Через мову у Дніпропетровську оголосили про безстрокові протести

Дніпропетровські опозиційні партії та громадські організації налаштовані з 5 липня проводити щоденні акції протесту, аж доки не буде повалено режим Януковича. Про це лідери місцевих опозиціонерів заявили на сьогоднішньому мітингу проти прийняття мовного закону. На спонтанну акцію зібралися кілька десятків активістів біля Театру Опери та Балету – місця, звідки у Дніпропетровську починалася Помаранчева революція.

Акція не була анонсована “належним чином” – за десять днів, через що її організатори отримали попередження від заступника начальника міськуправління МВС Володимира Сідлецького. “Нас же депутати не попередили за десять днів, що протягнуть закон про мови”, – сраведливо обурився один з організаторів акції голова обласного осередку УНП Анатолій Сокоринський.

Під час акції був організований збір підписів проти закону про мови. За перший день відгукнулися понад 200 осіб, незгодних нормами закону.

5 липня о 10:00 акція відбудеться біля Дніпропетровської облдержадміністрації. О 18:00 протестувальники перебазуються до площі біля Оперного і там надалі проводитимуть щоденні акції, на яких планують організовувати постійне чергування та залучати митців.

1 Kommentar på "Через мову у Дніпропетровську оголосили про безстрокові протести"

  1. Приєднуйтися до захисту мови. Форм приєднання безліч. Це і фізична участь у акціях, це і підтримка у формі спілкування з тими хто приймає участь у акціях, це і використання вийнятково української мови в спілкуванні, це і відмова від російських товарів та товарів з російською назвою.
    Борімося поборимо.

Kommentarer er lukket