МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Р Е З О Л Ю Ц І Я мітингу, організованого Громадянським комітетом Тернопільщини

03/25/2001 | Майдан-Інформ
Агонізуючий режим Кучми намагається всіма способами втриматися при владі. Злочинна олігархічна банда, розуміючи, що під тиском опозиції і всезростаючого незадоволення народу може втратити владу, перейшла у відкритий контрнаступ. Кримінальні олігархи - медведчуки, волкови, пінчуки та їх союзники тігіпки, марчуки, азарови, порошенки, - намагаються повалити нинішній уряд і, захопивши Кабінет Міністрів, відкрити собі доступ до президентського крісла та парламенту шляхом перетворення у фарс виборів за сценарієм, остаточно відпрацьованим на так званому "всенародному" референдумі.

Саме з цією метою нанесено нищівний удар по уряду через усунення з посади віце-прем'єра Юлії Тимошенко, а потім, для послаблення опозиції, - її арешт. Наступним етапом в їхніх планах є спроба захопити посаду прем'єра і ключові портфелі в уряді. З цією метою розгорнута боротьба за формування так званого коаліційного уряду, тобто уряду, сформованого кланами кримінальних олігархів.

Першого та сьомого березня були знесені намети мирних пікетуючих на Хрещатику та біля пам'ятника Тарасу Шевченку. 9 березня, в день річниці народження Шевченка, влада пішла на масові побиття мирних демонстрантів.

В цей день міліцією затримано більше 250 учасників акції. Такими брутальними антизаконними діями Кучма продемонстрував, що він вже відкрито, зухвало відкидає Конституцію і бере курс на боротьбу з народом і опозицією із застосуванням грубих репресивних заходів. Таким чином, кримінальний режим Кучми сподівається репресіями посіяти страх в суспільстві і продовжити своє панування.

Саме цей сценарій розвитку подій вигідний і без сумніву підтримується московсько-імперським путінським керівництвом.

Завдання українських патріотів поламати цей зловісний сценарій і не допустити до остаточного захоплення всієї повноти влади антиукраїнськими кримінальними олігархами та зруйнування української держави.

Ми, учасники віче, вимагаємо:
1. Звільнення з в'язниць Юлії Тимошенко та всіх учасників акції, затриманих під час проведення мирних акцій 9 березня.
2. Негайної відставки Кучми, Кравченка, Потебенька, Азарова.
3. Недопущення формування олігархами так званого "коаліційного" уряду.
Прийнято на віче 11 березня 2001 року
Учасників віча більше семи тисяч чоловік
м.Тернопіль


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua