МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Конфедерації незалежних профспілок України та Громадянського руху «Відсіч»

11/12/2010 | Михайло Свистович
Президенту України
Верховній Раді України
Прем’єр – міністру України

Звернення

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Конфедерація незалежних профспілок України та Громадянський рух «Відсіч» заявляють:

прийняття Податкового кодексу та Трудового кодексу України – непродуманих, нашвидкуруч підготованих документів в інтересах виключно великого бізнесу, неприпустиме, тому що позбавляє мільйони громадян можливості чесно й легально заробити собі на життя, ставить під загрозу свободу підприємницької діяльності, призводить до знищення середнього класу як основи незалежної, демократичної і потужної держави, руйнує наше конституційне право на працю.

Некомпетентна влада, яка не в стані змінити на краще ситуацію в економіці країни, вирішила залатати свої прорахунки кредитами Міжнародного валютного фонду, загнавши у боргову кабалу нас і наших нащадків, а кошти для віддачі кредитів віднайти за рахунок пограбування підприємців, що в перспективі призведе до знищення вітчизняного бізнесу, зменшення конкуренції, підвищення цін та зростання безробіття.

Ми вважаємо, що суттєво покращити обидва кодекси шляхом мінімальних поправок неможливо, а тому виступаємо проти будь-яких угод з можновладцями, які передбачають вирішення лише окремих проблем, створюваних Податковим і Трудовим кодексами. Єдиною угодою між нами і владою може бути Меморандум про відхилення існуючих проектів Податкового і Трудового кодексів і розробку нових за участі малого і середнього вітчизняного бізнесу, незалежних спеціалістів та профспілок.

Досвід всіх успішних країн показує, що при сприятливій економічній політиці, коли податки будуть адекватними і прозорими, їх зможуть платити всі, а вітчизняний бізнес буде здатний в короткий строк забезпечити достатні й стабільні надходження до бюджету, створення необхідної кількості робочих місць, достойну зарплату найманим працівникам та пенсії нашим батькам.

Ми вимагаємо відмінити додаткові платежі в пенсійний фонд, обмежити розрив між мінімальною та максимальною пенсією в 4-5 разів та перейти до реальної пенсійної реформи.

Ми вимагаємо непідписання Генеральної угоди між працедавцями, профспілками та урядом, неприйняття Закону України «Про соціальне партнерство» в існуючому на сьогодні вигляді, оскільки в разі їх проходження профспілки України позбуваються можливості адекватно впливати на процеси взаємодії уряду, працедавців та працівників.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, Конфедерація незалежних профспілок та Громадянський рух «Відсіч» вирішили, продовжуючи безстрокову акцію протесту, започатковану 23 вересня 2010 р., спільно провести мітинг на Майдані Незалежності 16 листопада 2010 р. о 9-00 та прийняти резолюцію про неприпустимість прийняття законодавства, яке ставить на коліна український народ.

У випадку, якщо Податковий і Трудовий кодекс буде прийнятий Верховною Радою, ми готові розпочати тиск на Президента України шляхом організації страйків та протестів з вимогою не підписувати ці документи, а також розпочати серед всього населення широку роз’яснювальну кампанії щодо політики тих, хто проголосує за ці кодекси та підпише їх.

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу,
Конфедерація незалежних профспілок України,
Громадянський рух «Відсіч»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua