Шевченко запевняє, що не агітував за “регіонала”

Капітан збірної України з футболу Андрій Шевченко спростував свою причетність до передвиборних заходів українських політиків.

“Сьогодні деякі інтернет-сайти розмістили інформацію, що один з українських політиків нібито заручився моєю підтримкою у своїй агітаційній кампанії”, – йдеться у відкритому зверненні Шевченка, переданому журналістам прес-секретарем української футбольної збірної Олександром Гливинським, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Хочу спростувати свою причетність до яких би то не було передвиборних заходів вітчизняних політиків і в черговий раз висловити свою позицію з даного питання: я дотримувався і дотримуюсь переконання, що футбол, спорт – поза політикою”, – підкреслив Шевченко.

За словами футболіста, він може симпатизувати тим чи іншим політичним фігурам або об’єднанням, але відстоює своє право “не поширюватися про ці пристрасті публічно і не виступати в ролі агітатора”.

Раніше “Українська правда” публікувала фото агітаційного календарика депутата-регіонала Віталія Журавського, який буде балотуватися по мажоритарному округу в Житомирській області. На календарику на фоні стадіону “Динамо” Шевченко з Журавським стоять поруч, а внизу напис: “За Україну разом! Віталій Журавський”.

Українська Правда

1 Comment

  1. Як все “магічно” вискакує в Україні. Я завжди гордилася Шевченком Футболістом, який зумів, бо пощастило війти на значно ширше коло. Може ще й однофамільність з Великим Кобзарем свою роль відіграли.
    Однак НЕ МОЖУ ПРОБАЧИТИ АНДРІЮ, що у 2004 році він “прихилився” до злочинця і фальсифікатора Януковуча. Що валстиво спонукало його обрати мізерність Януковича понад шляхетністю Ющенка? Чи це соравді спрацював рабський синдром, бо він син військовика-зупака? Вихований підчинятися “камандє”?
    У 2004- му Андрія “ШЕВУ” вже знали, як прекрасного спортсмена. Ним захоплювався світ, матеріально він вже був добре, дуже добре забезпечений, життя влаштоване далеко краще, ніж у багатьох мільйонів його ровесників в Україні. І раптом прихильник кого “яєчного” боягуза і ех-зека? Цього ніяк НЕ ЗБАГНУ! А тепер чи можна повірити, що він далі не з обриганими? Гей, реґіонали, хто наступний у черзі на підтримку від Шеви? Зголошуйтеся.

Kommentarerne er lukkede.