МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

11/14/2005 | Майдан
Інтернет-конференція народного депутата Володимира Цибулька.

У вівторок, о 12.00 на сайті „Майдан” відбудеться інтернет-конференція народного депутата, відомого українського поета Володимира Цибулька.

Питання можна ставити вже зараз за адресою http://www2.maidan.org.ua/n/pressk/1131976823

Попередній запис та реєстрація не потрібні.

Додаткову інформацію про Володимира Цибулька можна отримати на його персональному сайті http://www.tsybulko.kiev.ua

Відповіді

 • 2005.11.14 | Олександр Северин

  Пряме запитання з надією отримати пряму відповідь

  Ви згодні ініціювати подання нардепів до Конституційного суду щодо "політрехворми"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Пряме запитання з надією отримати пряму відповідь

   Не просто згоден,я пригадаю якою кровю давалася Конституція.І ми не реалізувавши її навіть на половину починаємо її ревізувати.Спочатку хай вона запрацює,спочатку давайте навчимося її шанувати - потім років через сорок починаймо її ревізувати. Хто організував ревізію Конституції? Та саме той хто її найбільше й порушував під час виборів.
   Отже коли табір переможців пішов на компроміс заради збереження держави, то й сьогодні варто підти на встановлення справедливості, котра була ревізована.Мені здається що реформатори самі ж і поляжуть жертвами цієї реформи.
   Тому з річниці майдана варто всіх закликати під стіни Конституційного Суду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.11.15 | Олександр Северин

    Дякую. Тож Ви ініціюєте підготовку такого подання

    і збір підписів 45-ти нардепів?

    Альянс Майдан і, сподіваюся, Харківська Правозахисна Група готові надати всі свої матеріяли і агрументацію з цього приводу, а також висвітлювати на сайті Майдан перебіг кампанії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.15 | Цибулько

     Re: Дякую. Тож Ви ініціюєте підготовку такого подання

     Повертаюся в пятницю з Брюселя і починаю процедуру підготовки документів. Дякую Харківській правозахисній групі, котру знаю і шаную давно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.11.15 | Олександр Северин

      Тоді прохання залишити електронну адресу

      на яку ми скинемо всі наші матеріяли

      З пов.
 • 2005.11.14 | Роман ShaRP

  Питання по законопроекту на квотування імпорту книг.

  Особисто я вважаю цей ваш законопроект нерозумним та шкідливим. На мою думку він в першу чергу вдарить саме по інтересам читачів, яких буцімто має "захищати", призведе до зростання і без того чималеньких роздрібних цін на книжки.
  Не бачу в пропозицї прив*язувати імпорт до внутрішнього виробництва саме книг ніякого раціонального зерна, аналогічно не бачу її і у "квотах" та продажу їх з аукціонів.
  Все може скінчитися тим, що читачам з України буде простіше (а може ще й та дешевше замовляти книги) з російських інтернет-магазинів.

  Ви, очевидно, вважаєте інакше. Які в вас для цього підстави?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Питання по законопроекту на квотування імпорту книг.

   Я взагалі-то прихильник економічного лібералізму, але потужна російська книжкова індустрія починалася із величезних капіталовкладень, в той час як в Україні створювались незносні для українськийх видавців режими оподаткування та інші економічні інструменти, котрі відкрили український ринок тотальній русифікації. Тут вже питання і не самої мови видань, бо росіяни вже навчилися видавати навіть підручники українською мовою мільйонними тиражами, в той час як українська видавнича галузь навіть не спромоглася збудувати єдиної інтегрованої системи поширення інтелектуального та креативного продукту. Тому цей Закон при всій своїй спірності набув схвальної підтримки на відповідних парламентських слуханнях з питань культури. Давайте збудуємо систему книгопоширення, оновимо парк поліграфічного виробництва, оновимо технології, а потім вийдемо на новий виток лібералізації.
 • 2005.11.15 | Один знайомий

  Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  Цікаво почути публічно твою точку зору на В.Цвіля і його книгу про Мельниченка. Касетний скандал, це - справа рук патріотів України, чи її недругів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

   Щодо касетного скандалу, то це дивовижне переплетіння інтересів різних груп. І якщо цей проект затівався з одного центру, то паралельно створилося на цій тематиці понад десяток зацікавлених центрів - не стільки оперативних, скільки коментаторських. Почалася кругова гра "в темну" з цілим рядом персонажів. Мені здається, найнещаснішою фігурою українського політикуму, яка дала себе використати "в темну" в двох важливих для історії моментах - це Конституційний процес, що вилився в реформу Конституції, та в справі Гонгадзе є Олександр Мороз. Хтось дуже тонко грає на клавішах його амбіцій. Так само "в темну" в цій історії намагалися використати і мене. Адже перед зникненням з України Володимир Цвіль увесь час намагався зі мною зустрітись. В особливих друзях його я не числюся, очевидно йому була дуже необхідна моя іпостась радника Прем'єр-міністра. Але найнещаснішою фігурою в цій історії став Микола Мельниченко. Адже в людях технічного складу немає інтуіції інтелектуалів і вони найшвидше підпадають під різного роду маніпуляції. А книга Цвіля, здається, крім амбіцій самого Цвіля ніякої ясності в історію не внесла, а можливо ще більше її заплутала.
 • 2005.11.15 | stefan

  Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  Ваша думка і позиція :
  1.Про офіційне визнання воїнів УПА учасниками 2-ї світової війни.
  2.Про остаточне примирення всіх українців в питаннях 2-ї світової війни.
  3.Вивід ВМФ РФ з Криму.
  4.Україна - НАТО, ЄС.
  5.Україна - РФ.
  6.Статус російської мови в Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

   Дякую за чіткість в запитаннях! Своєю присутністю у фракції Української Народної Партії я майже даю вичерпну відповідь на кожне з цих питань:

   1. Особисто носив по Верховній Раді скрині з мільйонами підписів про визнання воїнів УПА учасниками Другох світової. Я вважаю, що в Україні потрібен ще й статус борця за незалежність України, якими є численні дисиденти.

   2. Темі примирення присвятив останні 10 років свого життя і скажу відверто: джерела цього протистояння за межами України.

   3. Щодо ВМФ РФ у Криму, то скільки б не сакралізували це питання росіяни, є міждержавні угоди і вони будуть виконані під наглядом міжнародного співтовариства. Але боюся, що до 2017 року російський флот просто остаточно і безповоротно заіржавіє і морально застаріє.

   4. Щодо НАТО, то завтра вилітаю до Брюселя і перебуватиму там до п'ятниці. Їду не як до ворогів, бо для України НАТО та ЄС є звичайним цивілізаційним вибором. Ні більш ні менш.

   5. Україна - РФ. Сусідів не обирають, але з сусідами стараються дружити.

   6. Щодо статусу російської мови, то спочатку давайте порятуємо українську, а російська і без статусу не пропаде.
 • 2005.11.15 | Stefan Seitz

  Квоти

  Чи не завадять запропоновані вами квоти на імпорт (http://www.tsybulko.kiev.ua/article.php?articleID=125) вступу України до СОТ? Чи пройшов ваш проект експертизу з приводу відповідності позиції України у СОТ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Квоти

   цей законопроект починали розробляти відомі брати Капранови і він виносився на парламентські слухання з питань культури, де й отримав широку підтримку та відповідні висновки і рекомендації.
 • 2005.11.15 | Марко Печера

  Компенсація чи інше?

  Коли дійде ваша черга на депутатську квартиру в центрі Києва, ви візьмете її натурою чи грошовою компенсацією?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Компенсація чи інше?

   Я просто не вірю, що мені хтось щось дасть. Мені взагалі все життя доводилося заробляти самому.
 • 2005.11.15 | stefan

  Д е: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  ДЕ ж вона ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА?
 • 2005.11.15 | Орест

  Цибулько у Львові

  Ваші приїзди до Львова роблять великий резонанс.

  Дехто з політичних "еліт" вас уже відверто боїться. чим це закінчиться?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Цибулько у Львові

   Львів потребує радикального оновлення як кадрів, так і еліт. Мені сумно спостерігати, як прекрасне європейське місто загрузає як примітивний донецький райцентр в таку систему містечкових чвар, що вкотре задумуєшся про роль особистостей в історії. Не стало Кривенка, виїхали з міста пару десятків достойників і місто призупинилося в своєму розвитку. Амбіцій багато, економіки мало. Тому місту потрібна абсолютно свіжа управлінська фігура. І я таку фігуру бачу! А ще потрібне радикальне оновлення кадрової вертикалі. Я дивлюся, як мобільно і як технологічно працює проект "Самопоміч". В порівнянні з чиновницьким апаратом там жодна людина не обійдена увагою. Натомість партії крім внутріпартійних чвар не мають для міста жодного реалістичного проекта. Тож "Самопоміч" виявилася єдиним реалістичним муніципальним проектом. І кожна розумна партія мала б творити свою виборчу кампанію на мудрій співпраці із "Самопоміччю". Пропоную слоган: "Роблячи сильною "Самопоміч", робиш сильною свою партію."
   Що ж до стосунків зі львівською елітою, то я людина неконфліктна і саме своєю безкомпромісною компромісністю завжди знаходив спосіб розв'язати будь-яке питання.
   Для багатьох я людина незручна, але для суспільства корисна.
 • 2005.11.15 | Єгор

  Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  Минулого разу під час чату на Обозревателі Ви обіцяли дати прогноз на вибори:
  отож:
  вибори до парламенту,
  вибори мера Києва,
  вибори мера Львова.
  дякую
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

   Дайте мені ще тиждень для остаточного формулювання прогнозу. Читайте мій сайт tsybulko.com.ua
 • 2005.11.15 | Мартинюк

  Про кампанію Литвина по зниженню зарплати депутатів?

  Чи не є боротьбою за збережнення можливості надалі купувати голоси народних депутів.

  Простий народ проковтне цей гачок не розуміючи що всюди у світі дешевий чиновнк і законодавець для народу врешті решт обійдеться в стократ дорожче, через "стимулювання" його брати хабара і красти державні грошіі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Про кампанію Литвина по зниженню зарплати депутатів?

   Цей народний інструмент у нас має назву "граблі". І радісний істеблішмент спочатку наростив собі ціни, а потім вже, під вибори, власними руками їх і понизив. Це подражнило людську уяву, але кількості "Бентлі" і "Майбахів" не зменшило. Сьогодні будь-який середній бізнесмен заробляє приблизно 5-10 тис. дол. в місяць. Навіть успішний базарний торгівець має не менше. Так що питання не в сумах. Я взагалі б ліквідував зарплату депутата і всі пільги, окрім недорканості, і то виключно для депутатів Верховної ради. А бідний політик справді легше продається. Тільки той, хто інвестує в партію мільйони, чомусь, як балбес, має стояти в черзі по свої 15 тис. депутатської зарплати. Де логіка?
   Що ж до кампанії Литвина, то вона буде найдорожчою в розрахунку на один здобутий виборчий голос. Але в середовищі Литвина я бачу справжніх політиків.
 • 2005.11.15 | Scubo

  Яке Ваше ставлення до Василь Куйбіди?

  Як до поета і як до кандидата в мери - чи співпадає Ваше ставлення до цих двох іпостасей ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Яке Ваше ставлення до Василь Куйбіди?

   Куйбіда поміркований політик. Але йому фатально не щастило останнім часом. Тільки через амбіції оточення, нездатність піти на компроміс він вкотре не став мером Львова. Я шаную те, що він на минулих виборах не хапався за страховочний пояс виборчих списків. Цікаво, як буде цього року. Мені взагалі цікава логіка його цьогорічного висування кандитатом в мери. Якщо це компроміс, то яка його ціна? І чи так вже заностальгував Львів уже за Куйбідою київським?

   Прикро, що в Києві, як не намагався реалізуватися, все ж Куйбіда розчинявся в полі як політичному, так і культурному. Видно, він вже навіки має нести хрест саме львівського феномена. В поезії також.
 • 2005.11.15 | Чабан

  Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  Які перші враження від перебування у парламенті?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

   Зайшов як у рідну хату. Зустрів багато друзів. Здається, вже багато встиг.
 • 2005.11.15 | Разумовський

  Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  Що може поєднати шахтаря з Донбасу та гуцула з Карпат?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

   Дівчина з Черкас, пиво "Оболонь", і матч "Шахтар" - "Карпати" з рахунком 0:1
 • 2005.11.15 | Майдан

  Чи можете Ви прокоментувати оцю репліку Костенка

  13 листопада 2005 р.
  Юрій Костенко: Мером буде Олекса Гудима. Де двоє б’ються, там третій перемагає

  Володимирові Цибулькові, який не дотримується статуту УНП, членом якої він є, найкоректніше було б вийти з партії. Про це заявив голова Української народної партії Юрій Костенко, коментуючи ситуацію з В.Цибульком, який агітує за кандидата у мери Львова Андрія Садового, а не за претендента від УНП Олексу Гудиму.

  «Цибулько є член партії і нашої фракції у Верховній Раді. Він поет і я розумію, що це людина досить романтична і ще недосвідчений політик. Але є статут партії. І керівним органом партії Гудиму було висунуто в кандидати, і всі члени партії повинні виконувати рішення партії, в тому числі і Цибулько. Якщо він з цим не згодний, то найкоректніше буде, коли він вийде із партії і тоді займеться агітацією за інших кандидатів. Це моя принципова позиція», — заявив Ю.Костенко.

  Щоправда він не зазначив, чи в УНП карають тих людей, які не дотримуються статуту.Відповідаючи на запитання, чому саме Олексу Гудиму УНП вирішила висунути на посаду міського голови, Ю.Костенко зазначив: «Сам Гудима рік тому запропонував Садовому бути від УНП кандидатом на посаду мера міста.

  Але коли у травні цього року пан Андрій приїхав до мене в Київ і каже, що не може бути в УНП, бо не пройде на мера, і що він піде шукати долю в «Народний Союз Наша Україна», то як має Українська народна партія діяти у цій ситуації? УНП висунула свого кандидата. Найбільший рейтинг з тих, кого розглядали, був в Олекси Гудими. Ось мотивація, чому з’явилася пропозиція», — зазначив Ю.Костенко.

  Попри те, що наразі в О.Гудими не надто високий рейтинг і він суттєво поступається двом опонентам, лідер партії вірить у перемогу власне висуванця від УНП. «Мером буде Олекса Гудима. Де двоє б’ються, там третій перемагає», — переконливо заявив Ю.Костенко.

  http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=27550
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Чи можете Ви прокоментувати оцю репліку Костенка

   Як справжній демократ я вважаю, що будь-яке питання можна вирішити за столом переговорів, а не навішуючи ярлики "без року-тижня депутата", "молодого політика" та "емоційної людини". Я володію достаньо серйозною інформацією і серйозним досвідом для того що б зі мною рахувалися. Я реалізував не один проект з яким би міг прислужитися партії не як закритому клубу, а справжньому народному рухові. Мені здається, що моя людська відкритість і прямота як раз і невмонтовується в систему партії як закритого клубу. Що ж до Олеся Гудими, то його чесний намір стати міським головою міста Львова я привітаю лише тоді, коли він не буде у списку партійному на виборах до Верховної Ради. Я не хочу не з ким сваритися але хочу, що би враховували і мої інтереси, а не тільки експлуатували як солдата партії. Але там де є солдати партії, а не партнери навіть запах демократії не присутьній. Я вічний партнер, і ніколи - підлеглий.
 • 2005.11.15 | Микола М

  Питання

  Як Ви ставитеся до пропозицій деякихчленів УНП поставити Вас 449 номером у списку?

  Дякую за відповідь
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: Питання

   Якщо це дасть змогу партії набрати на виборах 10% голосів, то я не проти!
 • 2005.11.15 | Чи боїться Цибулько?

  Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

  А Ви не боїтесь, що Вас "молодого, недосвідченого політика" партійно-політична гідра просто "схаває"? бо підтримати у Львові "Самопоміч", проти якої наїжачилась зараз вся партійна мафія - це Вам не жарти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.15 | Цибулько

   Re: ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ народного депутата Володимира ЦИБУЛЬКА

   Боятися може людина. І я за деякі людські моменти боюся. Але чого може злякатися світогляд? Світогляд не лякається навіть іншого світогляду. Просто не треба світоглядні речі плутати з людськими. В цьому випадку я просто є уособленням процесу, за яким стоять тисячі і тисячі людей.
 • 2005.11.15 | Майдан

  ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ КОНФЕРЕНЦІЇ.

  Зогляду на завершення часу, який мав у розпорядженні Володимир Цибулько ми завершуємо даний сеанс спілкування.
  Вибачаємося перд тими хто не встиг поставити свої запитання, або навпаки ще не отримав відповіді на вже поставлені.

  Ви можете далі ставаити свої питання, Володимир Цибулько обіцяє відповісти на Ваші питання, як тільки у нього появиться час і можливість


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua