 | guest

  Василь Іванов - підприємець, м. Краснодон. 099-551-59-52

 • 2010.08.06 | guest

  Лідія Лященко - пенсіонер, м. Луганськ. (0642)41-89-12

 • 2010.08.06 | guest

  Іван Кава - с. Піски Новопсковського р-ну Луганської обл., вчитель-пенсіонер. 099--33-63-35

 • 2010.08.06 | guest

  Василь Каплунов - голова Новопсковської районної організації УНП, учитель. 050-692-74-93

 • 2010.08.06 | guest

  Володимир Калашников - Народний артист України, м. Луганськ. (0642)53-01-09

 • 2010.08.06 | guest

  Іван Захарченко - член Всеукраїнського товариства "Просвіта" чм. Тараса Шевченка, с. Бобрикове Антрацитівського р-ну Луганської обл. Тел. 94-69-4

 • 2010.08.06 | guest

  Іван Шербул - Заслужений артист України, м. Луганськ. (0642)55-28-95

 • 2010.08.06 | guest

  Олександр Пономарів - заступник голови Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. 050-917-33-75

 • 2010.08.06 | guest

  Сергій Мельничук - голова Луганської крайової організації УРП, м. Луганськ. 050-258-00-19

 • 2010.08.06 | guest

  Вікторія Колесник, історик, Вінницький краєзнавчий музей, 0979515851

 • 2010.08.06 | guest

  Василь Умриш, службовець, Кривий Ріг

 • 2010.08.06 | guest

  Ольга Бабич, член ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. 095-806-24-42

 • 2010.08.06 | guest

  Анатолій Бабич, член ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. 095-806-24-42

 • 2010.08.06 | guest

  Юрій Лазарєв - голова управи Луганської обласної організації УНП. 095-801-16-60

 • 2010.08.06 | guest

  Аболончикова Лариса - кореспондент газети "Вечерний город", м. Луганськ. (0642)61-43-57

 • 2010.08.06 | guest

  Михайло Чорнопиский - кандидат філологічних наук, доцент ЛНУ ім. Івана Франка. 0676880145

 • 2010.08.06 | guest

  Олена Сухомлинова, вчитель, місто Харків, 050 955 88 33

 • 2010.08.06 | guest

  Сичова Ніна, історик, місто Луганськ. (0642)47-64-92

 • 2010.08.06 | guest

  Віталій Віткович, пенсіонер, Луганськ. (0642)41-56-22

 • 2010.08.06 | guest

  Софія Бородіна, член ВУТ "Просвіта", м. Луганськ. Тел. (0642)41-56-22

 • 2010.08.06 | guest

  Ніна Дяченко член Донецької міської організації ВСеукраїнськог товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

 • 2010.08.06 | guest

  Люба Німенко Член Донецької міської організації Всеукраїнського товариства "Просвіта " ім. Тараса Шевченка

 • 2010.08.06 | guest

  Родіон Лаухін, співробітник Донецького національного університету, м. Донецьк

 • 2010.08.06 | guest

  Андрій Бондарєв, співробітник Донецького національного університету, м. Донецьк

 • 2010.08.06 | guest

  Таїсія Головіна, м. Донецьк, патріот України

 • 2010.08.06 | guest

  Роман Орєхов, адвокат, керуючий партнер Адвокатського бюро "Орєхов Р.В. і Партнери"

  Міністр освіти, це людина, яка має забезпечувати безперебійне та безперешкодне функціонування системи освіти, не допускаючи при цьому жодного втручання. Дії пана Табачніка на цій посаді свідчать про те, що він уважає себе своєрідним "головним ректором всієї України". Це хибний підхід якщо не ренегата від науки, то, принаймні "лисенківця".
 • 2010.08.06 | guest

  Галина Олійникова - обласна громадська екологічна організація "МАМА-86"

 • 2010.08.06 | Леонід Пінчук

  Леонід Пінчук,Миколаїв,пенсіонер

  Зрозуміло, що це - продовження правового бєспрєдєла, політики з прийому лому, яку проводить нинішня команда, користуючись тим, що в суспільстві відсутня консолідована українська більшість, більшість за національною ознакою,українська, хоч вона і є де-факто.І цей бєспрєдєл буде продовжений,поки не знайдуться люди,українці із інт електуальної еліти, які почують нарешті Анатолія Погрібного і вдарять у дзвони оздоровлення і консолідації українців, української нації, згадавши до того ж записане в статті 11 Конституції України.А так ,маємо те.що маємо: народні депутати- українці не знаходять спільну мову,щоб зупинити ант иконституційні проекти законів В.Колес ніченка. То може випадок із ректором примусить українців, починаючи із інтелектуальної еліти, згадати про єдність дій, згадати А.Погрібного і вдарити у дзвони, закликаючи вже на виборах до місцевих рад привести Українців з великої літери,розпочавши процес вигнання із владних коридорів табачників.
 • 2010.08.06 | guest

  Вадим Оліфіренко, канд. пед. наук, член Національної спілки письменників України, випускник ДонДУ 1975 р. м. Донецьк

 • 2010.08.06 | guest

  Світлана Оліфіренко, учитель російської мови та літератури, випускниця ДонНУ 1975 р., відмінник освіти України, м.Донецьк

 • 2010.08.07 | guest

  Тарас Пушкар, співробітник НАН України

  Україну вкладають у прокрустове ложе. Хто не вміє розмовляти українською - навчимо говорити суржиком. А Великим Українцям обрубаємо голову, щоб не висувалися!
 • 2010.08.07 | guest

  Олена Колгушева, власний кореспондент УНІАН в Донецьку

 • 2010.08.07 | guest

  Ярослав Колгушев, заступник головного редактора Інтернет-видання "ОстроВ" (ostro.org)

 • 2010.08.07 | guest

  Володимир Сумський, директорпідприємства "Нафтохімекологія", м. Попасне Луганської обл. 050-296-73-90

 • 2010.08.07 | guest

  Володимир Кравченко, верховний отаман, генерал Українського козацтва, м. Луганськ. 050-685-26-50

 • 2010.08.07 | guest

  Сергій Коротун - начальник штабу українського козацтва Луганського осередку, генерал-осавул. 050-944-94-11

 • 2010.08.07 | guest

  Віктор Гужвинський - радник Гетьмана Українського козацтва, генерал-хоружий, м. Луганськ. 050-8021-400

 • 2010.08.07 | guest

  Галина Толкачова, учитель Луганської СЗШ №6. 050-84-40-413

 • 2010.08.07 | guest

  Сергій Борисенко, м Стаханов. 050-326-35-98

 • 2010.08.07 | guest

  Олександр Лазуренко, Краснолуцьке районне товариство Українського козацтва, отаман. 095-069-25-74

 • 2010.08.07 | guest

  Сергій Коротченко, отаман Українського козацтва, м. Луганськ. 050-272-03-26

 • 2010.08.07 | guest

  Олександр Антонов, Луганська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів. 093-903-86-62

 • 2010.08.07 | guest

  Тетяна Петрушина, член ВУТ "Просвіта", м. Луганськ - 093-696-62-44

 • 2010.08.07 | guest

  Базій В.В., член ТОВ ВУТ "Просвіта", м. Луганськ. 095-630-84-54

 • 2010.08.07 | guest

  Лариса Білоус - держслужбовець, м. Луганськ. 066-028-19--49

 • 2010.08.07 | guest

  Юлія Брайловська, студентка СНУ ім. В.Даля, м. Луганськ. 099-76-44-612

 • 2010.08.07 | guest

  В"ячеслав Бондаренко, керівник проектів студії "Зіна дизайн". 050-869-04-90

 • 2010.08.07 | guest

  Валентин Корсунов, пенсіонер Міністерства оборони, підполковник, м. Луганськ. 095-493-80-43

 • 2010.08.07 | guest

  Валентин Золотарьов, голова неформального краєзнавчого товариства "Слобідська громада", Новопсковський р-н Луганської обл. 066-826-27-92

 • 2010.08.07 | guest

  Юрій Принь, голова Луганського міського відділення ВУТ "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. (0642)32-46-31

 • 2010.08.07 | guest

  Олексій Бритюк, голова ради ГО "Луганська археологічна спілка" , 095-479-60-01

 • 2010.08.07 | guest

  Євгенія Михайлова, пенсіонер, м. Луганськ. 61-69-04

 • 2010.08.07 | guest

  Ганна Низькодубова, голова благодійного фонд "Світло серця", м. Луганськ.

 • 2010.08.07 | guest

  Надія Прасолова, викладас СНУ ім. В.Даля, м. Луганськ. 050-776-64-54

 • 2010.08.07 | guest

  Андрій Кузнецов, журналіст, м. Луганськ. 066-985-19-20

 • 2010.08.07 | guest

  Лідія Старшинова, голова Жовтневого осередку ВУТ "Просвіта ім. Тараса Шевченка". 095-140-62-91

 • 2010.08.07 | guest

  Левко Лук'яненко, Герой України

  Пані Маріє! Щиро дякую! Українська республіканська партія збирає інформацію про усунення Табачником з посад україноорієнтованих ректорів вишів для того, щоб виразити гострий протест. А, тим часом, приєднайте мій підпис до Вашої заяви у підтримку Володимира Павловича Шевченка.
 • 2010.08.07 | guest

  Микола Тищенко, голова виконавчого комітету Донецької обласної асоціації кредитних спілок, канд.хімічних наук

 • 2010.08.08 | guest

  Зоя Завгородня, журналіст

 • 2010.08.08 | guest

  Надія Козоріз, заступник начальника відділу архіваційних систем, ІТ спеціаліст. ІВМ.

 • 2010.08.08 | guest

  Петр Биков, прихожанин УГКЦ м. Донецька

 • 2010.08.08 | guest

  ВІкторія Бикова, пенсіонерка, м. Донецьк

 • 2010.08.08 | guest

  Олег Журавський, м. Донецьк

 • 2010.08.08 | guest

  Валерій Олійник, випускник ДонНу

 • 2010.08.08 | guest

  Андрій Малявін, кандидат філологічних наук, випускник ДонНУ

 • 2010.08.08 | guest

  Ганна Принц, президент Фонду Бориса Гмирі, к.ек.наук

  Професоре Шевченко! Тримайтеся. Знайте, що Табачник у 2003 році зірвав відзначення 100-річчя Бориса Гмирі, робить все, щоб цей геній співу у себе вдома, на Україні, не був гідно пошанований! Хай потім не питає чому погроми!!!
 • 2010.08.09 | guest

  Петро Моторний, інженер-програміст, Київ, Iнститут надтвердих матеріалів

  Якщо будемо мовчати, то ця табачницька братія розмножиться безповоротно.
  Табачник вже множить себе у серії книжок про видатних співвітчизників(!). Так росте бур"ян, якщо його не полоти.
 • 2010.08.09 | guest

  Твердохліб Микола к.т. н. Німеччина

 • 2010.08.09 | guest

  Роман Колгушев, журналист

 • 2010.08.09 | guest

  Мирослава Антонович, завідувачка кафедри міжнародного права, доктор права, доцент, Національний університет "Києво-Могилянська академія"

 • 2010.08.09 | guest

  Ігор Саєнко, лікар, місто Луганськ. 099-209-76-55

 • 2010.08.09 | guest

  Христина Жмурко, м. Донецьк

 • 2010.08.09 | guest

  Людмила Загорська, м. Донецьк

 • 2010.08.09 | guest

  Дмитро Батичко , Донецьк

 • 2010.08.10 | guest

  Микола Білий, кандидат технічних наук, Сімферополь

 • 2010.08.10 | guest

  Вікторія Демчук, вчитель хімії-біології

 • 2010.08.10 | guest

  Віктор Рачкевич, проектний менеджмент, кандидат наук, Київ

 • 2010.08.10 | guest

  Василь Кіндракевич

 • 2010.08.10 | guest

  Василь Кіндракевич м.Трускавець

 • 2010.08.11 | guest

  Строганова Оксана Громадянка України

 • 2010.08.11 | guest

  Шимків Петро,голова Тернопільського обл. обєднання ВУТ"Просвіта"

 • 2010.08.12 | guest

  Cв1тлана Орел, журнал1ст, голова Кіровоградської обласної організ аці ї ВУТ "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка

 • 2010.08.12 | guest

  Володимир Блик, Кальміуська паланка, Донецьк

 • 2010.08.12 | guest

  Микола Паращак, Донецьк

 • 2010.08.12 | guest

  Сартакова Галина, Донецьк

 • 2010.08.12 | guest

  Олег Черніченко, Донецьк

 • 2010.08.12 | guest

  Петро Марченко, Донецьк

 • 2010.08.12 | guest

  Вікторія Мандрика, вчитель української мови і літератури, Донецьк

 • 2010.08.12 | guest

  Олексій Шевченко, голова Правління Сумського обласного товариства "Просвіта". Тел. 095 559 64 83

 • 2010.08.12 | guest

  Дніпропетровська обласне об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т. Шевченко

 • 2010.08.12 | guest

  Олександр Сухорончак, інформатик, Мюнхен

 • 2010.08.12 | guest

  Херсонський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта"

  Просвітяни та молодопросвітяни Херсонщини знають Володимира Павловича як компетентного прогресивного керівника вищого навчального закладу. Вважаємо за необхідне вказати на необачність міністра освіти. Такими кадрами не розкидуються
 • 2010.08.13 | guest

  Харченко Людмила, Донецьк

 • 2010.08.13 | guest

  Дяченко Ніна, м. Донецьк

 • 2010.08.13 | guest

  Чумак Анатолій Савич Донецьк

 • 2010.08.13 | guest

  Кондракова Людмила

  Табачник ліквідував школу № 36 з українською мовою навчання, де навчались мої діти.
  Я була головою батьківського комітету, а він приїхав в Донецьк і виступав перед директорами шкіл Ленінського району, яких влада представила йому як збори батьків. Йому про це сказали! Але він таки освятив ліквідацію української школи. Бренун
 • 2010.08.13 | guest

  Яків Зінченко, с. Іскра Донецької області

 • 2010.08.13 | guest

  Людмила Запаря с. Урожайне Донецької області

 • 2010.08.13 | guest

  Марчук Христина Василівна, член ГО "Товариство "Буковина-наш дім!"

  Підтримую людину, яка, судячи з прочитаного, працює не тільки для себе, а й для суспільства. Таких залишилось не багато(нажаль).
 • 2010.08.14 | guest

  Антонов Олександр Володимирович, голова Луганської обл . орг. Конгресу Українських Націоналістів

 • 2010.08.14 | guest

  Філімоненко Костянтин Вадимович, Голова секретаріату Луганської обл. орг. Конгресу Українських Націоналістів

 • 2010.08.15 | guest

  Roman Andres Schuj, Odontologo,Docente Universitario, Miembro de PROSVITA ,Filial San Martin , Buenos Aires , ARGENTINA .

  DEBEMOS DEFENDER Y PROTEGER A TODOS LOS INTELECTUALES , A LA INTELIGENCIA DE UCRANIA , ANTE EL AVASALLAMIENTO DE LAS LIBERTADES LOGRADAS POR EL VALIENTE PUEBLO UCRANIO .
  ME EXPRESO EN ESPAÑOL PARA QUE EL MUNDO DE HABLA HISPANA, CERCA DE 400 MILLONES , CONOZCAN LA PROBLEMATICA DE LA NACION UCRANIA.
  DEBEMOS GRITAR A LOS CUATRO VIENTOS ;
  NO A LA CENSURA
  NO A LA OPRESION
  SI A LA LIBERTAD DE EXPRESION
  SI A LOS DERECHOS HUMANOS
  SI A DIRIGIR SU PROPIO DESTINO , COMO UNA NACION INDEPENDIENTE , LIBRE Y SOBERANA.

  DR. ROMAN ANDRES SCHUJ
 • 2010.08.15 | guest

  Валерій Рябченко Чернігівська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів

 • 2010.08.16 | guest

  Віктор Нестеренко, генерал- майор головний отаман Донецького полку Міжнародний союз козацтва

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.09.25 | guest

   ВІКТОР ГЕВАРІН - ЖУРНАЛІСТ

 • 2010.08.16 | guest

  Галина Притула, м. Донецьк

 • 2010.08.16 | guest

  Галина Луганська, м. Донецьк

 • 2010.08.16 | guest

  Олексій Заворотній, доцент, Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра театральної режисури, заслужений артист України, драматург, режисер, поет, член Національної спілки театральних діячів України, лауреат премії імені Лесі Українки, лауреат

 • 2010.08.17 | guest

  Віталій Карпенко, народний депуцтат 1-го скликання,

 • 2010.08.17 | guest

  Шевченко Олександр Олександрович, голова правління, Чернігівського обласного осередку ВМГО "Молода Просвіта"

 • 2010.08.18 | guest

  Маркіян Гудз, громадський діяч

 • 2010.08.21 | guest

  Чередниченко Інна, м. Донецьк

 • 2010.08.27 | guest

  Хамедова Ольга, кандидат філологічних наук, Донецький національний університет

 • 2010.08.27 | guest

  Просалова Віра, доктор філологічних наук, Донецький національний університет

 • 2010.08.27 | guest

  Цікавий Сергій, асистент кафедри історії української літератури і фольклористики ДонНУ

  З людиною такого масштабу не варто вчиняти у такий спосіб. І зневага до рішення колективу - грубе порушення принципів самостійності та самоврядності вищих навчальних закладів.
 • 2010.08.27 | guest

  Несвіт Сергій, науковий співробітник кафедри історії української літератури і фольклористики ДонНУ

 • 2010.08.30 | guest

  Лукаш Галина, канд. філол. наук, кафедра української філології і культури ДонНУ

 • 2010.08.31 | guest

  Познанська В.Д., доц. каф. укр. мови та прикладної лінгвістики ДонНУ

 • 2010.08.31 | guest

  Сенів М.Г., професор, завідувач каф. світової літератури і класичної філології ДонНУ

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.09.01 | guest

   Константінова О.О., кафедра германської філології ДонНУ

 • 2010.08.31 | guest

  Сенів А.М. колишній студент ДонНУ

 • 2010.09.01 | guest

  Митько Неля Андріївна, ст.викл. кафедри української мови та прикладної лінгвістики ДонНУ

 • 2010.09.01 | guest

  Важеніна Олена Григорівна, ст.викладач кафедри української мови та прикладної лінгвістики ДонНУ

 • 2010.09.02 | guest

  Олександр Степанченко, голова Одеського обласного об'єднання ВУТ "Просвіта" імені Тараса Шевченка

 • 2010.09.05 | guest

  Микола Паращак, колишній випускник ДонДУ

 • 2010.09.06 | guest

  Олексій Курінний, старший викладач кафедри міжнародного права, Національний університет "Києво-Могилянська академія"

 • 2010.09.06 | guest

  Микола Верзун, м.Макіївка

 • 2010.09.06 | guest

  Павло Пшеничний, м.Макіївка

 • 2010.09.06 | guest

  Анатолій Пшеничний, м.Макіївка

 • 2010.09.26 | guest

  Тарас Полатайко, художник, професор Лесбриджського университету, Канада

 • 2010.10.22 | Леонід Пінчук

  Леонід Пінчук,Миколаїв,пенсіонер

  Лишній раз маєо згадати слова Т.Шевченка, адресовані нам,українцям за національністю,які складють більшість населення України,більшість мешканців в усіх фактично областях,а такі безпорадні,бо не консолідована українська нація,:" Обнімітеся,брати мої"Разом нас багато,але ми не єдині,обираємо ось таку владу, від якої не знаємо тепер куди дітися,захищаємося,вимущені захищати вже і ректора університету.ТО нехай це стане нам уроком,що покличе нас згадати Анатолія Погрібного і його заклик вдарити у дзвони оздоровлення української нації,її консолідації,захищаючи,зокрема,українську мову не словами про єдину державну і статтю10, а згадавши і статтю11 про розвиток мовної самобутност,через поширення її серед українців за національністю,через українізацію,як не прикро,українців,через повернення так званих роійськомовних українців,насамперед в Криму ,на сході і півдні до рідної мови.Тоді будуть оборонятися від нас,шануючи більшість в суспільстві за національною ознакою. Як тільки влада побачить наші перші реальні кроки до єдності українців,вона сама прибере ТАбачників і всіх з антиукраїнськими гаслами.А поки-що будемо сподіватся на чудо..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua