МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До різдв. Христа чи після різдв. Христа

09/27/2011 | Філолог
Вчора цікава передача була по бельгійському каналу з приводу принципу ведення літочислення до різдв. Христа і після різдв. Христа, що це є не толерантним щодо інших релігій і просто невіруючих людей.
Були навіть гіпотези чи іронія, що можна епоху визначати, як до винайдення комп'ютера і після нього, чи до винайдення мобілки чи після неї. Також нетолерантним є святкування християнських свят в багатонаціональній державі, що треба уводити і мусульманські і буддистські свята.

Щодо моєї православної думки, то такі дискусії про толерантність до всього і вся є наближенням останніх часів і гонінь на християн, але я не є прибічницею визначення точного часу приходу антихриста, все може розвиватись і хвилеподібно, але такі розмови таки насторожують і підводять до думки, що останні часи близько, адже мусуються теми, що і гомосексуалізм і педофілія це нормально, що рукоблуддя це природа тощо.

У кого які думки?

Відповіді

 • 2011.09.27 | DL76

  Re: До Христа чи після Христа

  Філолог пише:

  > У кого які думки?

  don't trouble trouble until trouble troubles you.
 • 2011.10.03 | Арій.

  7519

 • 2011.10.08 | Koala

  Було навіть рішення ІІ Ватиканського Собору з приводу календаря.

  Втім, я не бачу нічого нетолерантного в виборі тієї чи іншої епохи. Ніхто ж не примушує атеїстів писати "по Р. Х." - хай собі пишуть н.е. (C.E. замість A.D.). Нічого складного.
  Копти он взагалі діоклетіановим календарем користуються.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua