Завдяки волонтерам бійці 2-ї роти батальйону “Полтава” таки потрапили додому

Не зважаючи на анонсовану ротацію, вчора бійці 2-ї роти батальйону “Полтава” не змогли потрапити до своїх домівок. Виявилось, що автобус, котрий за ними відправили, поламався і хлопці мерзнуть десь в дорозі.

В такій, здавалося б, доволі не складній ситуації, державна машина знову дала збій. І знову справу зробили волонтери і патріоти. Саме вони знайшли і автобус і водіїв, котрі погодились доправити наших вояків додому. Сьогодні вранці бійці таки потрапили до Полтави і зустрілись з рідними і близькими.

IMG_20141119_094455

2-га рота батальйону “Полтава” повернулась. Фото Ігор Кіянчук

IMG_20141119_094217

Бійці 2-ї роти батальйону “Полтава” зустрілись з рідними. Фото Ігор Кіянчук

Першим прокоментував ситуацію командир другої роти батальйону “Полтава” Сергій Сапа.

Своє бачення висловила також волонтер Полтавського волонтерського корпусу патріотів України Наталія Талипова.

З коментаря заступника начальника управління громадської безпеки УМВС України в Полтавській області Дмитра Можаєва

стало зрозуміло, що волонтери просто краще справляються з вирішенням поточних проблем, ніж обласна та міська влада. В результаті виникає питання:  для чого ми утримуємо на власні податки міських та обласних чиновників? Таки праві ті люди, котрі стверджують, що в результаті Майдану утворяться паралельні громадські структури, котрі замінять собою чинні незграбні державні механізми.

Автобус, що привіз наших хлопців додому, був наданий ТОВ “Євробус-Полтава”, за що і підприємству і водіям щира подяка і низький уклін.

IMG_20141119_102033

Водії автобуса з волонтером Наталією Талиповою та бійцями батальйону “Полтава”. Фото Ігор Кіянчук

Ігор Кіянчук

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут