МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗАЯВА депутатського об”єднання “Україна разом з Європою на захист демократії в Росії, Білорусії та Молдові” з приводу призначення В. Черномирдіна послом Росії в Україні.

05/11/2001 | Майдан-Інформ
ЗАЯВА

11 травня 2001 року стало відомо про призначення нового посла Російської Федерації в Україні. Народні депутати, члени депутатського об”єднання “Україна разом з Європою на захист демократії в Росії, Білорусії та Молдові”, заявляють:

1. Призначення нового посла РФ в Україні є знаковим кроком, що визначає напрямок розвитку стосунків між Україною та Росією.
2. Народні депутати висловлюють свій жаль та розчарування з приводу призначення новим послом РФ в Україні пана Чорномирдіна.

В зв”язку з призначенням цієї особи і її подальше перебування в Києві, народні депутати змушені нагадати:

- 1992-93 роках позиція пана Чорномирдіна призвела до зростання ціни російського газу в Україні у 64 рази і, відповідно, квартплати.

- 1995-97 роках в результаті домовленостей між п. Черномирдіним та п. Лазаренком відбулося підняття ціни російського газу для України більш ніж в 1.5 рази.

- В 2000 році партія Віктора Черномирдіна “Наш дом Россия” схвалила рішення об”єднатися з партією мера Москви Юрія Лужкова “Отечество”, відомого своїми антиукраїнськими закликами про необхідність приєднання Севастополя до Росії.

- Віктор Черномирдін є одним з найбільших акціонерів РАО “Газпром” і входить до десятки найбагатших людей Росії.


Депутатське об”єднання “Україна разом з Європою на захист демократії в Росії, Білорусії та Молдові”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua