Рейдерське захоплення місцевого самоврядування. Черкаси

Хроніка подій.

Sergiy Odarych, 23 квітня, 16:42

По прохання опозиції скликаю сесію міської ради на завтра, 24 квітня, в залі засідань міськвиконкому (к.206) на 10.00. Все, як і просили заявники.
Порядок денний: Дострокове припинення повноважень міського голови Сергія Одарича.

Sergiy Odarych, 23 квітня, 16:49

Запрошую всіх черкасців, яким небайдужа доля нашого міста, прийти та підтримати нашу команду до міської ради 24 квітня на 9.30!
Всіх, хто підтримує, прошу перепостити це повідомлення і запросити із собою друзів, знайомих та однодумців!
Vitaly Lesyuk 24 квітня, 12:20
Ситуація просто як двері. Про це ми говорили ще минулого року влітку. Не системні наїзди на мерів перетворюються у систему. Розрахунок простий необхідно показати повну не спроможність місцевого самоврядування. Тому з одного боку постійний прес казначейства, а з іншого удари під дих “впертюхам”. Впершу чергу ми чуємо про тих хто тут (Мінаєв та Одарич). Але наїзди йдуть більш масово. Асоціація міст мовчить. Зрозуміло чому. Тому черкащани Ваша поведінка повинна бути проста і зрозуміла. Сьогодні необхідно відстояти міського голову Одарича. Однозначно. а будуть чергові вибори і буде краща кандидатура, нема питань переоберете СО. Інакше після того як здасте Одарича- прийде мер ручник і на ручник поставить місто. До речі приклад фалармонії Вам це показав, хто може керувати. Можливо ця дівчина і місто порулить. а чом би ні.
юрій кучеренко 23 квітня, 20:35
які різні люди. різні позиції… але сотні черкасів прийдуть напевно підтримати мера. люд інтелігентний є у місті й доволі багато того люду (інтелігенція насамперед бачить всі ті дії, які робить мер та спроможна їх адекватно оцінювати) цікаво буде у вікно визирати .. весна 13-го принесла активність у місто. цікаво чи патріоти прийдуть підтримати… я не певен у тому. живемо, черкаси!

Sergiy Odarych,  23 квітня, 21:07

Прикол! Обласний телеграф збирає депутатів на сесію в Обласну державну адміністрацію :) Щоб потім не було образ – розпорядження секретаря (який перебуває у відпустці) та ще й при живому міському голові – дії, що містять ознаки злочинів.

Sergiy Odarych,  , 24 квітня, 12:13

Завтра о 9.00 заколотників будуть інструктувати, як правильно ставити позначки у бюлетені і як заповнений бюлетень показувати на відеокамеру. Для подальшого розрахунку?

Sergiy Odarych, 24 квітня, 13:48

40 голосів при необхідних 41.
Hennadiy Minayev, 24 квітня, 13:49
А я что говорил?! Вчера и утром сегодня! ПОВТОРЕНИЕ – МАТЬ УЧЕНИЯ!
***
Сумы. 26.03.2008г. – 49 при необходимых 50!
Черкассы. 24.04.2013г. – 40 при необходимых 41!

Рішення про дострокове припинення повноважень міського голови – НЕ ПРИЙНЯТЕ

 

Ст. 59
2. Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим Законом. При встановленні результатів голосування до загального складу сільської, селищної, міської ради включається сільський, селищний, міський голова, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.
Ст. 79
2. Повноваження сільського, селищного, міського голови можуть бути також достроково припинені, якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень.
3. Повноваження… міського голови за наявності підстав, передбачених частиною другою цієї статті, можуть бути припинені достроково… за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.
Такщо, як не крути, а треба 41…
Svitlana Petrova, 24 квітня, 15:06
Вообще-то не понятно, мэр выбирался жителями города, почему непонятная кучка людей должна решать быть или не быть мэру. Вот уж, действительно, неймется(((

Sergiy Odarych , 25 квітня, 9:50

Зранку приватна охоронна фірма, яка відмовилась називатися, заблокувала мені доступ до робочого кабінету. Очевидно, міліція відмовилась виконувати незаконні вказівки путчистів.
http://youtu.be/HHGzKtjU95c
=====
Про подальший перебіг подій можна прочитати в особистому профілі Сергія Одарича на фейсбуці. Міський голова повідомляє новини в режимі онлайн. Там же можна побачити оцінку подіям, що відбуваються, від черкащан, експертів з місцевого самоврядування та колег Сергія Одарича.
About Людмила Ямщикова 733 Articles
Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.