МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Послання Пресвятої Діви Марії з Меджугор'є (передрук ..

10/22/2008 | P.M.
.. узятий з іншого форуму)

Меджугор’є, Боснія і Герцеговина - 1981 рік
Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї вперше сталося в 1981-му році. Там Діва Марія представилась як Цариця Миру [спокою] і просила, щоб день 25-го червня святкувати на її пошану - тобто Цариці Миру. Меджугор’є знаходиться на території колишньої Югославії, точніше в Герцеговині. Перший раз вона об'явилася двом дівчаткам в день св. Івана Хрестителя, 24-го червня 1981-го року. 15-річна Іванна Івановіч та 16-річна Мар'яна Драбовіч вийшли біля шостої години вечора на прогулянку на гору Криніца. Раптом, на каменистому місці гори, Іванна побачила осяяний силует молодої дівчини. Вона мала прекрасне лице і була одягнена в одяг сірого кольору. Стояла приблизно 30 см. над землею. Але поки Іванна опам'яталася - видиво зникло.
Цього вечора дівчата ще раз пішли на те саме місце, бо сестра Мар'яни - Мілка, ішла за вівцями і просила дівчат піти з нею. На цей раз всі три дівчини побачили з'яву. Увечері, прийшовши додому, дівчата розповіли, що бачили з'яву. Більшість тих, хто слухав ці розповіді, лише насміхалися над ними, а деякі казали, якщо це дійсно Пречиста Діва то прийде і на другий день в цей самий час.
25-го червня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Всіх разом дітей було шість, та двоє дорослих з ними Найстаршій із дітей - Мар'яні, було 16 років, а наймолодшому, Якову - 10 Коли вони вийшли туди, то Пресвята Діва вже їх там чекала Всі діти впали на коліна і почали молитися Після закінчення молитви, набравши відваги, розпочали з нею розмову. На запитання, чому Вона сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру, а приходить тому, щоб передати їм послання миру і примирення. Тоді Мар'яна попросила зробити якийсь знак, бо люди їм не вірять і підозрівають, що вони наркомани. На ці слова Пречиста тільки усміхнулася і розпочала молитву. Діти також молилися з Нею.
Одна із дівчаток - Віцка, підійшла ближче до Пречистої і окропила її свяченою водою, кажучи при цьому: «Якщо ти дійсно Пресвята Діва, залишися з нами, якщо ні - то покинь нас в спокою». На таку дитячу щирість та безпосередність Богородиця лише мило усміхнулася. Іванка запитала про свою маму, котра недавно померла. Пречиста відповіла, що вона є в небі. Під кінець Пречиста Діва Марія звернулася до всіх із словами: «Мир вам! Мир вам! Мир, мир, примиріться! Ідіть в мирі Божому».
В суботу 27-го червня приїхала поліція і забрала всіх візіонерів до району. Там їх строго допитали, написали протоколи та обстежили у психіатра. В неділю, 28-го червня, на місці об’яв зібралося понад 15 тисяч людей. В понеділок, 29-го червня поліція повторно забрала дітей на психіатричні обстеження до міста Мостари. Однак і там . лікарі визнали дітей як цілком здорових і нормальних. Після цього на горі збиралося ще більше народу. Вони молилися і співали побожні пісні. Коли з'явилася Діва Марія в черговий раз, то передала через дітей доручення для всіх присутніх. Зміст його був короткий, але чіткий: «Є Один Бог, одна віра, вірте усією силою. Довіряйте».

У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові — Бог — це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.
Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності — ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати — прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.
Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.
Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу — дякую. Як заснете в спокої та у молитвах — вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії — наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей — у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми — у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє — знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках — символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь — нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."
Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:
"Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.
Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.
Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім — «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст — хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.
Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю — намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися — обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.
А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю — все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.
«Не маю права нікого заставляти, — хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».

Візіонери:

Іванка Іванкович-Елез-Народилася в 1966 році
Мір‘яна Драгічевич-Солдо-Народилася в 1965 році
Віцка Іванкович-М‘ятович-Народилася в 1964 році
Марія Павлович-Лунетті-Народилася в 1965 році
Іван Драгічевич- Народився в 1965 році
Яків Чоло- Народився в 1971 році

Відповіді

 • 2008.10.22 | +О

  Re: допоки Папа не висловився стосовно цього, для мене основним

  рішенням Церкви являється негативне ставлення до явища Меджигор`я місцевого католицького эпископа. Детально див. велике дослідження Майкла Дэвіса
  http://www.mdaviesonmedj.com/
  наскільки я розумію, в Меджигорі візіонерам викладалася наука, яка суперечить Вірі Католицької Церкви. Окрім того, одні візіонери (монах і монахиня) одружились (розірвавши свої Обіти Богові), священики з Ордена (OFM) за непослух виключені з сану, але продовжували служити Меси...
  і отаке застереження
  The Catholic faithful are not only free from any obligation to believe in the authenticity of the “apparitions” but they must also know that church pilgrimages are not allowed, whether official or private, individual or group, or from other parishes, if they presuppose the authenticity of the “apparitions” or if by undertaking them attempt to certify these “apparitions”.

  не думаю, що варта віднотися до цього явління, як до Божого
  принаймі, до остаточного рішення Церкви
  Слава Ісусу Христу
  З повагою
  о.Олег
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | P.M.

   Re: допоки Папа не висловився стосовно цього, для мене основним

   +О пише:
   > рішенням Церкви являється негативне ставлення до явища Меджигор`я місцевого католицького эпископа. Детально див. велике дослідження Майкла Дэвіса
   > http://www.mdaviesonmedj.com/
   > наскільки я розумію, в Меджигорі візіонерам викладалася наука, яка суперечить Вірі Католицької Церкви.
   Те, що викладене в даному передрукові, Вірі Католицької Церкви не суперечить. Хоча безумовно остаточне рішення за самою Церквою.


   > Слава Ісусу Христу
   Слава навіки!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | +О

    Re: мабуть, але саме неповність информації може послужити рекла

    мою Меджугорії, тому і пишу: їхати в Меджугорію (чи буть-де) молитися - відповідає християнській поставі католика; їхати в Меджугорію як до місця з`яви - заборонено Католицькою Церквою.
    Слава Ісусу Христу!
    З повагою
    о.Олег
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.24 | P.M.

     Re: мабуть, але саме неповність информації може послужити рекла

     +О пише:
     > мою Меджугорії, тому і пишу: їхати в Меджугорію (чи буть-де) молитися - відповідає християнській поставі католика; їхати в Меджугорію як до місця з`яви - заборонено Католицькою Церквою.
     Зізнаюсь, що я про це Меджугор'є й не чув. Мені просто сподобалось це послання, незважаючи на його де-які дрібні теологічні нестиковки, котрі очевидно через те, що самі послання не пройшли через, так би мовити офіційні богословські руки.
     Але навіть не зважаючи на це, у ньому відчувається справжня щирість і справжній католицький дух.


     > Слава Ісусу Христу!
     Слава навіки!
 • 2008.10.22 | +О

  Re:ще от цікаве порівняння з Фатімою (/рос.)

  http://bell-student.livejournal.com/20899.html
 • 2008.10.23 | +О

  Re: один з головних пропагандистів Меджугорії о.Томислав Влашич

  недавно наказаний Церквою

  http://elenhil.livejournal.com/48102.html
  - заява правячого епископа (рос.переклад) на базі листа Конгрегації віровчення.

  Цитата: "учитывая подозрения в ереси и схизме, а также публичных скандальных действиях против шестой заповеди, отягощённых мистическими мотивировками".
  З повагою
  о.Олег
 • 2009.07.29 | +O

  Re: один з головних пропогандистів Меджугорії

  бувший францісканець Томислав Влашич позбавлений статусу клирика -
  http://portal-credo.ru/site/?act=news&id=72120&cf=
  --------------------------------------------------------------------------------

  Католический священник Томислав Влашич, который утверждал, что боснийский город Меджугорье – это место многочисленных явлений Богоматери, лишен статуса клирика. Как сообщает "Daily Telegraph", такое решение принял Папа Римский Бенедикт XVI, передает "Благовест-инфо" со ссылкой на CWN.

  О. Влашич - духовник шести человек, утверждавших, что на протяжении 28 лет им в Меджугорье неоднократно являлась Дева Мария. За это время боснийский городок посетили около 30 млн. паломников. Тем не менее, Ватикан не признал явления Богоматери подлинными.

  О. Влашич подал прошение лишить себя статуса клирика и исключить из ордена францисканцев в прошлом году, после того как Святой Престол объявил о начале расследования – бойснийского священника обвинили в том, что у него был роман с монахиней. В Ватикане также считают, что о. Влашич "преувеличивал", рассказывая истории о явлениях Богоматери. Священнику также ставили в вину "сомнительные доктрины, манипуляцию сознанием, мистицизм и неповиновение" Церкви. Клирик фактически создал в Меджугорье собственную общину, не подчинявшуюся ни правящему епископу, ни руководству францисканцев.

  Влашич отказался сотрудничать со следствием, и был переведен в монастырь в итальянском городе Л'Акуила, где ему запретили общаться с кем-либо – даже с адвокатом – без разрешения настоятеля. Поскольку Влашич больше не является клириком и францисканцем, расследование против него должно быть прекращено. Своей властью Папа снял с него все монашеские и священнические обеты, в том числе обет безбрачия.

  Тем не менее, глава Францисканского ордена Хосе Родригес Карбальо подчеркнул, что Влашичу запрещено проповедовать и осуществлять духовное руководство. Ему также нельзя будет делать какие-либо заявления по религиозным вопросам, в том числе относительно "феномена Меджугорья". Нарушив этот запрет, босниец рискует быть отлученным от Церкви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua