Не зважаючи на анонсовану ротацію, вчора бійці 2-ї роти батальйону “Полтава” не змогли потрапити до своїх домівок. Виявилось, що автобус, котрий за ними відправили, поламався і хлопці мерзнуть десь в дорозі.
В такій, здавалося б, доволі не складній ситуації, державна машина знову дала збій. І знову справу зробили волонтери і патріоти. Саме вони знайшли і автобус і водіїв, котрі погодились доправити наших вояків додому. Сьогодні вранці бійці таки потрапили до Полтави і зустрілись з рідними і близькими.
![IMG_20141119_094455](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/IMG_20141119_094455-640x480.jpg)
![IMG_20141119_094217](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/IMG_20141119_094217-640x480.jpg)
Першим прокоментував ситуацію командир другої роти батальйону “Полтава” Сергій Сапа.
Своє бачення висловила також волонтер Полтавського волонтерського корпусу патріотів України Наталія Талипова.
З коментаря заступника начальника управління громадської безпеки УМВС України в Полтавській області Дмитра Можаєва
стало зрозуміло, що волонтери просто краще справляються з вирішенням поточних проблем, ніж обласна та міська влада. В результаті виникає питання: для чого ми утримуємо на власні податки міських та обласних чиновників? Таки праві ті люди, котрі стверджують, що в результаті Майдану утворяться паралельні громадські структури, котрі замінять собою чинні незграбні державні механізми.
Автобус, що привіз наших хлопців додому, був наданий ТОВ “Євробус-Полтава”, за що і підприємству і водіям щира подяка і низький уклін.
![IMG_20141119_102033](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/IMG_20141119_102033-640x480.jpg)
Ігор Кіянчук